Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Elliptikus tréner tapasztalatok fórum

Elliptikus tréner tapasztalatok (beszélgetős fórum)


18. nikkike (válaszként erre: 17. - Hobbysertes)
2020. máj. 25. 10:01

Szia,


Nekem a Decathlon EL 520 van :) 130 kg-t bír el, a férjem és én is napi kb. 1-1.5 órát tekerünk rajta. Nagyon szeretjük, hogy akárhol használható :)

2020. márc. 28. 12:47

Sziasztok! Van valakinek bármilyen generátoros trénere? Annyira butaságnak érezném, hogy izomerővel termelhetem az energiát de azért dugjam be a konnektorba...?

Csak a típusválasztásnál kicsit elakadtam mert minden gyártó robosztusnak és ipari minőségűnek írja saját termékét. Sportos, 93 kiló vagyok,rontó-Pál típusú. Sokszor törnek hajlanak a kezemben dolgok amiket egy informatikus 20 éven át még használt volna :) Ha bárki hasznos információval tud segíteni szívesen veszem.

16. rekab (válaszként erre: 14. - Mo-Ma)
2019. febr. 2. 10:31
Ritka eset! Nem jellemzo!
15. semleges (válaszként erre: 1. - Bridzs87)
2019. febr. 2. 06:57
Nekem van én is csinálom.
14. Mo-Ma (válaszként erre: 13. - Rekab)
2019. febr. 2. 01:27
Ne már! Ilyenkor ébren vagy??
13. rekab (válaszként erre: 12. - Mo-Ma)
2019. febr. 2. 01:21
Ebben bizom 😉
12. Mo-Ma (válaszként erre: 11. - Rekab)
2019. febr. 1. 23:34

Klassz, hogy ilyen pozitív a tapasztalatod vele.

Vigyázz, komoly függőséget okoz! :))))

Használd egészséggel!

11. rekab
2019. febr. 1. 23:29

Sziasztok!

Kb fel eve nezegetem az elliptikus gepeket itthonra. Sokat, sok helyen probaltam mar. Mind komoly gep volt, de itthonra valami sokkal olcsobbat akartam.

Sok sok netes utanajaras utan elmentem egy ceghez, akik mindenfele fittnesz gepeket forgalmaznak, es ott lehetosegem volt mindenfelet kerdezni, kiprobalni, stb... vegul a Robust Prwmium Carbon mellett dontottem.

Tegmapneste erkezett, en raktam ossze, es ma mar edzettem rajta.

Imadom!!! Nagyon pozitiv csalodas. Nagyon massziv. Ha nem latom min edzek, olyan mintha terem minoseg lenne (erzesre).

Mindenkit biztatok, aki gondolkodik a vasarlason.

En edzoterembe is szeretek jarni, nincs vele bajom, de rengeteg idot mev lehet vele sporolni es kenyelmesebb :)

Imadom!!!

139 ezer volt (meg kcios ar volt)


Jo edzest mindenkinek!

10. Mo-Ma
2019. febr. 1. 23:09

Ez a szerkezet nagyon jó az aktív meditáláshoz.

Legkisebb ellenálláson lassan mész vele - és már csak a fantáziádon múlik, hogy mit "meditálsz" mellé. 20-30 perc ebben a "ringásban" és csodálatosan indul a reggeled.

9. Miramate (válaszként erre: 8. - Bridzs87)
2018. dec. 29. 17:21
Szia vettél végül? Én szerettem régen. Most újra vettem egyet fogyás és mozgás céljából. Biztos hatásos lesz most is! Én csak ajánlani tudom.
8. Bridzs87 (válaszként erre: 7. - Tüsszy)
2018. dec. 4. 14:10
Igen, tisztában vagyok vele, hogy fitness teremben jobb minőségű gépek vannak, viszont használják is elegen. Nekem otthonra megtenné egy egyszerű szerkezet, mivel csak én használnám, vagy max. a párom. Én mindenképp otthoni megoldást keresek, mivel nem szeretnék eljárni edzőterembe.
2018. dec. 4. 13:46
Én rendszeresen használom fitness teremben. Sajátot nem veszek magamnak, havi 6000 bérletért használom, sőt mást is. Nem nekem kell karbantartani sem. Ott ipari gépek vannak, jobban is bízik benne , mint az olcsó házikban. De Te tudod.
6. Bridzs87 (válaszként erre: 5. - Ryana)
2018. dec. 4. 13:44
Köszi. :) Leadom a férjemnek is a rendelést. :D Majd megírom a tapasztalatokat. :)
5. Ryana (válaszként erre: 4. - Bridzs87)
2018. dec. 4. 13:36

Szerintem a legjobb ötlet és választás az esetedben egy ellipszistréner beszerzése. :)

Hajrá-hajrá! ^^

2018. dec. 4. 13:22
Köszönöm, hogy írtatok. Én is térdfájós vagyok, úgyhogy a futás pl. alapból kilőve. Igazából nekem a fogyás nem szempont, bár formásodni azért szeretnék. :) Inkább az ülőmunka miatti mozgáshiány okán gondoltam, hogy beruháznék egyre, hogy otthon is tudjak mozogni. Nem vagyok eljárkálós típus, hogy edzésekre menjek, úgyhogy inkább otthon szeretném megoldani valahogy. Én is néztem a Decathlon oldalát, így már bátrabban mernék onnan rendelni.
2018. dec. 4. 12:28

Szia!

Én fogyás miatt vettem, hogy tudjak mozogni itthon.

Decathlon oldaláról rendeltem a legolcsóbbat 45ezer volt.

4 óra alatt szereltem össze egyedül nő létemre, de kész lett végül. :D

100kg-ír max teherbírásnak hát én 139kg voltam mikor elkezdtem használni. Egyántalán nem adott ki semmilyen hangot ami arra utalna, hogy nem bír el. Azóta is szinte minden nap használom. Én imádom és ennyi pénzért szerintem nagyon megérte.

Hatásosnak hatásos mozogsz jobb lesz az anyagcseréd is. :)

2. Ryana (válaszként erre: 1. - Bridzs87)
2018. dec. 4. 12:00

Szia!

Axos Kettler Moto M-et vettem jópár éve a Hervis'-ből akciósan, nagyon szeretem. Térdfájós voltam, ez sokat segített rajta. Ülőmunkát végzek itthon, ha mozgáshiányom van, használom. Csendes gép, simán lehet mellette filmet nézni.

Kell némi karbantartás (egy csavart ragasztanom kellett, mert hiába húztam meg, hamar lötyögőssé vált), de összességében elégedett vagyok vele.

2018. dec. 4. 11:27
Sziasztok! Van köztetek olyan, aki rendszeresen használ ellipszis trénert? Tervezem, hogy veszek otthonra egyet, mert ülő munkát végzek és szeretnék valamiféle mozgást beiktatni az életembe. Tapasztalatok, vélemények érdekelnek. Hatásos-e, milyet érdemes venni...stb.?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook