Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » "Élményt" adni ajándékba... fórum

"Élményt" adni ajándékba... (beszélgetős fórum)

2011. aug. 8. 09:40
A feldoboxot én is ajánlom, abból ő választhat.
13. AnNaA
2011. aug. 3. 19:09
A tesóm tandem ugrást "kapott" az élettársától a szülinapjára :D
12. Hoxa
2011. aug. 3. 19:08

Élményt tényleg jó adni. Én idén Svédországba és Dániába vittem a férjem a születésnapján.

A repjegy nagyon olcsó, ha fapados és előre gondolkodsz, a booking.com-on meg pofonegyszerű szállást foglalni. Mindent leszerveztem a 4 napra, minden infót én gyűjtöttem be és neki "csak jönnie kellett" :D Nagyon jó volt.


A feldobox is jó, ajándékoztam is már, sőt nemrég kaptam is egy harmóniásat, meg egy gasztrósat.

Mondjuk inkább olyannak adnám, akit nem ismerek 100%-osan, mert több lehetőséget ad a választásra. De nyilván tudod, hogy a férjed mit szeretne esetleg és mit nem, így talán nem kell a választás ilyen széles lehetősége. Azért az oldalukat nézd meg, mert nagyon sok lehetőséghez találsz linkeket, pl. az adrenalin csomagban.

2011. aug. 3. 16:36
10. Safirah (válaszként erre: 4. - 13d03718f8)
2011. aug. 3. 16:33
A hőlégballonra egyszer azt mondta a Férjem, hogy arra sosem merészkedne föl...:((( Sajnos...
9. Safirah (válaszként erre: 2. - 008b8a4af2)
2011. aug. 3. 16:32
Nem hallottam még róla, de megnéztem az oldalukat és jóóóóó!:))) Sok éedekes és extrém progi van!:)
8. Safirah (válaszként erre: 6. - K_Roni)
2011. aug. 3. 16:31
Mindketten masszőrök vagyunk és a Férjem a szakmában is dolgozik, úgyhogy az nem nyerő...:)
2011. aug. 3. 16:21
En anyumnak adtam elmenyt ajandekba, velencei karneval. A szulinapunk kozt ket nap elteres van, es igy az egesz csalad elott adtam neki a jegyeket oda. Orok elmeny!
2011. aug. 3. 16:03
Egy órás páros masszázs valamelyik szalonban? Amikor egyszerre masszíroznak mind a kettőtöket? :)Utána valami romantikus vacsora ...
2011. aug. 3. 15:53
Sőt, bár sokak szerint elcsépelt, de sztem akkor is romantikus: egy hétvége kettesben valahol-titokban meg/és leszervezve, esetleg programokkal dúsítva.
2011. aug. 3. 15:51
Ha nincs tériszonyotok a hőlégballonos repülés is szóba jöhet.
2011. aug. 3. 15:51

Vidd el hétvégére egy öko-faluba. :)


Semmi tévé, minimális civilizáció...

2011. aug. 3. 15:51
Nem tudom, hogy ismered-e a Feldobox élménykártyát!?
2011. aug. 3. 15:48

Néha nagyon nehéz, hogy az ember megfelelő ajándékot találjon ki a szeretteinek. Minden évben többször is ajándékozunk, de mit? Ahogy telnek az évek, fogynak az ötletek... Mostanában arra törekszem, hogy tárgyak helyett "élményt" ajándékozzak!:)

3 hét múlva lesz a Férjem születésnapja és ismét keresgélek, hogy mivel is tehetném neki amlékezetessé? A legújabb ötletem: sétarepülés a város fölött!:) Nem mindennapi élmény szerintem annak, aki be meri vállalni!:)Épp ma beszéltem az illetékessel és úgy tűnik, hogy ha jó idő lesz, mehet a dolog!:)

Ha neked is van ötleted, hogy milyen "élmény ajándékot" lehet adni, kérlek oszd meg velem!

Elérhető, mégis különleges dolgokra gondolok!:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook