Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Előre látási betegség-márha van ilyen fórum

Előre látási betegség-márha van ilyen (beszélgetős fórum)


5. katácskák (válaszként erre: 1. - 6f773a273c)
2008. okt. 29. 02:52
Legyem Bizalmad a Másikban. Szerintem ez is egyik fontos alap. Az idQ úgyis eldönti, hogy alakul egy kapcsolat. én is voltam ilyen-olyan képzelgésben, téveszmékben, betegség--ahogy TE látod. De aztán helyre állt bennem a harmónia. Igaz, ezt a Páromnak köszönhetem, hogy kitartott mellettem. Immár 34 éve. :)Nem volt könnyü-nekem sem. Biztos Neki sem.
4. katácskák (válaszként erre: 3. - Winny)
2008. okt. 29. 02:40
..és újra lángra lobbanhat. A Párom véleménye szerint tartósabb is. Mert az égQ szenvedély elégethet MINDENT. Van benne valami.
3. winny (válaszként erre: 1. - 6f773a273c)
2008. aug. 12. 15:33
Ne félj az érzelmeidtől.A lángolás gyönyörű de mint minden láng a szerelem is kialzsik de ott marad a parázs amit egy életen át meg kell őrizni.
2008. júl. 19. 09:22

Szia


Szerintem a lányomnál is hasonló a helyzet , ő is veled egyidős...

Még igazán komoly barátja nem volt, ilyen 1-2 hetes "járás" .....most jelenleg két fiú is van a láthatáron és tőlem is kérdezgeti hogy melyiket válassza, meghallgattam az érveket .és azt mondtam neki hogy egyiket se...ha ilyen bizonytalan

ráadásul az egyik már volt 2x egy hétig a barátja, mondtam neki hogyha 2x nem érezte a tüzet akkor hagyja

szerintem ő sem mer szeretni ,és hasonló gondolatok járnak a fejében.....

2008. júl. 13. 00:12
Egy hete vagyok boldog párkapcsolatban,tényleg szertjük egymást,és ez nálam ritka,és Nála is,de már most előre azon görcsölök,hogy mi lesz,ha nem jön össze,mi lesz,ha nem tart sokáig,előre akarom látni hogy mi fog kisülni belőle,érdemes e tervezgetnem.Tudom,hogy ezt a pasik nem szeretik,így amikor Vele vagyok megpróbálom ezt a "betegséget" kiverni a fejemből,de érzem egyszer rákérdezek valami bolondságra.Hogy tudnám ezt az egész katyvaszt kiverni a fejemből,és csak a jelennek élni,és kizárni az olyan gondolatokat a fejemből,mint vajon egy év múlva mi lesz,vagy vajon ő lesz e a férjem,vagy vajon lesz e Spanyol villánk,stb,stb...?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook