Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Első baba 30 év fölött fórum

Első baba 30 év fölött (beszélgetős fórum)


2011. máj. 9. 14:58
Márciusban vetéltem el harmadszorra sajnos mind 3 szor műtéttel fejezték be a terhességet félek is nehogy ez gondot jelentsen a következő terhességemnél vagy akár koraszülés vagy vetélést okozzon:(Ősszel szeretnénk újra nekiállni a baba projektnek
2011. máj. 9. 14:57
Sziasztok csatlakoznék.29 éves leszek de mire megszület végre az első babócám addigra 30 leszek:(ez kicsit aggaszt hisz másnak már ekkora 2 gyereke is van
2011. máj. 9. 09:36

Ne hülyéskedj már!


Itt pesten "mindenki" 30 fölött szül először. A 36 (lány) fős osztályomból (30 évesek vagyunk) három lánynak van gyereke....


Bele kell húzni!

Miért ne sikerülne?

2008. dec. 30. 08:50
Nekem a harmadik volt, és csodálatos érzés. Nem lesz semmi baj.
2008. dec. 28. 13:15
sztem, ez nem kortól függ. én is szeretnék már régen, de nem jött eddig össze. három sikertelen inszemem volt, de nem adom fel. Pedig jövőre már 38 éves leszek! Nem adom fel, és mindenkinek ezt a pozitivitást küldöm!
2008. jan. 31. 11:44
Én 33 évesen vállaltam a kisbabát és nem bántam meg.nekünk se rózsás az anyagi háttér,de azt mondtam a páromnak,hogy most vagy soha.....soha nem lesz megfelelö anyagi háttér,ha nem vágunk bele.Sok sikert!!Nem fogjátok megbánni...azt garantálom!
2007. nov. 10. 10:55

Én 31 elmúltam az első gyereknél , de nem bánom, hogy eddig vártam vele. :)

Nekem azt javasolta a doki, hogy folsav tablettát szedjek semmi mást. Recept nélkül adják a gyógyszertárba. Nekünk első hónapban összejött a baba és utána Maltofer For-t kellett szedni.

De ezeket úgyis elmondja a doki és mind mást javasol.

Most a 2. baba előtt vagyunk. Épp fogyózok, hogy formába hozzam magam előtte. Addig a ciklus.hu oldalon tanulgatom a dolgokat, mert fel akarok készülni arra is, ha most nem lesz rögtön baba.

Szerintem semmi akadálya , hogy 30 felett legyen anya valaki. Az a baj, hogy ezt hallani mindenhol és beépül az ember agyába.

HAJRÁ!

(kicsit hosszú lett, bocsi)

12. ALLICS
2007. nov. 10. 10:43
Sok sikert!!De 40-ig ne várjatok!
2007. nov. 1. 15:17
No csak rajta, tessek babasodni! Amugy nekem a malnalevel teat ajanlottak a mensitol a peteeresig, mert segiti a peteerest, neha kicsit elore is hozza, utana pedig a palastfu teat, mert segiti a beagyazodast. Ha lehet hinni a tuneteimnek, amit nagyon remelek, hogy hetvegen a dokim meg is erosit, akkor en rogton az elso honapban babas lettem, es en is ittam ezeket. A rossz hir, hogy borzalmas izuk van. De egy baba sokmindent meger, nemigaz?
10. 441e85ce7b (válaszként erre: 8. - Alexa77)
2007. nov. 1. 15:10
:-))
9. 441e85ce7b (válaszként erre: 5. - Hisztikirálynő)
2007. nov. 1. 15:10

Szió! decemberben fogom elkezdeni az elevitet . Az nem baj , ha hízok tőle, rámfér .-)))

Megprobálok pozitívan hozzá állni a dolgokhoz.

8. Alexa77 (válaszként erre: 7. - 441e85ce7b)
2007. nov. 1. 15:10
Azt nem ismerem. Szerintem kerdezd meg a dokidat, mi a velemenye, de a modern ultrakonnyu tablettak utan egyaltalan nem kell varni, ez biztos! Foloslegesen ne pocsekoljatok az idot, hadd jojjon az a baba!:-))
7. 441e85ce7b (válaszként erre: 4. - Alexa77)
2007. nov. 1. 15:08
Yadine-t szedtem
2007. nov. 1. 12:49
Csatlakozom az elottem szolohoz!:-))A vitamin is jo otlet, meg a pozitiv gondolkodas!
2007. nov. 1. 12:43

Szia!

Szerintem jót tesz, ha elkezdesz valamifele magzatvédő vitamint is szedni előtte (pl. Elevit-et, vagy Gravidát). Nekem annak idején a védőnőm ajánlotta, merthogy ez felkészíti a szervezetet a baba fogadására. Igaz lehet, hogy kicsit hízol majd tőle (én is felszedtem néhány kilót), de szerintem megéri. Szedtem én is, és a baba elsőre összejött... najó, nem biztos, hogy csak a vitaminnak volt köszönhető, hanem annak is, hogy éreztem a peteérésemet és akkor akcióztunk.

Szóval a lényeg, hogy csakis pozitívan álljatok a dologhoz, igenis össze fog jönni a pici, csak nem szabad rajta görcsölni. Ugyanúgy szeressétek egymást, mint eddig (najó, lehet kicsit jobban is), és kopogtat majd a gólya, meglásd. :)

4. Alexa77 (válaszként erre: 3. - 441e85ce7b)
2007. nov. 1. 12:29
Mit szedtel? Mert a modern tablettaknal egyaltalan nem kell varni!
3. 441e85ce7b (válaszként erre: 2. - Alexa77)
2007. nov. 1. 12:24
Köszi, aranyos vagy, elég sokat olvasgatom a babás topicokat. Hát még nem tudom , hogy egészséges vagyok-e, még nem voltam dokinál kivizsgáláson. Most hagytam abba a tablettát, várnom kell 2-3 hónapot, hogy kiürüljön a szervezetem.Januártól élesben csináljuk. Remélem , hogy hamar sikerül.
2007. nov. 1. 12:19
Hat ez azert eleg valtozo, szerintem. Ha egeszseges vagy, nem hiszem, hogy lenne barmi akadalya a teherbeesesnek. De hogy megnyugodj, szerintem menj el egy jo dokihoz, nezesd meg magad, aztan hajra, mindent bele, johet a baba! De ha kedved van, gyere neha a "terhesseg jelei a fogantatastol szamitott 2 hetig" cimu topikba, ott eleg sokan vagyunk, akik most estek teherbe vagy meg csak most szeretnenek babat. Ott mindig vannak jo otletek, sokat segitunk egymasnak. Gyere batran!
2007. nov. 1. 12:15

34 éves vagyok , és babát szeretnék. Eddig nem voltak meg a körülmények, és most úgy érzem , hogy már késő, és nagyon nehéz lesz teherbe esnem :-(((

Nagyon várom a véleményeteket.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook