Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Előléptetés fórum

Előléptetés (beszélgetős fórum)


2010. febr. 21. 17:28
Igen ezekre én is gondoltam.Lehet kapok pl.50ezerrel többet, de sem magánélet se bulizás semmi.Csak a felelősség.És ha valami nem úgy sikerül, akkor elkezdesz azon elmélkedni, hogy alkalmas vagy erre?Nem mintha régen nem akartam volna, de mostmár inkább arra vágyom, hogy legyen egy pasim aki szeret, egy család, gyerek stb.Már nem akarok előrébb lépni.Csak sokan ezt nem értik meg.
2010. febr. 21. 15:09

Miért kell egyáltalán feljebb menni? Én mindig azt mondom, hogy minegy minek szólítanak, az a lényeg, hogy szeressem a munkámat, jól kijöjjek a kollégáimmal, és a fizetésem megfelelő legyen.

A vezető beosztás nagyobb felelőséggel jár, és a kollégák, amikor a főnökük lesz valaki máshogy kezdenek viselkedni. Meg kell tanulni elfogadni, hogy már nem szeretnek, mindent rajtad kérnek számon és még sorolhatnám. És ráadásként a kinevezés nem biztos, hogy nagy szakmai tudássat is feltételez.

A kérdésedre pedig. Egyik munkahelyemen sem neveztek ki még sosem, igaz a szakmai tudásomat mindig díjazták. Volt olyan munkahelyem, ahova vezetőként mentem, ez a legjobb.

2010. febr. 21. 14:35
Azt nem tudom megmondani. Ez szerintem a munka helytől és a munkakörtől is függ.
2010. febr. 21. 14:17
Ha 6 év után nem tudok feljebb menni, akkor van értelme az egésznek?
2010. febr. 21. 14:13

Szia!

Kb. 2 év után, de innen feljebb már csak ha a főnökömmel lesz vmi:)

3. russodebby (válaszként erre: 2. - Russodebby)
2010. febr. 21. 14:09
2 és fél év után
2010. febr. 21. 14:09

Szia!

Nekem kb. 2 és fél év lett volna,de "eljöttem" szülni és még majdnem 1 évet itthon leszek a babámmal. Utána vissza megyek és kiderül....

2010. febr. 21. 14:07
Sziasztok.Arra lennék kíváncsi, hogy ki mennyit várt vagy vár arra, hogy előléptessék.Vagy egyáltalán van a munkahelyeden előrelépésre lehetőséged?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook