Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Élni akarok! - 3. rész fórum

Élni akarok! - 3. rész (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Élni akarok! - 3. rész

2011. márc. 4. 12:57

Köszönöm, hogy Ti is bekukkantottatok és bocsánat, hogy én csak most. Talán már nem is olvassátok ezeket a sorokat ha eluntátok a várakozást a jelentkezésemre. Azért mégis írok valamit...


Igen. Mindenkinek sikerül egyszer, ha az idő eljön. Minden bajból van kiút és megtaláljuk, mert lelkünk legjavával állandóan és bőszen keressük azt. Ott a Fény, csak eleinte túl vaksik vagyunk. Meg időnként a csoda szintjén kezelve a legegyszerűbb dolgokat is, maga a Fény vakít el bennünket míg meg nem szokjuk a természetes létét. Ez a folyamatában is gyönyöködtet, hát még a végkifejletében!!! Remény, hit, szeretet.

2011. febr. 28. 18:48

Lhara ♥

Nagyon szépen írsz.Köszönöm,hogy vagy.

2011. febr. 28. 17:32
Akkor mégis létezik, és van rá esély, hogy valakit felszabadítson a fény, átjárjon, egyé váljon vele. Reményt ad, talán egyszer nekem is sikerűl majd. Tudok még várni.. Köszönöm! Remek írás, és nagyon csodálatos számomra a mondanivaló!
2011. febr. 28. 13:32

Nos, most egy ideig én is "hallgattam", mint akik csak olvastak, de nem írtak hsz-t ide.

Ennek ellenére szép számban jelentkeztek priviben, aminek nagyon örülök.


Köszönöm, hogy ennyien olvastátok.

2011. febr. 27. 17:46
Köszönöm!Jó,hogy vagy!
2011. febr. 27. 16:30

Ah !

Megkönnyebbültem!

Szép volt Lhara!

2011. febr. 27. 16:08
- Tán az adhat választ, ha végig gondolom, hogy mi történt velem, és körülöttem az eddigi életem folyamán. – fejtegette rendületlenül sorsának fonalait később. Tudni akart mindent… pedig még azt sem tudta, hogy ő egy született „kíváncsi kacsa”. No persze, hogy tudni akart mindent. Hogy mi és miért történik vele, hogy mi vagy ki segíthetne az ő nagy bajában, mert még fogalma sem volt arról, hogy milyen közel a segítség… hogy tulajdonképpen mennyire egyszerű és elérhető… és milyen boldogan fogja felfedezni, hogy egyáltalán ki is ő maga.

Ugrás a teljes írásra: Élni akarok! - 3. rész

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook