Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » ELO levelező vagy EFEB e-learning oktatásról vannak tapasztalatok? fórum

ELO levelező vagy EFEB e-learning oktatásról vannak tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)

1 2
22. csandi1973 (válaszként erre: 20. - Fancsalilany)
2010. okt. 20. 11:58
Ahova én jártam (ha kiírom, lehet, hogy reklám?), az teljesen szervezett volt, nagyon jó tanárokkal.
21. doresz88 (válaszként erre: 20. - Fancsalilany)
2010. okt. 20. 11:57
Mire gondolsz?
2010. okt. 20. 11:56

Mennyire működnek szervezetten ezek az iskolák?

Olyan sok mindent olvastam más fórumokon is...de ezek régebbi bejegyzések voltak.

19. doresz88 (válaszként erre: 17. - Fancsalilany)
2010. okt. 20. 11:56

Hmm:) Nem jutottam el odáig. Csak megrendeltem a füzeteket havi egy jött egy évig, és ennyi. Lett volna még egy tanfolyam vmi 60 ezerért, és csak aztán vizsga. De a tanfolyam már rendes bejárós, legalább heti 2 alkalmas ha jól emlékszem. Plusz vizsgadíj.... efeb ebből a szempontból tényleg jobb.

De a nyelvvel egyet értek. Abból szuper, és lehet vele haladni!

2010. okt. 20. 11:53
Szia ha nyelvet akartál volna tanulni akkor azt mondanám ELO.Én megvagyok vele elégedve de tényleg csak szorgalom kérdése.
2010. okt. 20. 11:53
Mind két iskolánál milyenek a szaktanárok? Elérhetőségük, konzultációk és a vizsgák v. a modulzárókra való felkészítés szempontjából.
16. doresz88 (válaszként erre: 15. - Csandi1973)
2010. okt. 20. 11:50
Hol tanultál? Az is ilyen otthon tanulós?
15. csandi1973 (válaszként erre: 14. - Doresz88)
2010. okt. 20. 11:47
Ahol én tanultam, ott is voltak modulzárók, és arra már csak leültem tanulni:)
14. doresz88 (válaszként erre: 13. - Csandi1973)
2010. okt. 20. 11:43

Nekem is. Főleg így család mellett. Az a baj, mindig van amit előrébb helyezek, és mire a tanulás jön a listán nincs több idő a napból. Este 11kor már nem fog az agyam... Viszont Efebnél azt olvastam, hogy vannak modulzáró vizsgák, szóval ott talán jobban tanulnék. Hát majd legközelebb. Az eloba az volt a jó, hogy havi 4000, és meg tudtam oldani gyedből, nem kellett külön kuporgatni, meg várni.

Tanulnék én szívesen, csak kell mindennap a kezdőlökés, hogy leüljek :))))

13. csandi1973 (válaszként erre: 12. - Doresz88)
2010. okt. 20. 11:39
Szerintem is az a baj az ELO-val, hogy nincs senki, aki számon kérje rajtad, tanultál-e. Nekem pl. szükségem volt arra, hogy rákényszerítsenek a rendszeres tanulásra.
12. doresz88 (válaszként erre: 7. - Fancsalilany)
2010. okt. 20. 11:32

Igen van kedvezmény, csak az a baj, hogy megrendeled, és félreteszed szépen.... Nagy akarás kell. De ha meg van benned, én nem tántorítalak el tőle... Nekem is gyerkőcöm van,. én is így indultam neki... Most van egy csomó füzetem szépen mappába rendezve kitöltetlenül, olvasatlanul. edig nagyon lelkesen indultam.... :S

De az tuti, hogy ha én megint ilyen tanfolyamot akarok majd végezni, inkább kipróbálom az efebet. Jó az elo anyaga, csak nincs semmi ami kényszerítsen a tanulásra.

11. fancsalilany (válaszként erre: 6. - Csandi1973)
2010. okt. 20. 11:30
Mivel a kislányommal bölcsis beszoktatósdit játszunk itthon is lenne egy kis időm tanulni. Febr. közepén megyek vissza dolgozni. Az utazgatás nekem egyenlőre macera...
10. danama (válaszként erre: 7. - Fancsalilany)
2010. okt. 20. 11:30
Az Efebnél is havi összegben kell fizetni,de te tudod én már végeztem tanfolyamot, pl az Elosat meg is szakítottam mert kiderült helyben a töredékért lehettet ugyanazt megcsinálni
9. doresz88 (válaszként erre: 5. - Fancsalilany)
2010. okt. 20. 11:29
Csak a nyelv miatt kérdeztem, mert ha idegen nyelvet akartál volna, akkor azt mondom az elo jó belőle....
2010. okt. 20. 11:27

Én elo-t rendeltem, de tényleg nincs benne semmi kötöttség, csak az önszorgalomra hagyatkozhatsz. Az anyag maga jó, de ahhoz hogy okj-s bizit kapj a füzetek lejárta után még egy rövidített tanfolyamra el kell menni, és csak aztán van vizsga lehetőség.

Most belenéztem az efeb honlapjába, nekem szimpibb. Ja és elonál a tanfolyamért külön kell fizetni. Tényleg nem olcsó.

2010. okt. 20. 11:27

Az EFEB kedvezménnyel is drágább, mint az ELO. Az ELO-nál havi fizetés is lehetséges, ill, ha jól olvastam ha egyszerre veszed meg az oktató csomagot, még kedvezményt is kapsz.

Én konkrétan magára az oktatása is kíváncsi lennék.

2010. okt. 20. 11:25

Az ELO csak akkor, ha hatalmas az önuralmad, hogy le tudj ülni rendszeresen tanulni. Én azzal befürödtem, egy csomó pénzt kidobtam az ablakon.

Felnőttképzés sok van, aol hetente 1x, hétvégén van az oktatás. Itt 2 OKJ-s tanfolyamot is sikeresen elvégeztem.

5. fancsalilany (válaszként erre: 2. - Doresz88)
2010. okt. 20. 11:25
EU pályázatíróit szeretném elkezdeni.
4. danama (válaszként erre: 1. - Fancsalilany)
2010. okt. 20. 11:23

Efeb távoktatás, 3 hetente szombatonként kell járni, az Elo drága és nincs benne a konzultáció sem.


Az e-learning amikor én vizsgáztam még nem volt teljesen képben azzal szemben amit mi tanultunk távoktatásban.

Sokan csak néztek az e-learningesek közül milyen tételek vannak, mert nem tudták.

2010. okt. 20. 11:22

Sziasztok! Otthon vagyok a kislányommal, és szeretnék elevágni egy tanfolyamba. De nem tudom, hogy melyik képzést válasszam.

Légyszi írjatok tapasznyalatokat, véleményeket. Elre is köszönöm! Szép napot!

2010. okt. 20. 11:21
Mit akarsz tanulni?
2010. okt. 20. 11:20
ELO levelező vagy EFEB e-learning oktatás? Tapasztalatok
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook