Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Elmúltam 70 éves, nem vagyok beteges, de a házimunkán kívül... fórum

Elmúltam 70 éves, nem vagyok beteges, de a házimunkán kívül... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

2022. jún. 27. 22:40
Csak szép sorban.
12. Érdekes73 (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 27. 20:18
Miért kell dolgoznod ? Élvezhetnéd a nyugdíjas éveidet ....
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Aszparagusz)
2022. jún. 27. 18:34
Iodában dolgozom, a munkámat mindig szerettem. De pl - nemcsak ebben a hőségriadóban - az elmenetelek akár kocsival , akár bringával egyre jobban a terhemre vannak. Annyi megmaradt a régi énemből, hogy ügyintézni imádok és mindig sikerrel végzem. Pl a halálom a kert rendbetétele.
10. globus (válaszként erre: 8. - Aszparagusz)
2022. jún. 27. 17:37
Vagy lakást újít fel, mert végre méltóztatott elfáradni az iparos... uborkaszezon van, muszáj a pénz után mennie :D
2022. jún. 27. 17:35
Sokan igy vannak ezzel fiatalabban is.
8. aszparagusz (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 27. 17:33

Milyen munkát kell még végezned a házimunkán kívül?

Ebben a dög melegben szerintem a legtöbbünk kortól függetlenül csak vegetál.

7. Channa* (válaszként erre: 4. - Michelle.r)
2022. jún. 27. 16:16
Ilyen melegben, nekem is. Még az is, hogy a billentyűket nyomogassam;)
6. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 27. 13:48

Nincs ezzel baj, hogy így érzel.


Jó neked, hogy csak a házimunkán kívüli nehéz. 20+ évvel kevesebb vagyok, nekem a házimunka is sok időnként.


Sajnos ebben a korban már nyílik az olló, nagyon változó, hogy ki milyen egészségi állapotot és teherbíró képességet kap a sorstól.

2022. jún. 27. 13:16

Én is hetvenkedem már, én beteges vagyok ugyan, de minden munkát jókedvvel csinálok, akár csak fiatal koromban! Mindebből csak a jókedv maradt meg!:)

De tudom, nem rossz hozzám az élet! Sokszor jutalmaz, mesél szépet! Tudom azt is már csak a fiatalság virága rózsa, én pedig már nem kesergek miatta. Nem veszek már semmit a szívemre! Hogy miért?! Mert mindenkinek megvan a maga keresztje!

Kedves FI, most élünk, most remélünk, most is szép a nyár nékünk! :) További jó egészséget kívánok!

2022. jún. 27. 11:50
Még közelebb a negyvenhez, a házimunka is nehezemre esik 🙃
3. Piroska52 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 27. 10:56
Nem vagy vele egyedül.
2022. jún. 27. 10:51

Akkor csak annyit csinálj a ház körül, amennyi még épp szükséges és azt is csak lassacskán. Ha elfáradsz, pihenj egy keveset, hogy legyen erőd a folytatáshoz.

További jó egészséget és betegségmentes hosszú életet kívánok!

És soha ne feledd:

"Nem csak a húszéveseké a világ!" 🎶 😀

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook