Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Elliptikus tréner tapasztalatok fórum

Elliptikus tréner tapasztalatok (beszélgetős fórum)

8. Bridzs87 (válaszként erre: 7. - Tüsszy)
dec. 4. 14:10
Igen, tisztában vagyok vele, hogy fitness teremben jobb minőségű gépek vannak, viszont használják is elegen. Nekem otthonra megtenné egy egyszerű szerkezet, mivel csak én használnám, vagy max. a párom. Én mindenképp otthoni megoldást keresek, mivel nem szeretnék eljárni edzőterembe.
dec. 4. 13:46
Én rendszeresen használom fitness teremben. Sajátot nem veszek magamnak, havi 6000 bérletért használom, sőt mást is. Nem nekem kell karbantartani sem. Ott ipari gépek vannak, jobban is bízik benne , mint az olcsó házikban. De Te tudod.
6. Bridzs87 (válaszként erre: 5. - Ryana)
dec. 4. 13:44
Köszi. :) Leadom a férjemnek is a rendelést. :D Majd megírom a tapasztalatokat. :)
5. Ryana (válaszként erre: 4. - Bridzs87)
dec. 4. 13:36

Szerintem a legjobb ötlet és választás az esetedben egy ellipszistréner beszerzése. :)

Hajrá-hajrá! ^^

dec. 4. 13:22
Köszönöm, hogy írtatok. Én is térdfájós vagyok, úgyhogy a futás pl. alapból kilőve. Igazából nekem a fogyás nem szempont, bár formásodni azért szeretnék. :) Inkább az ülőmunka miatti mozgáshiány okán gondoltam, hogy beruháznék egyre, hogy otthon is tudjak mozogni. Nem vagyok eljárkálós típus, hogy edzésekre menjek, úgyhogy inkább otthon szeretném megoldani valahogy. Én is néztem a Decathlon oldalát, így már bátrabban mernék onnan rendelni.

Szia!

Én fogyás miatt vettem, hogy tudjak mozogni itthon.

Decathlon oldaláról rendeltem a legolcsóbbat 45ezer volt.

4 óra alatt szereltem össze egyedül nő létemre, de kész lett végül. :D

100kg-ír max teherbírásnak hát én 139kg voltam mikor elkezdtem használni. Egyántalán nem adott ki semmilyen hangot ami arra utalna, hogy nem bír el. Azóta is szinte minden nap használom. Én imádom és ennyi pénzért szerintem nagyon megérte.

Hatásosnak hatásos mozogsz jobb lesz az anyagcseréd is. :)

2. Ryana (válaszként erre: 1. - Bridzs87)
dec. 4. 12:00

Szia!

Axos Kettler Moto M-et vettem jópár éve a Hervis'-ből akciósan, nagyon szeretem. Térdfájós voltam, ez sokat segített rajta. Ülőmunkát végzek itthon, ha mozgáshiányom van, használom. Csendes gép, simán lehet mellette filmet nézni.

Kell némi karbantartás (egy csavart ragasztanom kellett, mert hiába húztam meg, hamar lötyögőssé vált), de összességében elégedett vagyok vele.

dec. 4. 11:27
Sziasztok! Van köztetek olyan, aki rendszeresen használ ellipszis trénert? Tervezem, hogy veszek otthonra egyet, mert ülő munkát végzek és szeretnék valamiféle mozgást beiktatni az életembe. Tapasztalatok, vélemények érdekelnek. Hatásos-e, milyet érdemes venni...stb.?

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2018, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook