Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ellen Fein-Sherrie Schneider :Titkos szabályok - tuti könyv :) fórum

Ellen Fein-Sherrie Schneider :Titkos szabályok - tuti könyv :) (beszélgetős fórum)


9. 2104cc91e8 (válaszként erre: 8. - 546185aeac)
2009. márc. 7. 21:50
Köszönöm szépen és kívánok Mindenkinek hasonló szép és jó életet :) :)
2009. márc. 7. 21:19
Gratulálok :)
2009. márc. 7. 21:18
Nem olvastam, mégis: 43 éve boldog házasságban élek :) :) (Nemcsak szerencse!!!)
2009. márc. 7. 20:58
És a többiek véleménye? ;)
2009. márc. 7. 15:34
Hogyan hódítsuk meg a Nagy Őt? Eleged van már abból, hogy szombat este magányosan gubbasztasz a tévé előtt? Eleged van abból, hogy a férfiak, akiknek kitetted a lelked, más nőket vettek el feleségül? Eleged van az üresjáratokból és a kompromisszumokból? Van megoldás: A Titkos Szabályok. A Titkos Szabályok egyszerű tanácsok arra, miként bánj a férfiakkal, hogy ne csak futó kaland legyél, hanem a legcsodálatosabb teremtés a földön. Túl szép, hogy igaz legyen? Pedig érdemes kipróbálni a jól bevált praktikákat. Kövesd a Szabályokat, és meglátod, hogy a férfi, akit kiszemeltél magadnak, előbb-utóbb beléd szeret, és nemcsak megkéri a kezed, de mindig rajongani fog érted.-----KIS SEGÍTSÉG...EZ A KÖNYV HÁTOLDALA...NEM PÖTYÖGTEM BE, HANEM MÁSOL-BEILLESZT,MÁSHONNAN :)
2009. márc. 7. 15:31
Na látod, épp ezt mondom...Jó-jó, de néha jobb saját magamra hallgatni :)
2009. márc. 7. 15:15
Nem ismerem a könyvet, de nem hiszek az ilyenekben. A párom engem szeretett meg, nem valamiféle szabályokat. Felmerül bennem a kérdés: ha szabályokat tartasz szem előtt, biztos, hogy kicsit sem játszod meg Magad?
2009. márc. 7. 15:11

Éppen itt a hoxán olvastam erről a könyvről, még 2-3 évvel ezelőtt. Azt hiszem, Moncha ajánlotta.

Rögtön megvettem, elolvastam. Érdekes, szórakoztató, de annyira nem mélyedtem bele, sosem alkalmaztam a "szabályokat" (amik között volt egy-két bugyuta is, ha jól emlékszem), igazából nem volt rá szükségem.

2009. márc. 7. 14:59

Halihó.

"Meglátni és megszeretni egy pillanat mûve. Ám hogy a dolgok miként alakulnak a továbbiakban, hogy sikerül-e rabul ejtenünk álmaink hercegének a szívét, az nagy mértékben tôlünk függ.

Ebben segít ez a könyv, amely elsöprô sikert aratott nem csak az Egyesült Államokban, de számos európai országban is.

A Szabályok alkalmazásának köszönhetôen nagyon sok nônek sikerült már meghódítania azt a férfit, akirôl ábrándozott. Ám nem csak a hódításra tanít meg ez a könyv, hanem arra is, hogyan tartsuk meg a férfit, és hogyan éljünk vele harmonikus házasságban."


Nagyon jó könyv,én ma szereztem meg antikváriumban, egy évet vártam rá...

Olvasom-olvasom, de ...néha jobb saját magamra hallgatni. Szerintetek ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook