Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » "Ellen" tampon. fórum

"Ellen" tampon. (beszélgetős fórum)


26. UPUC (válaszként erre: 25. - BlueJasmine)
2014. júl. 29. 22:26
Köszi! Meglesz! ;-)
25. BlueJasmine (válaszként erre: 24. - UPUC)
2014. júl. 29. 17:04
Akkor jó! :) És habár az idő most nem olyan,de jó strandolást! :)
24. UPUC (válaszként erre: 23. - BlueJasmine)
2014. júl. 29. 15:48
Köszi szépen a megerősítést! Én is és a dokim is így gondolja!
23. BlueJasmine (válaszként erre: 22. - UPUC)
2014. júl. 29. 14:40
Nem akarok könnyelműnek tűnni (nem is vagyok az),de én 25. hétig bármi ilyen olyan dolog nélkül mentem strandra. Jacuzzi és melegvizes medence nem... Max langyos meg a hidegebb... Amég nincs nyitva a méhszáj,addig semmi baja nem lehet a picinek,ha pedig te kapsz el valamit,azt bőven kikezelik szülésig... Persze ha így vagy nyugodt,akkor így menj vízbe, de ettől ne félj! Meg tudja ez keseríteni a nyarat,de a babavárás nem halálos betegség, hogy otthon ülj amég meg nem születik :) Menj nyugodtan strandra (persze ha nincs valami extra hajlamod a fertőzésekre,stb.)
22. UPUC
2014. júl. 29. 14:30
Sziasztok! 7 hetes terhes vagyok. Nekem a nőgyógyászom ajánlotta. Ő mondta mivel strand szezon van, hogy ne kelljen kimaradnom a vizi élményekből ezzel a tammponnal nyugodtan bemehetek 1-2órára a vízbe.
21. kricatto (válaszként erre: 9. - Szöszipanna)
2012. szept. 27. 16:25

talá mert nem sterilizálják, hanem hagyják rajta a baktériumokat :-)


vicceltem...

2012. szept. 27. 15:54
Még valami,elfelejtettem,hogy aki ilyet venne fontos,hogy 1,5órát fenn legyen,mivel csak addigra oldódik,azt hiszem lactobacillus fajok,amelyek megvédik a hüvely normál flóráját. Csak ennyi :)
2012. szept. 27. 15:51

Én több éve küszködök női bajokkal.Sógorasszonyom ajánlotta,ő pedig a nőgyógyásztól hallotta az ellent. Szerintem nagyon jó,hatásos,igaz nem éppen egy olcsó dolog,de örülök,hogy létezik ilyen is,már rég megbolondultam volna :D Több fajtája is van:mini,normal és super. Gyógyszertárban is lehet kapni,legalábbis én úgy csinálom(mivel vidéken élek és nincs DM üzlet a környékünkön),hogy rendelést adok le és nincs szállítási költségem.Csak szólok,felírják és 2-3napon belül érkezik is. De ha nem akarunk gyógyszertárba menni,akkor van egy oldal,ahol lehet rendelni,igaz így nem 2990ft hanem több lesz,de megoldható így is.


[link]


ez az.


Azoknak jó,akik hüvely fertőzésben szenvednek vagy megakarják előzni.Menstruáció alatt lehet csak alkalmazni.Én ezt használom és mellette grapefruit magcseppet is szedek.Kettő együtt még hatásosabb.(de ez már nem a topichoz tartozik). :)

2011. márc. 31. 18:18
ja és mellesleg, nem tudom hogy észrevettétek-e, hogy egy csomó J&J termék eltűnt az üzletekből. én a sminkletörlő kendőjüket használtam és eléggé kiakadtam. aztán hallottam innen onnan, hogy milyen botrányok vannak azért mert nagyon durva körülmények között gyártják a termékeket. ezért is döntöttem az ellen mellett...
2011. márc. 31. 18:14
nekem is ajánlotta a doki, utánanéztem az ob-nak is meg az ellen-nek is. az ob-ban egy árva probiotikum sincs, csak valami glycerol monolaurate anyag, ami kb fogalmam nincs mire jó, de ez az ob honlapról sem derült ki. az ellen-t megvettem és azóta is azt használom. és nagyon bevált! uszoda parám sincs azóta :))
2011. márc. 17. 12:17
Én használtam sok más dologgal együtt,nekem bevált.
15. g1977g
2011. márc. 17. 12:06
Sziasztok, használta már valaki ezt az Ellen tampont? Nekem most ajánlotta a nőgyógyászom, tapasztalatok érdekelnének.
14. Bri* (válaszként erre: 13. - Mkjudit)
2010. okt. 2. 13:52
Lehet. Hála Istennek nincs ilyen problémám. Ennek általában valamilyen belső oka van, nem?
13. mkjudit (válaszként erre: 12. - Bri*)
2010. okt. 2. 07:42
Ha meg akarnál szabadulni a nem múló hüvelygombától,akkor biztos te is mindent kipróbálnál,csak végre tünjön el...
12. Bri* (válaszként erre: 10. - Mkjudit)
2010. okt. 1. 17:33
Sosem adnék ennyit egy tamponért.
11. szöszipanna (válaszként erre: 10. - Mkjudit)
2010. szept. 29. 21:54
Az ob. normál optibalance 16 db-t vettem 600 ft-ért. Legalább is eddig, remélem nem viszik fel, mert nagyon jónak tűnik.
2010. szept. 29. 20:04
3000 ft körül van mindegyik méret,a mini 14 db-os,a normál 10 a super pedig 8 db-os,ezért szerintem az valami más lehet.
2010. szept. 29. 19:56
Én az ob tamponnak használom ez a változatát. Nem tudtam, hogy van ilyen csak mikor az ellen-nek olvastam a hírdetését, akkor találtam rá. Eddig csak a dm-ben vettem, nem tudom hol lehet kapni még. A fura az, hogy 100 ft-tal olcsóbb a normálnál, pedig én azt gondoltam drágább lesz.
2010. szept. 29. 14:41
köszönöm a részletes tájékoztatást :)
2010. szept. 29. 14:40
Olyan tampon,amiben olyan jótékony baktériumok vannak,amik egyébként is megtalálhatók a hüvelyben.Menstruáció alatt segít helyreállítani a normál hüvelyflórát,így véd a fertőzésekkel, gombákkal szemben.
2010. szept. 29. 14:39

Kettős hatású orvostechnikai eszköz Az ellen® probiotikus tampon Lacto Naturel® (LN®) probiotikumot tartalmaz, amely olyan szabadalmaztatott laktobacillus törzsek keveréke, amelyek együttesen elősegítik az egészséges hüvelyflóra fenntartását.

Számos tudományos vizsgálat igazolta, hogy a hüvely tejsavtermelő baktériumai kulcsfontosságú szerepet játszanak a hüvely egészségének fenntartásában.

Az ellen® probiotikus tampon elősegíti az egészséges hüvelyflóra fenntartását, és megbízható, kényelmes védelmet nyújt a menstruáció idején.

Az ellen® tampon használata azoknak javasolt, akiknél a hüvelyi baktériumflóra egyensúlya felborult, valamint azoknak, akik szeretnék ezt megelőzni.

2010. szept. 29. 14:37
még nem találkoztam vele. köszi
2010. szept. 29. 14:35
nem is hallottam még ilyenről..milyen az?
3. kevian (válaszként erre: 2. - Csilli62)
2010. szept. 29. 14:35
ellen-gondolom ez a neve a tamponnak.
2010. szept. 29. 14:34
bocs de az micsoda?
2010. szept. 29. 14:32
Érdekelne,hogy aki használta,mit tapasztalt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook