Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Előfizetéses telefon a t-mobilnál?Melyik a jobb díjcsomag? fórum

Előfizetéses telefon a t-mobilnál?Melyik a jobb díjcsomag? (tudásbázis kérdés)

2014. aug. 3. 17:14
Sziasztok! Kicsit informálódnék tőletek ha nem baj errő a MédiaMánia S csomagról . Édesanyámtól átvettem a korábbi előfizetését ,ami ebben a csomagban volt/van (?) és nem teljesen világos . Olyan 5000.-/hó a havidíj ami lebeszélhető ,és 500 mb internet . A kérdésem arra vonatkozik főleg ,hogyha jön egy sms arról ,hogy a felhasznált adatforgalom elérte a csomagban foglalt mennyiség 100%át ,akkor csak lassítják a netet vagy pedig túlszámlázás is várható? Valahol mintha azt olvastam volna ,hogy régebben 2-3 éve még volt túlszámlázási díj ,de mára már megszüntették ...remélem ,hogy így van . Nekem anyám azt mondta ,korlátlan a net csak lassítják ha elfogyott a havi keret .Remélem így van és nem fogok szívbajt kapni mikor megjön a számla . :D
2012. febr. 15. 11:03

Nekünk is médiamánia van S-es,50 db sms,ingyen.De itt részletesen megtalálsz mindent.


[link]

2012. febr. 15. 10:37

Én Relax 100-as díjcsomagban vagyok, ami annyit tesz, hogy az előfizetési díjért 100 perc beszélhető le bármely hálózatban. Persze ennek is vannak fokozatai: Relax 100, 250, 500, 1000.

Persze nem biztos, hogy ez neked beválna.

Nekem jó, mert én nem sokat beszélek, meg nem netezek a telefonon.

2012. febr. 15. 10:19
Nekem Médiamánia S csomagom van, attól függ mennyire beszélsz sokat. Ezek ha jól tudom 100%-ban lebeszélhetőek, meg nemtudom mennyi ingyen sms tartozik bele. De keress rá a t-mobile oldalán, mit tartalmaznak pontosan ezek a csomagok.
2012. febr. 15. 10:18
amelyik a te igénnyeidhez a legközelebb áll :p
2012. febr. 15. 10:18
feltöltőkártyások vagyunk a férjemmel ,de gondolkozunk az előfizetésen.
2012. febr. 15. 10:17
Előfizetéses telefon a t-mobilnál?melyik a jobb díjcsomag?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook