Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Elrontotta a hajam, mi legyen? fórum

Elrontotta a hajam, mi legyen? (beszélgetős fórum)


18. grizus
2015. okt. 6. 02:44

Végre egy értelmes kérdés.

Szerintem csinálj frizurákat, mert attól nőiesebb érzésed lesz. Kis fonatokat, átfésüléseket, apróbb díszeket, nézegess ilyeneket és játsz velük. Ettől jobban fogod magad érezni, hamarabb eltelik az idő, míg megnő. Amúgy megértem a problémád.

17. Anda39
2015. szept. 30. 09:27

Ez csak egy szerencsétlen frizuraválasztás volt, ettől még a fodrász lehet jó.

Max. annyiban hibázott, hogy nem beszélt le arról a fazonról, amit választottál.

2015. szept. 23. 15:44

Sajnos nem vagyok pesti, de köszönöm!

Én is összefogva hordom, így élhető fejem lesz, de sürgetem a növesztést, mást nem tudok. Tovább vágni semmiképp nem fogom. :)

15. MZsanett (válaszként erre: 1. - Aa50eba331)
2015. szept. 22. 20:56
Nekem is ilyen hajam van és amíg nem nő meg annyira, hogy álljon is valahogy, összefogom. Mondjuk az emyém elég rövid.
2015. szept. 22. 19:45
nicole 22, szia! Én a helyedben felkeresnék egy új fodrászt, megkérdezném tőle, mit javasol, mert elégedetlen vagy a frizuráddal. Nekem kettő fodrász vált be, ha budapesti vagy, akkor szívesen elküldöm a nevüket, elérhetőségüket. Én elégedett voltam a munkájukkal!
2015. szept. 22. 16:54
Hallott remélem nem lesz, de hogy egy embert kihúzhat a törzsvendéglistából.. :D
12. michelle.r (válaszként erre: 9. - Michelle.r)
2015. szept. 22. 16:25
...... nem a halott fodrászt.... :o)))
2015. szept. 22. 12:54
Ennél rövidebbre semmiképp nem vágnám, a formázással alakítanék csak. Nagyon szétálló, dús hajam van, kivasalni alig lehet, szóval nem sok frizura áll jól. Ezzel most felsültem. :/
2015. szept. 22. 08:59

[link]


Ezek esetleg? Nézd meg Victora haját majdnem a végén.

9. michelle.r (válaszként erre: 1. - Aa50eba331)
2015. szept. 22. 08:57

Mit csinálj, mit csinálj??? Szégyelld magad! :P Aztán öld meg a fodrászt, végezetül add nekem :)


Én biztosan olyat vágatnék, ami hátul rövidebb, mint pl. ez


[link]


ez kimondottan akkor szép, ha rengeteg hajból készül.


Most szerintem ne izmozz a növesztésen, jön a tél, ilyenkor lassabban nő, de segíthet a ricinus olaj pl, vagy nagy dózisú vitamin.

2015. szept. 21. 19:54

Nem biztos, hogy elrontotta a hajad.

A hajnak is van saját struktúrája.

2015. szept. 21. 19:54
A tartós brazil kakaós hajkiegyenesítéstől full lapos és egyenes is lesz a hajad.
6. Vikyci (válaszként erre: 3. - Aa50eba331)
2015. szept. 21. 18:01

Én múlt hét pénteken vágattam, nekem is fokozatos, szerintem nekem is picit túl rövid lett, de szerencsére hamar nő.

Jó sokat ritkíttattam belőle, meg is vasalta, de a tegnap esti mosás után elfeküdtem, szóval most szana-szét áll. Ma reggel avonos hajvégápoló cuccal próbáltam lapítani rajta. Valamennyit segített.

2015. szept. 21. 18:00
Inkább dús legyen mint gyér.
2015. szept. 21. 17:59
Ha ki van húzva vasalóval,akkor lelapul.Nálam is csak ez a megoldás:(
2015. szept. 21. 17:55
Elvileg most is ritkított belőle, a beszárítás miatt állt szét. Meg is mostam gyorsan, mert felborítok vele valakit. :/
2. Vikyci (válaszként erre: 1. - Aa50eba331)
2015. szept. 21. 17:52
A vastagságából kellene vágatni, nekem is úgy kell, mert amikor kb fül alattig ér, akkor nagyon látszik, hogy sok. De ha ritkít rajta a fodrász, akkor jobb lesz.
2015. szept. 21. 17:48
Mellig érő hajam volt, amiből vállig érőt szerettem volna vágatni. Viszont mivel fokozatos a hossza, és túl rövidre vágta, szinte már gomba alakja lett, valamint mivel sok, ezért szét is áll. Nem tudom mit csináljak, amitől gyorsabban nőne, és visszakapnám a hajam.. :( Tippek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook