Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Elromlott a kávéfőzőm, még garanciális de eltörött a kiöntője, vissza tudom vinni kicseréltetni igy is? fórum

Elromlott a kávéfőzőm, még garanciális de eltörött a kiöntője, vissza tudom vinni kicseréltetni igy is? (tudásbázis kérdés)


2014. jún. 25. 19:47
Szerintem igen.
2014. jún. 25. 18:45
magát a gépet kell vissza vinni ha javítást kéred.ha cserére szorul mert mondjuk nem javítható akkor már neccesebb.
6. 0ed3fb046c (válaszként erre: 1. - Brigy)
2010. jún. 20. 14:38
Szia én szakmabéli vok ÚGYHOGY VISSZATUDOD VINNI, mert a kv főző romlott el & nem a kiöntő!!!! Az már a saját problémád h nincs kiöntőd. Megfogják javitani, nyugi!!! :-)
2009. jan. 6. 14:24
Nem mert, ha te "teszed tönkre" az nem garanciális meghibásodás. Kiöntőt elvileg tudsz újat venni, bár nem biztos, hogy pont ugyanolyat. Ha más hibája is van, akkor vviki2-vel értek egyet.
2009. jan. 6. 14:22

Egy próbát megér, vesztenivalód nincs.

Egyébként tescoban pl. nagy az esélye hogy kicserélik, ott mindent meglehet dumálni, pláne ha pasi viszi vissza az ügyfélszolgálatos hölgyeknek.

2009. jan. 6. 14:18
Igen, legfeljebb a kiöntőjét otthagyod az újnak :o)
2009. jan. 6. 14:18
Szerintem nem. Max. megjavítják, de nem jár új kiöntő hozzá...
2009. jan. 6. 14:15
Elromlotta a kávéfözőm még garanciális de eltörött a kiöntöje vissza tudom vinni kicseréltetni igy is?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook