Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Előszőr voltam tudom, hogy sok mindenki nem vérzik, de biztos, hogy szűz volt? fórum

Előszőr voltam tudom, hogy sok mindenki nem vérzik, de biztos, hogy szűz volt? (tudásbázis kérdés)


23. bomee
2008. nov. 26. 13:14
Na, mostmár mindenki tutira biztos, hogy a lány szűz volt. És te kedves apafejecske, te is szűz voltál? :-)
22. Nikita24 (válaszként erre: 19. - KisHamis)
2008. nov. 26. 08:27
Nem tudom mit izgultok nem kell azt bizonyitani egy lányon észre lehet venni hogy szüz volt -e vagy nem a fiunak tudnia kéne a lány viselkedése elárulja.
2008. szept. 18. 21:51
Én véreztem, nem is kicsit, fájni pedig csak épphogy fájt. A vérzés függ a szűzhártya alakjától is, így előfordul, hogy vki nem vérzik. Nem kell aggódnod szerintem.
20. df2a740c00 (válaszként erre: 2. - Apafejecske)
2008. szept. 18. 10:51

Fejecske (ha itt vagy még),

te szűz voltál?

2008. szept. 18. 10:48
Én nem véreztem se közben, se utána és egy kicsit se fájt. És nekem se hitte el, hogy szűz voltam...
2008. aug. 7. 11:19
Hát,nekem nagyon fájt,viszont nem véreztem!De én nem mondtam meg a barátomnak h szüz voltam,mégis "lebuktam".
17. Csiga78 (válaszként erre: 16. - Apafejecske)
2007. dec. 28. 18:00
Dehogynem:)))))
2007. dec. 27. 19:31
nem lehetek kiváncsi mások véleményére?
15. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 9. - Apafejecske)
2007. dec. 26. 21:36
"...eszembe se jutott meggyanusítani!"- akkor minek irtal ki emiatt egy topicot?
2007. dec. 26. 21:31
Apafejecske: megnyugodhatsz. Bebizonyítani ugyan nem tudja, de bíznod kell benne. Nem minden nőnek fáj, és nem mindenkinek vérzik, aki elveszíti a szüzességét. A fájdalom és a vérzés mennyisége mind olyan, mint egy ujjlenyomat: mindenkinek más. Van, aki nagyon vérzik, van, aki egyáltalán nem. Ugyanígy van, akinek rettentően fáj, és van, aki meg sem érzi. Nekem nem vérzett, és nem is fájt. Picit kellemetlen volt az első néhány másodperc, de ennyi. Egyik barátnőm viszont 3. nekifutásra veszítette el a szűzességét, mert annyira fájt, és annyira vérzett, hogy nem bírta sokáig. Első próbálkozásnál vérzett, nagyon fájt neki, és megijedt. Vártak néhány napot. Aztán a következő alkalommal szintén véres lett a lepedő, és mégjobban fájt, és amikor elérkeztek a 3. alkalomhoz, akkor már úgy volt vele, hogy elege van, és magára húzta a barátját. Üvöltött 1et, megint vérzett, és azzal vége is lett a huza-vonának. Tiszta vér volt a lepedője, és csak a 3. alkalommal szakadt át a szűzhártyája. Tehát ez is egyénenként változó.
13. LoLiNa
2007. dec. 25. 06:47
én se véreztem és még csak nem is fájt az első.. nekem se hitte el, hogy szűz voltam.. de nem is érdekel
2007. dec. 20. 17:31
Nekem sem volt egy csepp vér sem közben. De nekem még utána sem.
11. delike
2007. dec. 20. 16:42

nekem kicsit fájt, de kb 2 másodpercig és utána kellemes volt. mondjuk én elég fiatalon is kezdtem, de ez más téma...

nálam semmi vérzés nem volt, csak 2 napra rá először pecsételő vérzésem volt, de utána megjött 11 napra a mensesem.. érdekes, de a doki azt mondta ne aggódjak emiatt...

akivel először voltam, azt mondta, hogy náluk az egy régi népi szokás (török), hogy a nászéjszaka után a véres lepedőt kiterítik a háztetőre. na és ezután kérdezett rá, hogy biztos szűz voltam? ugyanis közben egy csepp vér sem volt...

10. maru13
2007. dec. 20. 16:24
Nekem se vérzet, sőt nem is éreztem semmit amikor elveszítettem a szűzességem. Mármint fájdalomra gondoltam.
2007. dec. 20. 16:20
igen mondjuk télleg nem stresszelt vagány kis csaj!:) hiszek neki csak gondoltam rákérdezek,eszembe se jutott meggyanusítani!
2007. dec. 20. 16:18

Ha ő azt mondja, hogy szűz, akkor hidd el neki!

Nekem nem hitte el az akkori párom, mert én sem véreztem, de csak évekkel később derült, ki hogy az exem nem hitte el, hogy ő volt az első... Legszívesebben felpofoztam volna ezért!

Szóval, én a helyedben hinnék a lánynak!

2007. dec. 20. 16:17
ja,fájni meg csak akkor fáj,ha steresszel a hölgy és szorít,ha ellazult,akkor nem(persze nem vagyok orvos,de nálam így van a mai napig is,ha szorítok,akkor fáj)
6. Csiga78 (válaszként erre: 4. - Vanet)
2007. dec. 20. 16:16
:))))))Aranyos hasonlat,ez tetszik.
5. Csiga78 (válaszként erre: 2. - Apafejecske)
2007. dec. 20. 16:15

Nem úgy kell elképzelni,hohy patakokban vérzünk mi nők:))))


Valakinél specc nálam is pecsételő vérzés volt utána,amit csak én láttam,az akkori párom nem.

2007. dec. 20. 16:15
Tudod mi a biztos? A tehénszar ami lapjára esik :) Bocsi ez megboldogult dédapám mondása:) Amúgy a vérzés nemléte vagy megléte semmit sem jelent, valakinél van, valakinél nincs.
2007. dec. 20. 16:13
ha tudod, hogy elso voltal, akkor most mi van?
2007. dec. 20. 16:13

a kérdés eleje lemaradt:D a szűz barátnőmmel!


Megbízható a csaj,csak érdekelne más véleménye is!

Az előjáték is igen hosszú volt lehet azért nem fájt neki!?

2007. dec. 20. 16:12
Előszőr voltam tudom, hogy sok mindenki nem vérzik, de biztos, hogy szűz volt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook