Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Első babámat várom és aggódom fórum

Első babámat várom és aggódom (beszélgetős fórum)


1 2
7. Tüdruk (válaszként erre: 1. - Sibetti)
2012. nov. 16. 09:22

Szia, nekem ez a második terhességem, (az első missed ab-bal lett vége) és semmi tünetem nincs, azon kivül, hogy a melleim kétszer akkorák, és a hasam is olyan, mintha lufit nyeltem volna. Kedden megyek orvoshoz, szerintem minden rendben van.


Ha hánynál, vagy hasmenésed lenne állandóan, az sokkal rosszabb lenne. Én spec örülök, hogy egy kis fáradtságon kivül más bajom nincsen :))

2012. nov. 16. 09:22

A kívánósság ált. a 2. trimeszter, szóval még van időd.

Nekem se volt semmi tünetem, ha nem kezd nőni a hasam, gyakorlatilag észre se vettem volna, hogy terhes vagyok!:) Teljesen egészséges kisfiam született!

Örülj, hogy így van, élvezd ki, amíg tart!!:)

5. cicaanya (válaszként erre: 1. - Sibetti)
2012. nov. 16. 09:14
:) majd lesz.... :) ne siettesd :)
2012. nov. 16. 09:14
Nekem a terhesség alatt nem volt egy rosszullétem sem, és mindhárom egészséges :-)
2012. nov. 16. 09:13

Mázlista!!! :)

Ne aggódj, minden rendben van!

2012. nov. 16. 09:12
Első terhességem alatt, semmi de semmi rosszullétem nem volt, még csak szagundor sem és makk egészséges fiam lett...
2012. nov. 16. 09:09

Sziasztok!


Első babámat várom, és aggódom mivel nem igazán vannak tüneteim. Egyetlen tünetem a mellérzékenység volt, hol jobban hol kevésbé fájtak a melleim. Tegnapra ez is sokat enyhült, már szinte csak akkor érzem, ha én megnyomom.

A derekam fájdogál néha és kicsit görcsölgetek. Semmi émelygés, hányinger, hányás, kívánósság vagy undor.

Volt vagy van esetleg valaki még így rajtam kívül?

Ma vagyunk 7+0 hetesek és kedden megyek dokihoz először.


Köszönöm!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook