Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elmúlhat-e a szerelem? fórum

Elmúlhat-e a szerelem? (beszélgetős fórum)


1 2
43. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 41. - Makula)
2013. dec. 19. 08:34
Az már soha nem lesz az igazi:(
2013. dec. 19. 04:22
persze es utana atalakul nagyfoku szeretette.
41. Makula
2013. dec. 17. 07:14
Szerintem is elmúlhat, de fel lehet éleszteni idővel...
40. 91d4989ab9 (válaszként erre: 35. - Emilla)
2013. dec. 12. 22:45
kis viszketőport szórj a deszkára baba:DDDD
2013. dec. 12. 22:10
Elmúlhat.
2013. dec. 12. 18:24
nem,az igazi szerelem,nem mullk el,csak ha okot adsz ra,a szerelemtol,jon a megszokas es igy tovabb,de a sziv melyen mindig megmarad a szerelem
37. emilla (válaszként erre: 36. - Sandrita13)
2013. dec. 12. 14:07
Köszönöm szépen a bátorítást remélem erős maradok!!!!
36. Sandrita13 (válaszként erre: 35. - Emilla)
2013. dec. 12. 12:36
Fog is majd könyörögni, hidd e...De Neked akkor kell erősnek lenned és azt mondani, hogy nem!!!! Légy Nő, igazi, nagybetűs Nő, Neked nem kell versengeni ilyen ócskákkal....Légy büszke magadra, arra, amit eddig elértél, nem lesz könnyű, de tovább kell lépni!! Az élet megy tovább...Egyébként én meg bezárnám az ajtót, mert nehogy már a sz@rját hazahordja, már bocsánat az egyszerű fogalmazás módért...Tegye ki ott, ahol életvitelszerűen él...ha meg nem tudja, akkor tojja magát össze :D :D
35. emilla (válaszként erre: 34. - Sandrita13)
2013. dec. 12. 12:02
Nagyon remélem várom azt a napot amikor majd zokog hogy én is akkorát rúgjak belé amilyet ő rúgott belénk mert nem fogok tudni, neki megbocsájtani 3-hete a lotyónál alszik csak a műhelyét látogatja na meg persze a wc-t mert még kakálni sem tud a ribinél ha ha ha!
2013. dec. 12. 11:46
Ebben az esetben pedig szó sincs a férjed részéről szerelemről....Ez csak egy fellángolás szerintem....Majd elmúlik, amilyen gyorsan jött..Mert tudod az ilyen RIBIZli gizik csak a lábukat tudják széttenni, szakmájuk a szédítés, a telefonálgatás, meg az, hogy szerelmet hazudjanak...Aztán amikor a gondoskodásra kerülne a sor, akkor megijednek a feladattól....
2013. dec. 12. 11:36
Meg kell tanulni, hogy egyszer minden elmúlik...a jó és a rossz is egyaránt...Semmi sem örök...Nincs örök szerelem, idővel átalakul szertetté, ami sokkal, de sokkal erősebb és tisztább érzés, mint a mindent elsöprő szerelem....
2013. dec. 11. 20:48
Megsúgom: 1 nap alatt is! Tapasztalat!
2013. dec. 11. 06:30
El.
2013. dec. 10. 21:51
El hát
29. elátkozott68 (válaszként erre: 26. - Gribedli***)
2013. dec. 10. 21:47

A felesősség teljes embereket le lehet "láncolni" gyerekkel....de általában csak amíg felnőnek.

A véleményed többi része nagyon ül.

2013. dec. 10. 21:43

Egyetértek az előttem szólókkal...tudod a "retek" minnél többet van a földben, annál keserűbb és csípős lesz....ne növeszd tovább.

Már így is ehetetlen.

....pakold össze a cuccát, kend be gyíkfűvel a cipőjét.....hadd fusson!

2013. dec. 10. 21:05
Igazatok van, valószínű kuka lenne mindenképp nálam is..
26. gribedli*** (válaszként erre: 23. - 25800e2d09)
2013. dec. 10. 15:16

Egyrészt gyerekkel nem lehet leláncolni senkit, sem férfit, hogy onnantól nem megy el, sem nőt, hogy onnantól a gyerekek miatt nem mer elmenni, másrészt ez a szitu annyira gáz már önmagában is, hogy itt mindenhogyan csak nyerhet a feleség, úgy értem, ha gyerektartást sem kapna, itt a férj akkora kolonc, hogy még így is van értelme. Gondolj bele, minimum az, hogy nem lesz egy alkesszal, akik kiszámíthatatlanok, nem fog beledumálni senki a gyereknevelésbe, nem kell egy ötödik emberre mosni-főzni-pakolgatni. Lelkileg meg totál helyrejönne, hiszen a gyerekeket most is csak a fórumindító pátyolgatja, a férj még csak nem is vigyáz rájuk, de eszméletlen, hogy egyszerre mekkora nyugi lenne.


Most is olyan, mintha otthon se lenne, tök mindegy lenne

25. 17aadc1082 (válaszként erre: 23. - 25800e2d09)
2013. dec. 10. 12:28
pasi nem segít, nincs otthon, és nem ad haza zsét, csak a szennyest mosatja ott, és ott zabál. Hót mindegy, hogy van-e gyerek, úgysem foglalkozik vele, velük, anyagilag nem segít, meg amúgy sehogyse. akár el is mehet, az eredmény pont ugyan az lesz, csak egy kosszal kevesebb.
2013. dec. 10. 12:10

Emilia, 100%-ban megértelek. Kicsit hasonló a szitu illetve volt nálam is . Kerekre nyalva a feneke, mindenben mellé álltam, a saját igényeimbol is leadtam, hogy megtartsam ot. Hozzásegítettem rengeteg munkával, hogy kész legyen a lakása. Az anyja lakása. Hogy másik kocsit vegyen. Elvittem Olaszországba nyaralni amit 98%-ban én áltam. Ott még gyűrűt akart nekem venni. hogy én hozzá tartozom. És okt. kozepén szakitott velem, hogy neki ez tovább nem megy. Igaz voltak problémáink. És én kéthétig agyaltam hogy lehet ez hogy egyik pillanatrol a másikra kirúg? Aztán kiderult, hogy osszejott egy nővel. Ott, ahol épp fusizott. A tulajnak a lányával. Akit én is ismerek. És aztán egyből oda költözött, hogy én eljöttem tőle. PEdig én 2 év alatt annyit kértem jöjjunk el, de nem, soha. Msot meg..

Szóval ha menni akar had menjen!!! Nem jo az sem, ha teljesen ki vannak szolgálva. Kulzdeniuk kell nekik is. Nem csak a beetetés idejében, a kapcsolat elején kell a nőért teperni. Utána is!!!

Szoval hajrá előre és vissza se nézz!!

JA, és ő sem vetette meg az alkoholt. Én emiatt távolodtam tole, mert nem akartam egy leendo alkoholistaval egyutt élni.Stb...

23. 25800e2d09 (válaszként erre: 21. - Gribedli***)
2013. dec. 10. 11:55
Én amennyiben megbizonyosodnék róla hogy máshol egerészik akkor segítenék neki összepakolni.. de nekem nincs gyerek.. azért ott lehet másképp gondolnám..
22. 25800e2d09 (válaszként erre: 20. - Gribedli***)
2013. dec. 10. 11:54
próbáltam érzékletesen jelezni hogy jó rég volt :D
21. gribedli*** (válaszként erre: 18. - 25800e2d09)
2013. dec. 10. 11:45

Amúgy meg beszélne az ilyennel a kisfacom, nyomnám fejen a sörösüveggel.


Ja, és szennyes? Mossa csak a liba, akivel alszik...

20. gribedli*** (válaszként erre: 18. - 25800e2d09)
2013. dec. 10. 11:41

100 éve süldő koromban...


Ez haláli, de hülye vagy!:DDDD

19. gribedli*** (válaszként erre: 17. - Emilla)
2013. dec. 10. 11:38

Ne kutasd a mierteket, hogy miert nem volt jo neki.


Nyilvan, ha alkesz, eleve nem normalis emberrel allsz szemben, erzelmileg nincs rendben, nem is volt soha, ha egyfolytaban iszik, talan mar igy ismerted meg, egyertelmu, hogy defektes. Defektesre meg nem pazarolunk tobb idot, ha 13 ev alatt csak ennyi eredmennyel jart.


Ha abbol indulsz ki, hogy o nem normalis, talan megerted azt is, hogy miert nem tudja ertekelni a te figyelmessegeidet, stb. Az ilyen emberert teljesen kar, mert egy feneketlen kutba dobalod mindazt, amit teszel erte, tehat nem ertekelte eddig es nem is fogja ezutan sem.


Mas teszta, ha neked volt felrelepesed es most o ezt bosszulja meg (azert en ezt sem hagynam, van mas megoldas erre is) mert azert nem hiszem, hogy normalis no, normalis onertekelessel, belemegy abba, hogy a masik nem alszik otthon de mos-foz a masikra ugy, hogy az nem ad ra penzt. Mi az, hogy nem ad ra penzt? Ennyire milliomos vagy, hogy mindent te fizetsz? Ha igen, akkor nem is tudom miert ijedsz meg tole? Penzert egy rakas masik pasi hajlando veled szexelni es meg mosni sem kell am rajuk! Es nemhogy azt mondjak, hogy vard meg, mig vege a viszonyuknak massal, hanem a penzedert cserebe minosegi szexet kapsz es megjatszak, hogy szeretnek, de ugy, hogy jol. A ferjed meg meg se jatsza. Komolyan, ha anyagi szempontbol nezzuk, ez tiszta rafizetes....


Meg egyszer, ne keresd a mierteket, oksa? Ha kimesz Pusztamucsajrocsogere, kulonbet kapsz, ha megsem, akkor meg maradj inkabb egyedul, mint egy ilyen facjankoval! Kapd ossze magad!

18. 25800e2d09 (válaszként erre: 17. - Emilla)
2013. dec. 10. 10:07

Tudod a szerelem, a vágy nem így működik.. az egyszerűen kupán vágja az embert... még 100 éve süldő koromban egy ember értem is eldobta volna a családját, de nem hagyhattam... aztán ment ő másfelé.. de nem én lettem a ludas..

sajnálom hogy így jártál, azért még beszéld meg vele a dolgot, nyíltan, nem támadóan. Ha menni akar fájni fog piszkosul, de engedd...

17. emilla (válaszként erre: 16. - Gribedli***)
2013. dec. 10. 10:03
Teljesen igazad van de egyszerűen nem akarom elhinni hogy ez megtörténhetett, mivel a feneke is ki volt nyalva és nem értem miért nem volt ez neki jó el dobott mindent gyönyörű lakást, gyereket egy szebb feleséget nem nem és nem értem és senki sem érti elítélik majdhogy nem le is köpik a körülöttünk lévők!!
2013. dec. 10. 09:51

Beleolvastam a masik forumba, Emilia!!! Ezt az iszakost akarod megtartani???


De mar be van nyujtva a valoper. Tudod mit? Remelem, nem szivtad vissza a kerelmet, hogy elvaljatok.


Nem ad haza penzt. Ami penze van, elissza. Nem jon haza aludni, de a kaftos gatyait hazahozza mosni. A masik nore kolti a penzt.


Mire varsz? Ez mind nem eleg ahhoz, hogy te is kiszeress belole? Amit nyersz: nem kell olyanra fozni es mosni, aki nem adja haza a penzt es nincs soha otthon. Azert idot ker, mert ha megunta a felredugast majd hazajon, ezt mondta. Plusz a masik no, a szereto ronda is es nem is kellett senki masnak, a kollegainak sem, magyaran mindenki visszadobta es Te egy ilyen utan legyel a sorban??? Nehogymar!


Fuggetlen nokent egesz masra is koncentralhatsz, ez a pasi mar bocs, annyira a legalja, hogy ennel csakis jobbat talalsz, 3 pulyaval is. Garantalom!:) Ne suppedj ebbe a martirsagba, a sajat erdekedben!

15. gribedli*** (válaszként erre: 12. - Emilla)
2013. dec. 10. 09:35

Az elso hsz alapjan ugy jon le, hogy 13 ev happy, es egyszercsak felebred es hirtelen kiszeret beloled, csak ugy.


Ebbol a hsz-bol meg kiderul, hogy nem is csak ugy...


Nem biztos, hogy hazudott elotte, de az ujdonsag varazsa az nagyon eros lehet a masikkal.


Ha tobb mint egy honapja tart, akkor meg 1 honappal ezelott azert csokolt-olelt-szerelmet vallott, hogy te ne gyanits semmit. Altalaban akik csalnak, eleinte otthon pont hogy tulontul "jok" mert nem akarjak, hogy tul koran kideruljon, idot akarnak nyerni.


Miutan eldontottek hogy folytatjak azt a masik viszonyt, igy vagy ugy, kilepve a hazassagbol vagy szeretot tartva, akkor kezdenek bunkozni otthon, mert mar nincs sok jelentosege annak, hogy otthon a masik fel mit gondol, ok immar szerelmesek a masikba. A szerelem szo nem tudom mennyire helyes, mindenesetre a masik lett az elso.

14. elátkozott68 (válaszként erre: 12. - Emilla)
2013. dec. 10. 09:10

Vélhetően több mint egy hónapja kavar a "telefonossal".....egy hónappal ezelőtt csak azért mondta neked, mert lelkiismereti problémája volt...de ez egy hónap alatt elmúlt és a telefonosba szerelmes már rég.

Én így látom. Sajnálom.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook