Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ellopták a telefonom fórum

Ellopták a telefonom (beszélgetős fórum)


23. syria (válaszként erre: 13. - B90da28353)
2015. márc. 17. 19:08
Á, ilyesmire ne pazarold az energiád. Fordítsd a reménykedésre! :)
2015. márc. 17. 13:56
Szia! Ha van rendőrségi feljelentésed, akkor azzal a szoltáltatódnál le tudod az IMEI-t is tiltani. De ha azt akarod, hogy keressék, akkor nem érdemes letiltani, mert akkor nem tud hálózatra jelentkezni a telefon. NEkem van oylan ismerősöm, akinek ilyen bejelentés után előkerült a telefonja, szóval reménykedjél!
21. ca43169457 (válaszként erre: 1. - B90da28353)
2015. márc. 17. 11:16
Szerintem semmi esélyed, hogy meg lesz a telód, ennél nagyobb dolgokat sem találnak meg. Ha az elkövető nem tudja használni, vagy megbuherálni, majd a kukába dobja...
2015. márc. 17. 06:03
Es ez azt jelenti, haz IMEi szama is megvalltozik? Vagy ettol meg beazonosithato marad?
19. 1e072b34d7 (válaszként erre: 1. - B90da28353)
2015. márc. 16. 22:44
Pár nap és kártyafüggetlenítve lesz, úgy könnyebb eladni a feketepiacon.
18. stokimagdi (válaszként erre: 16. - Lili bárónő)
2015. márc. 16. 19:55

Igen.

No és becsületes megtalálóé is, ha éppen nem lopják, hanem elvész !!!!!!!!!!!

Nekünk is meglett.

Telefon is, brifkó is.

Amúgy nem tudom irták e már, mert még nem olvastam végig, de a yard-on be tudják mérni.

17. Linnax
2015. márc. 16. 19:41

Miért? Ráhelnek hívnak?


Bocsánatot kérek, nem tudtam kihagyni. Én elhagytam a telómat, benne volt egy-két olyan szám, amivel tudtak leellenőrizni, így a munkahelyemen felhívtak és visszakaptam.

2015. márc. 16. 19:15
A lányomnak meglett. Ellenőriztek egy használt telefonkereskedést, és ott volt. Vissza is kapta. Pedig csak egy 14 ezres telo volt.De azt gondolom, hogy szerencse kérdése.
2015. márc. 16. 19:12
Nem tölti be az oldalukat :o
14. Zarahell (válaszként erre: 13. - B90da28353)
2015. márc. 16. 19:08
Na, ők ilyeneket csinálnak. Google szerintem kidobja a lapjukat.
2015. márc. 16. 19:04
Ők kicsodák? AZon gondolkodtam egyébként, hogy ki éne ülnöm párszor valami kamutelóval, hátha megint arra jár az illető, de akkor táska nélkül, hogy futni is tudjak :D ... bár nem tudom mekkora eséllyel jár ugyan ott. De nekem az volt furcs, hogy mindenféle takarás nélkül lopott, és felettem volt a kamera, egy profi bemeri ezt vállalni?
2015. márc. 16. 18:59
Tolvajkergetők esetleg? Ők intéznek olyat is, hogy kicsit nagyobb ráhatással kikérik a kamera felvételét.
11. syria (válaszként erre: 9. - B90da28353)
2015. márc. 16. 18:59

Dehogy bugyuták! Sőt. :(


Rablás áldozata lettél. Nagy szerencse kell ahhoz, hogy megkerüljön a telefon. Szerintem a rendőrségnek nincs kapacitása ilyesmire.

Mindenképpen érdemes bejelenteni, mert ha a tettes esetleg lebukik más ügyben (aki ilyesmit elkövet, annak más sara is lehet), ezt is a rovására lehet írni.


Úgy tudom, az IMEI kód alapján csak Mo.-on belül lehet bemérni a telót, ha külföldön adják el, ott simán tudják használni.

2015. márc. 16. 18:47
Amúgy mennyi az az értékhatár ami felett foglalkoznak egyáltalán a rendőrök a telóval?
9. b90da28353 (válaszként erre: 5. - Ec7efbffe4)
2015. márc. 16. 18:46
Ezt már jeleztem a rendőrség felé :). A krátyát még akkor este letiltotta anya, mert hívtam őket is. Bár rengeteg minden volt a telómon :/... remélem legalább azokkal nem él vissza az illető, és azt is remélem, hogy elég butyuta volt, és saját magának lopta használatra, hogy el is kapják xD
2015. márc. 16. 18:39

Nem.lanyomnak loptak el,penztarcaval,iratokkal egyutt.utana is mentek pedig...


Nekem a biciklimet,az se lett meg.

2015. márc. 16. 18:36
Nekem nem lett meg, lezárták a nyomozást.
6. *ÉszakiFény* (válaszként erre: 1. - B90da28353)
2015. márc. 16. 18:34
Bemérik ha használják, a sim kártya tulajdonosát, ami beméréskor a telefonban volt levélben beidézik tanú ként, hogy mikor, milyen körülmények között került hozzá a telefon, vagyis miért is volt lopott telefonban a kártyája. Ha szerencséd van, és még nála van a teló, elkobozzák, és visszajuttatják a jogos tulajdonosának.
2015. márc. 16. 18:34

Minden telefonnak van 15 jegyű IMEI szám,érdemes otthon felírni.


*#06# és adja a 15 jegyű számot,ha nem is lesz meg a telefon a szolgáltató blokkolja és nem lehet többet használni.

2015. márc. 16. 18:28
Nekem nem. :/
2015. márc. 16. 18:28
Nekem nem lett meg, pedig minden adatát megadtam, 2 hetes telefon volt. Ennek már 5 éve. A hívásokat, a telefont azonnal letiltattam a szolgáltatóval.
2015. márc. 16. 18:27
Igen.
2015. márc. 16. 18:23

Tegnap este Kőbány alsón a villamos megállóban vártam a vilire, és telefonoztam közben (belátom eszetlenség volt, keményl ecke az élettől), és közben egy férfi sétálgatott, egyszer csak mintha előttem sétálna el, fogja kikapja a kezemből a telefont és fut. Rajtam nagy hátizsák volt, mire feleszméltem elkezdtem ugyan futni, de hát ennyi cuccal nem volt épp könnyű, felmértem a terepet, hogy kiabálni van e értelme, de nem volt senki abban az irányban, ahová futott, így nem tettem :/


Nemsokkal ezután hívtam a rendőröket. Azt mondták szétnéznek, hátha még ott van a környéken az elkövető, valakit össze is szedtek, de nem ő volt.


Felvették az adataim, meg azt mondták visszanézik a térfigyelőket, hogy azon látszik e valami. Mondtam, hogy felettem volt egy BKK kamera, azt tuti rögzítette, de az elment a járőr füle mellet kb xD.


Na mindegy, az azonosítót nem tudtam ott helyben megadni, este kültem el mailben. Ezt tényleg meg is nézik?


Mekkor eséllyel lehet meg így a telóm? SZerencsére beépített akus, szóval annyira nem tudják szétszedni :o.


Szerintetek mi lesz a sorsa? Hol adhatnak túl rajta? Van értelme járni a piacokat, telefonboltokat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook