Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Elolvasnád? fórum

Elolvasnád? (beszélgetős fórum)


13. 549be03e80 (válaszként erre: 11. - N.diamond)
2014. febr. 13. 03:54
megneztem en is,amirol irtal,tulajdonkeppen 2 ilyen kerese van,ez mar a harmadik fajta,no comment.
12. 549be03e80 (válaszként erre: 11. - N.diamond)
2014. febr. 13. 03:50
Hmmm,ez azert erdekes....
2014. jan. 15. 08:21

Fél órája hezitálok, hogy írjak vagy, ne ?

Sajnos gota és debju hozzászólásával is egyetértek. Nem okozna gondot x összeget küldeni Katuska82-nek, aki egyébént már szemműtétjéhez is kért segítséget és számlaszámát is megadta.

Katuska kérte, mellőzzük a rosszidulatú megjegyzéseket,nem is annak szánom, csak megjegyzem, nekem a legolcsóbb internet csomagom van,havi 2700,-ft(!),a többi gondolatom megtartom magamnak, mert igazán nem akarom bántani és meg is értem, csak a kérésnek ezt a formáját, ezen a fórumon kicsit furcsállom, de lehet, egyáltalán nincs igazam....:(((

10. gota
2013. jan. 30. 15:36
Hát tudjátok, elég szomorúnak tartom azt, hogy amikor valaki minden büszkeségét (vagy minek is nevezzem) félreteszi és segítséget kér, akkor ilyenekbe fut bele, hogy "ma már mindenki bizalmatlan", meg "akinek van, úgysem segít", stb. Könyörgöm!!! Ha 500 Ft-ot küld valaki, az is nagy segítség lehet ilyenkor! És ott van az a fórum, hogy "Adnál 5 Ft-ot? Kíváncsi vagyok, mennyi gyűlne össze". Most komolyan... Ha csak 5 ember tudna 500 Ft-ot adni, az is 2500 Ft. Abból egy család több napig tud enni!!!
2011. aug. 24. 13:41

Sziasztok!


én tudom, hogy aki a gondok között már nem tudja mit évő legyen az sok mindenhez folyamodik, de szerintem célravezetőbb erre létrehozott szervezeteket felkeresni (esetleg önkormányzat?). Sajnos a mai világban annyi az átverés, hogy aki szivesen segítene az is inkább többször meggondolja.

:-(

8. Hmv.
2011. aug. 24. 13:21

Kedves fiatal anyukák!


Szinte minden nehéz anyagi helyzetben lévő anyukától hallom és olvasom nap mint nap a panaszokat, hogy milyen sokba kerülnek a pelenkák. Való igaz.

De....

Nem kötelező ezeket az eldobható pelenkákat használni, gondolt-e már arra valamelyikőtök is, hogy 2 tucat textilpelenkával 3-4 gyerek is felnő?


S hogy sokba kerül az áram a mosógéphez? Meg az a sok drága mosópor?


Van erre egy megoldás, főleg az unatkozó szülők részére: kézzel kell kimosni a textilpelenkákat, akármilyen hihetetlen. Magatok is elcsodálkoztok majd, hogy milyen szép fehérek maradnak egy kis hypó /tudom, már ez is divatja múlt/ és egyszerű háziszappan segítségével.


Megjegyzem, nem élek a középkorban, de ha már ilyen nehéz anyagi helyzetek vannak, úgy gondoltam, ezzel az ötlettel hátha tudtam segíteni.


Mert pénzt én sem küldenék. Az nem segítség.

7. jucus30 (válaszként erre: 5. - Kessszi)
2011. aug. 10. 11:31
Elég érdekes a hozzászólásod!Te vajon melyik kategóriába tartozol?
2011. aug. 9. 12:57

Nem hittem a szememnek, mikor az előttem levő hozzászólást olvastam!!!

Tényleg olyan nagy kérés, amit katuska82 szeretne?

Igen, neki nagy dolog, és nem hiszem , hogy a helyzetébe tudjátok képzelni magatokat!Nekem is 4 gyermekem van. 7, 5, 3 évesek és a pici 2 hetes.Nagyon nagy kiadást jelentenek így az iskola és az óvoda kezdetekor.A pelenkáról ne is beszéljünk.Mi sem állunk jól anyagilag, de nálunk ott van a párom fizetése is.Képzeljétek el, milyen lehet egyedül nevelni 4 gyereket!Szóval , nem hiszem , hogy bárkiben, aki ezt elolvassa ,ne lenne egy kis jószándék , hogy segítsen!Ha nem akar, az más dolog.A lényeg, hogy én fogok segíteni, és remélem, nem leszek ezzel egyedül!

Katuska82! Írok neked privát üzenetet, és majd megbeszéljük a továbbiakat!

2011. aug. 9. 10:47
Ne várd, hogy itt bárki is segítsen. :( Sajnos manapság örül az ember, ha van mit ennie, akinek meg van annyi pénze, hogy segíteni tudna, az nem fog. :/
2011. aug. 9. 08:27
Tudom hogy olcsok ezek de már nincs miből.Gyesen vagyok a havi pénzem 89000ft ebből rezsi 30000ft kb,a sulira amít eddig megvettem 30000ft a kicsinek rengeteg pénzt elvísz a pelus,cipőt is kell még vennem minden gyerköcnek és közben ennünk is kell.Ezért kértem itt de ha olvastad irtam hogy pelust és tartós élelmiszert is elfogadnék mert az sincs már túl sok.
2011. aug. 8. 12:31
290 es,100 as boltokban ezeket nagyon olcsón be lehet szerezni!Nézz ott körbe,jó dolgok vannak! :)
2011. aug. 8. 12:15
Azt még hozzátenném hogy nem szoktam kérni és én nem ebből nevelem a gyerekeimet csak átmenetileg kerültem ilyen helyzetbe,ezért kérem a bántásokat,rosszalló megjegyzéseket mindenki tartsa meg magának ha kérhetem.KÖSZÖNÖM!!!!
2011. aug. 8. 11:37

Kérem akí tud segítsen.


Egyedűl nevelem 4gyermekemet és ebből 2iskolás.A tanszerek 90%át megtudtam venni de pár dolog kimaradt ebben kérném a segítségüket.


Amíre szügségünk lenne:1doboz 12es filctoll,4cs.hófehér írólap,40db félfamentes rajzlap,3cs szalvéta3cs ,papírzsebkendő,kenőfejes ragasztó,olló



Szívesen fogadnék még tartós élelmiszert,pelenkát esetleg megmaradt,felnem használt étkezési utalványt.


Mindent köszönök előre is.


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook