Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen problémája lehet a laptopomnak? fórum

Milyen problémája lehet a laptopomnak? (tudásbázis kérdés)


7. butterfly87 (válaszként erre: 6. - Apeeng)
2018. dec. 8. 12:32

Igen, töltésen van.

Majdnem tele van a kis ikonja, és azt írja, hogy “92%-ra feltöltve, csatlakoztatva, nem töltődik”.

De ha lehúzom hálózatról, azonnal kikapcsol a gép.

6. apeeng (válaszként erre: 5. - Butterfly87)
2018. dec. 8. 12:26
illetlen a kérdés, de töltésen van? mit jelez a szintjelző? a töltést mutatja? ha nem, akkor ez az egyik bukta. Általában kijelzi az alacsony feszültség szintet, mert az aksi letérdelt..Ebben az esetben szinte kizárt.
2018. dec. 8. 12:18

Nem tudom, hogy tegnap este a férjem milyen gyári visszaállítást indított el, de én most a gyári lemezkép opciót választottam.

Ez másképp is dolgozott, mint az előző. (Bár érdekes, a háttérkép megmaradt.)


Szóval már úgy tűnt, hogy jó. Elkezdett frissítéseket telepíteni, és közben eltűnt az egész Support Assist alkalmazás. Az ikon helyén csak egy fehér lapocska van.

Az aksi ugyanúgy rossz.


És legszívesebben falhoz vágnám.

De inkább viszem délután a boltba. 😂

2018. dec. 8. 12:02
Ha az enyém kinlódik kikapcsolom ujrainditom akkor észheztér,ha nem akkor van egy olyan ismerős aki 1-2ezresért beallitja.
3. birebora (válaszként erre: 1. - Butterfly87)
2018. dec. 8. 11:55

3 hónapos, akkor még garancia is van rá?

Szerintem is vidd el szakemberhez mielőtt megküldenéd az ablakon át.

2018. dec. 8. 11:44

Pedig, ha már nem férsz hozzá a géphez, akkor kénytelen leszel szakemberhez vinni.

Így, messzi távolból nehéz ezt "gyógyítani".

Ha közvetlenül márkaszervizbe viszed, szerintem ott megvárhatod majd a javítást.

2018. dec. 8. 09:53

Tegnap este frissített a Support Assist, aztán a BIOS-t is javította, majd kiírta, hogy cseréljem az aksit (3 hónapos).

Azóta sárgán villog a led.

Nem tudtam használni a gépet, ezért gyári visszaállítást csináltam, de este óta nem képes befejezni.

Azt írja, hogy egy probléma megakadályozza, hogy naprakész állapotba tudja hozni a rendszert, de egy frissítés megoldja, csatlakozzak netre és telepíti. Hiába nyomok a Tovább gombra, fel sem ajánlja a csatlakozást. Gondolkozik egy darabig, és folyton ugyanezt az üzenetet adja vissza.

Mi baja lehet?

Ha nem muszáj, nem vinném szervizbe, de már ott tartok, hogy kivágom az ablakon.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook