Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elmondjam, hogy a barátja meg akarta csalni vagy tartsam magamban? fórum

Elmondjam, hogy a barátja meg akarta csalni vagy tartsam magamban? (beszélgetős fórum)


1 2 3
75. 39694c0c70 (válaszként erre: 74. - SecretGirl_92)
2012. febr. 7. 16:09

Ez egy helyes döntés részedről.

Sajnos, csupán "részleges" eredmény érhető el vele.

74. SecretGirl_92 (válaszként erre: 73. - 39694c0c70)
2012. febr. 7. 16:02

Igen láttam, hogy sokan egyet értettek veled.

Egy-két véleményeddel még én is.

De mivel nem ismered szőröstül, bőröstül a szitut,ezt az egész helyzetet, az emebreket és az állapotot, nem tudsz olyan könnyedén ítélni.

Végül úgy döntöttem, hogy nem mondom el neki, ezt az egészet, semmi jó nem származna belőle se neki, se nekem... Szóval nem éri meg az, hogy esetleg még meg is haragudjon rám.

Ha szeretnél/szeretnétek még írni valamit, akkor nyugodtan, elolvasom, válaszolok.

Csak ennyi lett volna :))

73. 39694c0c70 (válaszként erre: 72. - SecretGirl_92)
2012. febr. 6. 18:04

Sajnálom, ha rosszul estek a hozzászólásaim.

Azért, ha visszaolvasnál, találhatnál velem egyetértőket, hasonlóan gondolkodókat is. Nem is egyet.

De ez most már mindegy is, miután részedről lezártnak tekinted az ügyet.

Ha egy cseppet vigasztal, általában nagyon kevesen értenek egyet velem.

Azok száma meg még kevesebb, akik konfrontálódni mernek, még így ismeretlenül is.

Ők tudják, hogy az igazságot nem túl nyereséges dolog leírni, mert azzal legfeljebb ellenségeket lehet szerezni.

2012. febr. 6. 15:17

Köszönöm mindenkinek a tanácsot, bár egy két dologgal nem értek egyet, főleg mivel nem ismeritek pontosan a szitut, meg az embereket sem...

Némely hozzászólás eléggé rosszul esett....al_F-A-jé....

De én kértem, hogy adjatok tanácsot, szóval magamnak köszönhetem...

Mindegy is, nem kommentelem a hozzászólását már.

Köszönöm, hogy írtatok, és én ezzel le is zárnám a fórumot.

71. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 63. - 39694c0c70)
2012. febr. 5. 22:34
Igazad van.
70. 2a69f78972 (válaszként erre: 69. - 39694c0c70)
2012. febr. 5. 18:10
Tudom és egyetértek !:)
69. 39694c0c70 (válaszként erre: 68. - 2a69f78972)
2012. febr. 5. 18:07
Na ezért írtam azokat, amiket. :)
68. 2a69f78972 (válaszként erre: 67. - 39694c0c70)
2012. febr. 5. 18:05

Nnnnnnna !!! Hát pont ezért!


Már a fórum indítását sem értettem ezekkel a szereplőkkel és ezzel a háttérrel!

...és innentől kezdve már minden csak felesleges szájtépés :)

67. 39694c0c70 (válaszként erre: 66. - 2a69f78972)
2012. febr. 5. 17:57

Legfeljebb annyi, hogy Viki vagy elhinné, vagy nem.

Ha nem hinné el, akkor hazugnak tartaná a barátnőt.

De számon kérné Andriskát, ha mégis meg akarna győződni az igazságról.

Aztán Andriska vagy szarrá verné Vikit, vagy nem.

Esetleg a "jó szándékú" barátnőt is.

66. 2a69f78972 (válaszként erre: 64. - Porzellanpuppe)
2012. febr. 5. 17:44
Minek? Mi változna?
65. Noarashi (válaszként erre: 61. - SecretGirl_92)
2012. febr. 5. 17:21

Ez a világ legnagyobb tévedése! Egyszerűen hülyének nézitek a kissrácot? Egy gyerek igenis megérzi ha defekt van a szülei között! Zsigerből érzi, h anyu retteg aputól. Lehet nem érti, de érzi.

Két dolog lehet ebből, a gyerek majd anyja mellé áll mikor rádöbben, vagy felnőtt korára ő is ilyen nőverő szar alak lesz, mint az apja, mert sajnos a családi minta az nagyon erős!

Tévedés azt hinni, mert apu jófej a kölyökkel, akkor minden oké!

2012. febr. 5. 17:15
en elmondanam neki!!az biztos
63. 39694c0c70 (válaszként erre: 62. - SecretGirl_92)
2012. febr. 5. 17:11

Szó nincsen arról, hogy én negatív lennék.

De akkor sorjában.

- Ha Vikivel vagy, akkor mit "poénkodsz" az ő pasijával? Normális ember (nő) a barátnője élettársával ILYESMIVEL nem viccelődik! Ha jó fej akkor azért nem, ha meg egy barom-állat akkor meg főleg nem! Képes vagy elfogadhatóan - legalább saját magad számára - megindokolni, hogy mi volt a célod azzal, mikor rákérdezett és te igent mondtál? Na látod!

- Honnan tudod, milyen módon lehetne a legjobb barátnődnek boldog életet biztosítani? Írod, hogy ha elhagyná "Andrist" akkor még az is előfordulhatna, hogy megölné a barátnődet. Szerinted ez lenne számára a boldogság?

- Az előző bekezdésben írtam, hogy az "elhúzás a fenébe" milyen veszélyeket rejt. Komolyan kitennéd a legjobb barátnődet egy szadista állat agressziójának, aki ennél kevesebbért is verte már ájulásig őt?

- Ha nem tetszik neked, meg idősebb is, meg egy agresszív állatnak tartod, akkor mit vásárolgatsz te vele? Mit poénkodsz? Mit tréfálkozol komoly dolgokkal? Csupán azért, mert néhanapján (ha jókedve van) tud "jó fej" is lenni?

- Képzeld nem gondoltam egy percig se, hogy Kázmérnak hívják! Csak én egyetlen baromállatot, szadista őrültet nem becézgetnék se Andrisnak, se másnak. Még akkor se, ha a neve András! Jó hogy nem Andrisbabázod, vagy Andriskázod! Mondd, te mindenkit becézgetsz, akit ki nem állhatsz?

- Te dolgod, hogy kivel viccelődsz és mikor. Ha nekem a legjobb barátnőmre kezet emelt volna bárki akár EGYETLEN EGYSZER is, azzal nem viccelődnék, poénkodnék. Persze ez a te dolgod, hiszen felnőttnek hiszed magad. Ezért nem is tartok igényt arra, hogy nekem magyarázkodjál.

Elég lesz majd a helyszínelőknek megtenned, ha ez a KÖZVESZÉLYES ŐRÜLT egyszer képtelen lesz kontrollálni a tettét.

Nos?

62. SecretGirl_92 (válaszként erre: 58. - 39694c0c70)
2012. febr. 5. 15:49

Nah akkor elkezdek válaszolni, bár látom értelmetlen válaszolni mert elég nagy negativitással írsz , szinte már rosszindulatú....

Kivel vagyok? : Vikivel

Mi a szándékom? : Az hogy a legobb barátnőm boldogan éljen , és ehez az az út vezet, hogy ne legyen a csávójával.

Kinek akarok jót, és kinek rosszat? : Vikinek jót, Andrisnak azt hogy húzzon a fanébe bnőmtől.

Tetszik-e? : Nem, mint leírtam 15 évvel idősebb , mint , én , és nem bukok az agrsszív állatokra, amikor nem durran el az agya akkor viccelődik, meg tud jófej lenni, nem az esetem mellesleg.

Mit akarok tőle? : Semmit, de mivel együtt élnek Vikivel, így akaratlanul is találkozok vele, ha átmegyek hozzájuk, mivel ott szoktam aludni, ha megyek hozzájuk.

Miért hívom Andrisnak? : Miért, hívjam Bélának, úgy jobban tetszene neked?, Azért hívom őgy mert úgy hívják, gondoltad volna ... :))

Meg mert nem akartam anniyszor szó ismétlést egy -egy bejegyzésemben.

Miért poénkodtam vele?:Azért mert folyton hülyül, és miért ne viccelődhetnék, amikor normális, akor poénkodik meg minden, csak van amikor eldurran az agya.

Vagy nem? : De annak tartom...

Imponál-e , hogy mint kiderült a viccelődés után hogy akrt volna valamit....? Nem, nem imponál. Sajnálom, hogy poénkodni mertem, de nem hinném, hogy magyarázkodnom kéne, és nem is áll szándékomban.

Folytassad-e? : folytasd, ha kiváncsi vagy még valamire.... !

Szívesen válaszolok!!!

61. SecretGirl_92 (válaszként erre: 48. - Noarashi)
2012. febr. 5. 15:18

A gyerek imádja az apját, és a szeme láttára még nem verte meg az anyját... Még :SS ....

Tényleg nem állapot, hogy ilyen körülmények között nőljön fel a gyerek.

De szinte lehetetlen elszakadni a pasitól, akármennyire is próbálna. Mert tényleg nagyon erőszakos, és bármennyire is dúrván hangzik, és hihetetlennek, képes lenne megölni, ha kiderülne , hogy megcsalja, vagy egyebek...

Másik hozzászólásra válaszolva, nem mondta el a pasi a lánynak, és akármenniyre is azt hiszitek, sosem hibáztatna engem , szinte testvérként szeretjük egymást.

60. 39694c0c70 (válaszként erre: 59. - Aa325a0d3e)
2012. febr. 4. 20:21

Akkor már legalább ketten vagyunk ezzel így. :)

Ez ugyan még nem garancia semmire...

59. aa325a0d3e (válaszként erre: 58. - 39694c0c70)
2012. febr. 4. 20:19
Azt én sem értettem, hogy miért mer a közelébe menni.
58. 39694c0c70 (válaszként erre: 34. - SecretGirl_92)
2012. febr. 4. 19:47

Voltam szíves elolvasni.

Mondhatom, nem lettem sokkal okosabb tőle. Sajnos.

Továbbra se tudom eldönteni, hogy:

- Te kivel vagy?

- Mi a szándékod?

- Kinek akarsz jót és kinek rosszat?

- Neked tetszik-e ez a barom-állat? (Aki egy nőre, ráadásul a gyereke anyjára kezet emel, arra ez még enyhe kifejezés)

- Mit akarsz te ettől a fajbunkótól?

- Miért hívod Andrisnak?

- Miért poénkodtál vele, ha te is egy orbitális bunkónak tartod?

- Vagy nem?

- Vagy neked imponál, hogy téged is meg akar ...?

Folytassam?

2012. febr. 4. 19:40

Nem tudom... én biztos, hogy nem mondanék olyat senkinek, hogy leszek a barátnője, találkozunk a barátnőm lakásán, ha nem tetszene az illető. (ha tetszene, akkor sem, elvből). Ez már flörtölés. Minden viccnek a fele igaz.

Úgyhogy, ha elmesélnéd ezt a sztorit, akkor lehet, hogy vádlóan rádnézne a barátnőd, és megkérdezné, hogy miért mentél bele ilyen poénkodásba (?), ami az ő kárára ment a háta mögött. Nekem nagyon rosszul esne a barátnőmtől, de lehet, hogy én túl régimódi vagyok. Szóval, ha már eleve 'hátránnyal' indulnál ebben a beszélgetésben, inkább ne mondj semmit, mert lehet, hogy még benned is csalódna.

Ha nem érted, hogy miért mondom ezt, csak képzeld el, hogy a te pasiddal hülyülne így a barátnőd. Neked mi lenne a magától értetődő válasz? Gondolom az, hogy ha elküldené a fenébe, vagy egy jól fogalmazott mondattal tudatná vele, hogy szó sem lehet róla. Ha viccnek vetted, akkor is tulajdonképpen (akaratlanul is), de provokáltad a pasit. A beszámoló úgy lehetett volna működőképes, ha te akkor megkérdezted volna, hogy mégis hogy gondolta ezt, és utána mentél volna a csajszihoz felháborodottan elmondani, milyen csapodár a pasas.

56. 2a69f78972 (válaszként erre: 1. - SecretGirl_92)
2012. febr. 4. 18:46

Olvasd el Zsóka54 hsz-it, ezeket írtam volna én is!


Szerintem ezt a történetet hagyd a csudába, hanem inkább beszélgess el a barátnőddel, (amikor éppen nem ájultan fekszik) a kapcsolatáról.

Amikor anyává lett, felelőssé vált egy gyermek testi és lelki egészségéért és ami ott zajlik, az már a gyámhatóságra tartozik.

Nem tudom mit tudhat ez a barom, de már régen ki kellett volna onnan vágni, ha másként nem, akkor hatósági segítséggel.

A barátnőd hagyja magát aprítani, tehát ennek a brutális sejthalmaznak az a képzete alakult ki, hogy ez a viselkedés a normális a nőkkel.

Az a véleményem, hogy a férfiakat a nők rontják el.

2012. febr. 4. 18:33
Majd holnap elolvasom, és válaszolok a hozzásszólásokhoz, Jó éjszakát mindenkinek :))
54. jstefan (válaszként erre: 1. - SecretGirl_92)
2012. febr. 4. 18:22
Ne mondd el neki! Szerintem ez legyen a kettőtök titka. Mi pasik előfordul hogy olyan helyzetbe kerülünk mint ahogy ti is hogy bepróbálkozunk, ha összejön akkor esetleg jó mindkettőnek , ha nem akkor sem történt semmi.Be kell látnod hogy kicsit okot adtál rá,és ha a pasi nem próbálja meg akkor azt mondhattad volna hogy milyen gyáva.A barátnőd az agresszív pasiját igyekezzen humánusan, barátilag elküldeni a lakásából, mert az ilyen pasi a rendőri vagy hasonló keményebb megoldások esetén nagyon agresszív lehet ami tragédiához is vezethet,mert mindíg nem lehet mellette valaki aki megvédhetné.
53. 2f7db3f503 (válaszként erre: 51. - A0c1361e44)
2012. febr. 4. 17:28
ha úgyis tudják, hogy verés a vége, akkor a barátnöö nem kotyogja ki. ha van esze.
52. 2f7db3f503 (válaszként erre: 49. - 2f7db3f503)
2012. febr. 4. 17:17
talán hogy leépítsen Téged???
51. a0c1361e44 (válaszként erre: 5. - Ministry)
2012. febr. 4. 17:16

Te tényleg komolyan mondod ezt?

Nem hiszem el, hogy nem jutsz tovább...

Ne haragudj, de elolvastad, hogy milyen ez a pasi? Szerinted hiányzik valamelyik lánynak vagy mindkettőnek a verés?

50. Noarashi (válaszként erre: 30. - SecretGirl_92)
2012. febr. 4. 17:15
Baromság! A doki azt hitte hogy biztos okkal veri a srác??? Na neeeeeeeeeeeee!!!! Párterápia? Mégis hol? A sarki kocsmában az ivócimborákkal?
2012. febr. 4. 17:15
meg még annyi, hogy szerintem is viccelt a srác...
2012. febr. 4. 17:10

Jaj ez az öngyilkossággal fenyegetőzés...bla bla bla.

Nőnek tetszik a mártírszerep, ha nem tetszene nem tetszelegne benne! Én igenis szomorúnak tartom, hogy vannak nők, akik elviselik az ilyen életet.

És ne a gyerekkel takarózzanak, hogy jaj a gyerek miatt együtt kell maradni.A nagy sz-rt! Nem hinném, hogy bármelyik gyerek számára épületes látvány az ahogy apu veri anyut!

47. 2f7db3f503 (válaszként erre: 44. - 2f7db3f503)
2012. febr. 4. 17:08

javítás:



"rájön, hogy NEM Te vagy a hibás"

46. 4c30444687 (válaszként erre: 27. - SecretGirl_92)
2012. febr. 4. 17:06
Az is durva, hogy veri, de ráadásul akár mások szeme láttára? :o Ha ennyi nem elég ahhoz, hogy otthagyja, akkor ez a kis próbálhozás szerintem igazán nem oszt, nem szoroz.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook