Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Élni vagy meghalni? fórum

Élni vagy meghalni? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Élni vagy meghalni?

2015. máj. 3. 23:16

Gyermekkoromban a nevelő apám vert. Majd a másik is. Felnőttem. Semmim nincs,amivel kezdetek valamit az életben.

Anyummal élek, aki úgy, ahogy gondomat viseli. Gerincsérv műtét után fekszem mert a jobb lábam teljesen elhalt és béna. Esélyes, hogy nem fogok járni sosem. Tudom, ez semmiség az olvasott gondokhoz képest, de a saját keresztunk a legnehezebb. Amiért még nem tettem meg, hogy meghaljak, az a félelem a fájdalomtól és ha igaz, hogy létezik pokol, csúnyán beneztem. Szóval, csak annyit teszek, imádkozom minden nap Istenhez. Kérem, hogy sose ébredek fel. Sajnos, eddig mindig reggel lett....

13. 34d4b0d134 (válaszként erre: 12. - Eeab532645)
2010. júl. 25. 15:54
A 15-éves fiam is ezt szokta mondani,gyáva ember aki öngyilkos akkar lenni:(?
2010. júl. 25. 13:02
A bátorság nem ahhoz kel hogy meghalj hanem ahhoz hogy ÉLJ!
2010. jún. 27. 10:39

ABBÓL A SZEMPONTBÓL IGEN,HOGY VAN CSALÁDOM,DE ENNEK IS VAN JÓ ÉS ROSSZ OLDALA.

DE remélem minden megoldodik.

10. 258c8a41da (válaszként erre: 9. - 34d4b0d134)
2010. jún. 27. 08:39

Teljesen megértelek!Engem is évekig kezeltek fél év pszihiátriára zárt időszak után!Mély depresszió,nyutató tuladagolás miatt!

Igy hát értem mit jelent egy Jó vagy itélkezú hozzászólás!Fúleg bizonyos nagyokosoktól!

Remélem ma már jól vagy!


Én igen,szerencsére!De hosszu és rögös utat tettem meg,hogy ez igy legyen!

9. 34d4b0d134 (válaszként erre: 8. - 258c8a41da)
2010. jún. 27. 08:27
Én is akkartam öngylkos lenni,úgy hozztak vissza a halálból,más okok végett,nem vagyok rá büszke de amikkor elmeséltem az ápolónőnek miérjét együtt sírt velem,én tudom milyen padlon lenni és fel állni onnan.Hát ezért is végeztem eü-iskolát,sokk elkeseredet ember van és nem hobbiból csinálják higgyétek el nekem.Aki el akarja dobni az életét felnőt korába az nem némi hobort:köszönöm a megértést,maradok tisztelettel egy ismeretlen aki ehhez a cikkhez hozzá szolt.
8. 258c8a41da (válaszként erre: 7. - 34d4b0d134)
2010. jún. 27. 00:03

Szerintem teljesen igazad van!

Csak tudod itt borzasztó,hogy mennyire elvannak keveredve egyesek(!!!!!),hogy jajjjj majd márcsak ők elmondhatják a véleményüket!

Na,nem is ezzel volna a baj...hanem azzal,hogy miképpen szólok hozzá bármihez...még akkor is,ha nem egyezik a vélemény..mégis egy kis jómodort tanulhattak volna itt EGYESEK!

Ha valaki hozzászólásához bántással és itélkezéssel tudok hozzászólni,akkor nem is szólok inkább!

Isten itélkezik..mi ehhez kis emberek vagyunk és nincs jogunk hozzá!

Dehát itt némelyik olyan de olyan okos,hogy beszélhetsz neki naphosszat akkor is az ő igazát hajtja!Én csak röhögök az efféle embereken,mert ugy vagyok vele"okosabb enged,szamár meg szenved"!Hadd szenvedjen!Amott meg olyan buta,hogy az már fáj...ha kutya megenné megveszedne!Férfiak is vannak kőztünk(khm,khm)ugyebár!


Remélem a cikk irója jólvan és sok boldogságot kivánok neki a továbbiakban!

7. 34d4b0d134 (válaszként erre: 6. - Camy0520)
2010. jún. 25. 23:52

Igen senki ne bántcsa ezt az embert verte őt elégé a sors.

Mi a baj vele?

Semmi nem tudhatjuk mire neveli fel az ember a gyerekét,elvesztette a szüleit,a barátját,a szerelmét és még van bátorságotok bántani!!!

Nem hiszem,hogy van olyan ember aki ítélkezhetne.

Az élete nem jáTÉK!!!!!!!!!!!!!!

2010. jún. 5. 23:45

A kritikásokhoz!

Ti most a kritikáitokkal egy élettel játszotok! Ez komoly dolog! Viccesnek találjátok, hogy unatkozásból tönkretesztek valakit?! Elkergettétek innen! Ez tény! Szóval ne írjatok semmi rosszat, mielőtt tényleg valami rossz történik!

2010. jún. 5. 23:37
Jó, hogy nem járt erre! Néhányan amit írtok... szégyen! Azért írta ezt a fórumot, mert segítségre volt szüksége, támogatásra, és nem pedig kritikára! Ezt a helyzetet amiben Ő van, csak az értheti meg aki átélt hasonló helyzetet, és voltak már az életben problémái! Igazi problémákra gondolok! Neki megértésre van szüksége, jó tanácsokra és aki csak rosszat tud írni, az inkább ne írjon semmit ne járassa le magát ennyire! Azért írta le ezt az egészet mert már nem bírta magában tartani és nem volt akivel megbeszélhette volna! Hidd el így ismeretlenül egy idegennek könnyebb leírni a problémáinkat mint a saját szeretteinknek vagy egy barátnak (már ha van) beszélni róla! Könnyű azt leírni, hogy kezdj új életet... pszichológus! Ez nem ilyen egyszerű!!!
2010. máj. 28. 18:01
Én elmennék pszichiáterhez, aki gyógyszert ad (másikat) és megpróbálnék új életet kezdeni. Úgy értem, hogy dolgozni, vagy tanulni valamit, hobbit keresni. Mindenkinek van tehetsége valamihez, ami örömöt szerez. Nekem pl. az éneklés a templomban. Átlagos a hangom, nem énekelek szólót, de megtanulom az éneket és ha kórus-próba van, ott jó a társaság, vídámság van, igazi kedves barátokra találtam. Vannak rossz napjaim nekem is, de kinek nincsennek?
2010. máj. 26. 23:11

De hol van Janeszka?

Rég nem járt erre :(

2. Tücke (válaszként erre: 149. - Andrea8434)
2010. máj. 21. 10:21
Már bocsi de ez baromság én nem szeretem se a felemelgített kávétr se a felmelegített levest ..... Aki elment az el is akart menni és engedni kell. Azonkívül ha vissza is megy és visszafogadod újkra és újra megcsinálja ha akad vmi friss hús a láthatáron......
2010. máj. 21. 09:53
Ha nulláról kezded újra egyrészt nehéz, másfelől nagyon egyszerű dolgod lesz. Az, hogy miért nehéz, az egyértelmű, de vajon miért is egyszerű?
Azért, mert azt tehetsz, amit csak akarsz, bárkivé válhatsz. Azzal foglalkozhatsz, amivel csak akarsz. Olyan célokat tűzöl ki magad elé, amilyeneket egyébként nem tehetnél. Nem köt semmi és senki,maximum azok a személyek, akik tényleg számítanak, akik nélkül nem megy.
Van egy pont, ami nagyon nehéz. Amikor minden üres, és az embernek döntenie kell. Újrakezd vagy felad mindent. Érdemes újrakezdeni. Mindenkinek jár egy második, egy sokadik esély. Mi van, ha tényleg csak egyszer élünk? Akkor hiba lenne feladni. Az ürességet nagyon könnyen felváltja a lelkesedés. Csak kell valami, ami kizökkent.
Én a levegőváltozást választottam.

Ugrás a teljes írásra: Élni vagy meghalni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook