Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elköszönés tőled... fórum

Elköszönés tőled... (beszélgetős fórum)


27. 1675f7fe54 (válaszként erre: 24. - 9536810fa1)
2011. aug. 16. 12:19
Mindent nem lehet a korra ráfogni.22 évesen is személyesen intéztem mindig azt, ha valakit elhagytam.
2011. aug. 16. 12:18

Nem is kell, hogy bárki is megértse. Le akartam írni és kész.

Talán csak annyi volt a célja, hogy biztos nem én vagyok az egyetlen, aki átmegy ezen, ilyeneken. Mindenki átment, ki így éli meg, ki úgy. Én így éltem meg és leírtam ide.

25. 1675f7fe54 (válaszként erre: 21. - 9536810fa1)
2011. aug. 16. 12:18

" legtöbb fiatal, aki ilyenen megy át, megírja ezt a néhány sort. . . aztán összetépi. . . aztán újra megírja. . . és újra összetépi, amíg el nem halványulnak az emlékek."


Pontosan. De vagy nem küldi el, vagy személyesen mondja annak az embernek a szemébe-akivel történt a dolog. Vagy: nem szól egy szót se.


De egy biztos: nem irja le egy fórumcimben.

24. 9536810fa1 (válaszként erre: 22. - 1675f7fe54)
2011. aug. 16. 12:18
... meg kell tanulni intézni a dolgokat... ő is meg fogja tanulni, amire korunkba ér. :)
23. 9536810fa1 (válaszként erre: 18. - 1675f7fe54)
2011. aug. 16. 12:17
... háááát pedig úgy tűnt!
22. 1675f7fe54 (válaszként erre: 17. - 9536810fa1)
2011. aug. 16. 12:16
inkább kicsit felrárós, hogy egy felnőtt ember(akár nő, akár ffi) nem igy intézi a dolgait.
21. 9536810fa1 (válaszként erre: 14. - Sweetcat)
2011. aug. 16. 12:16

A legtöbb fiatal, aki ilyenen megy át, megírja ezt a néhány sort... aztán összetépi... aztán újra megírja... és újra összetépi, amíg el nem halványulnak az emlékek.


Túl leszel rajt.. ne menj a fiú után, valóban.

2011. aug. 16. 12:16
Persze, hogy van mit tanulnom még, rengeteget. Hogy zárja a sorait. Igen, ebben is biztos. De néha úgy érzem ítélkezel. Nem fogadod el, hogy más nem olyan erős, masszív mint te. Megtapasztaltál sok mindent eddig, jót rosszat, ahogy én is de, nekem még sok tapasztalatszerzés van hátra.
19. andi6020 (válaszként erre: 5. - Sweetcat)
2011. aug. 16. 12:16
De akkor minek indítottál fórumot? Nem értem....
18. 1675f7fe54 (válaszként erre: 17. - 9536810fa1)
2011. aug. 16. 12:16
Ez nem az.
17. 9536810fa1 (válaszként erre: 15. - 1675f7fe54)
2011. aug. 16. 12:15

Hahóóó... ez a "Rúgjunk még egyet abba, akinek fájdalma van!" fórum?

... akkkoooo' jövöööökkkkkk..... vagy inkább nem!

2011. aug. 16. 12:13
*+d
15. 1675f7fe54 (válaszként erre: 14. - Sweetcat)
2011. aug. 16. 12:13
van még mit tanulno az emberi kapcsolatokban, az e,berek hozzáállásában stb. Meg abban, hogy zárja az ember a sorait.
14. sweetcat (válaszként erre: 10. - 1675f7fe54)
2011. aug. 16. 12:11
Milyen minimális lépést? Nem válaszolt, egyértelmű számomra, hogy nincs mit lépni, nem akarja már. Egyszer azt mondod, hogy ne keressen egy nő egy férfit, nem fusson utána. Most meg, h minimális lépést sem tettem? Üzentem neki, nem jött válasz. Erre te, hogy nem vagyok érző ember, mert üzenetben írom meg. Egyértelmű jelét adta, hogy vége, nincs már miről beszélni.
13. Panka78 (válaszként erre: 9. - Sweetcat)
2011. aug. 16. 12:04
Persze, csak így egy kicsit értetlenül áll az ember az olvasottak után:)
2011. aug. 16. 12:04
Drága kenyér...
11. Rozinante (válaszként erre: 9. - Sweetcat)
2011. aug. 16. 12:03
Hidd el, túl leszel rajta! Tudom, hogy most a szavak baromi keveset jelentenek, főleg egy idegentől. Épp most segítettem (legalábbis remélem) a legjobb barátomnak túllépni a szakításán. Szóval én sok erőt kívánok és azt, hogy legyen melletted is egy igaz barát, aki nem siránkozik, hogy már megint róla beszélsz, aki megért, próbál felvidítani, vagy veled együtt sír. Légy erős! :)
10. 1675f7fe54 (válaszként erre: 5. - Sweetcat)
2011. aug. 16. 12:03
Mennyivel emberibb és több lett volna-ha ezt nem ide irod, hanem a minimális emberi lépést választod és csak annak mondod ezt-személyesen-akire ez tartozik.
9. sweetcat (válaszként erre: 6. - Panka78)
2011. aug. 16. 12:00
Ez igaz. Igazad van. De szerintem mindegy, hova írom. Ki szerettem volna írni és megtettem. Cikk vagy fórum? Mindegy. Aki nem akarja, nem olvassa, nem válaszol, mert nincs mire.
8. tündér74 (válaszként erre: 5. - Sweetcat)
2011. aug. 16. 12:00
Fórumindítás célja?:)
7. 9536810fa1 (válaszként erre: 1. - Sweetcat)
2011. aug. 16. 11:59

Baranyi Ferenc - Egy perccel hamarabb


Sosem a búcsúlevelek,

nem a szakítás, nem a könnyek

jelentik azt, hogy elköszöntek

örökre a szerelmesek,


de a strandon a tétován

más combra áttévedt tekintet,

a türelmetlenül leintett

hálálkodás a nász után,


ha nincs folytatni gusztusod

a kedvesed-harapta almát

vagy mikor gyönge diadalmát

meghagyni színleg sem tudod


mikor először áll meg úgy

pillantásod a kedves arcán,

hogy nem vidámodsz fel nyugalmán

s nem leszel tőle szomorúbb,


mikor szúrás nyomán a vér

egy perccel hamarább megalvad

és mikor csók közben magad vagy -

szerelmed véget akkor ér.

6. Panka78 (válaszként erre: 5. - Sweetcat)
2011. aug. 16. 11:58

De ez így nem egy fórum téma:))


Ez inkább egy 'cikk'!;)

5. sweetcat (válaszként erre: 3. - Andi6020)
2011. aug. 16. 11:54
Mi vagyis? Elköszöntem magamban tőle, leírtam. Nincs vagyis.
4. 04e95f637a (válaszként erre: 3. - Andi6020)
2011. aug. 16. 11:53
ja,ezt most én sem értem!Kérdés nincs,tehát válasz sincs :)))
3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Sweetcat)
2011. aug. 16. 11:53
Vagyis?
2011. aug. 16. 11:51
Hátakkó..jóvanakkó..
2011. aug. 16. 11:47

Könnyeket már nem érdemelsz, eddig sem érdemeltél. Lehet nem is téged sirattalak, hanem magam, hogy magamra maradtam újra, nélküled kelljen élnem. Az érintésed, lényed nélkül. El kell fogadnom, így döntöttél, vagy inkább döntöttünk, külön és mégis együtt hoztuk meg ezt a döntést. Életem eddigi legszebb szakaszát köszönhetem neked, amiben megmutattad, milyen szeretve lenni, valakihez tartozni, milyen lehetek valójában az álarcom, páncélom alatt. Erre nem számítottam. Sokáig abban a tudatban éltem, hogy kemény vagyok, nem engedhetem meg magamnak, hogy gyengének, érzőnek lássanak. Aztán jöttél Te.Minden olyan egyszerűen és egyértelműen, könnyedén történt. Eleinte féltem, ennek hangot is adtam és neked is elmondtam. Kitartottál és a szerelmeddel, szereteteddel beleszerettettél magadba. Megszerettelek, magadhoz láncoltál arra az időre és biztos vagyok benne, hogy valamilyen szinten örökre bennem fogsz élni, ahogy én benned. Sokszor játszottam veled, ahogy te is velem, de soha nem akarva, szándékosan. Rengeteget tanultunk egymástól és egymásról.

Kitartottál mellettem, azon voltál, hogy beléd szeressek és ez sikerült neked. Beléd szerettem. Amiket elmondtam neked magamról, azokat meg tudtad bennem változtatni, elő tudtad varázsolni belőlem. Lehullt rólam a kemény páncél és előhoztad belőlem a gyengédséget, gondoskodást, az érzéseket, én pedig nyugodt szívvel átadtam így magam neked. Viszont bármennyire is szerettél, a korábban felállított falat nem engedted lebontani. Elég sok téglát sikerült lebontanom, de nem a teljes falat, mert azt nem engedted. Féltél megint csalódni fogsz és ez fájni fog. Igen. Fáj a csalódás. Nekem is fáj és most neked is fáj. Ezt is együtt éljük meg látod?!

Most pedig egyelőre marad a fájdalom, hiányérzet, az üresség. Annak az elfogadása, hogy már nem vagyunk egymásnak, egymásért, nem érezzük a másik érintését, levegővételét.

Bánt,hogy nem sikerült azt a falat lebontanom, pedig türelemmel voltam feléd, de lehet még több kellett volna. Belefáradtam a végén, hogy megfeleljek neked, igaz nem hiszem, hogy szándékos volt, de nagy feladatokat állítottál elém. Próbáltam helyesen cselekedni, megpróbálni megfelelni, de rájöttem, hogy nekem ez így nem jó. Nem vagyok teljesen boldog. Adtam neked, de viszonzást keveset. Elérted, hogy beléd szeressek szeresselek mindennél jobban, és ezután visszavetted a szíved. Löktél el magadtól. Miért? Állítólag megváltoztam. Ez így van, mindketten megváltoztunk, szerettük egymást, most is szeretjük, viszont nem eléggé.

Majd jött a döntés, szétváltunk. Egyikünk sem fogta fel először és én még talán most sem. Nehéz még elviselni a hiányod, visszatérni a szürke hétköznapokba. Te még bennem élsz, de én már nem élek oly erősen benned, mással vagy most. Nem biztos, de úgy tudom. Ez fáj. Nagyon is. Már mást csókolsz, más kezét fogod, őt öleled, őt simogatod. Ezt még leírni is fájdalmas.

De el kell fogadnom. Döntöttél. Döntöttünk. Én még mindig a múltban élek. Ezen kell dolgoznom, változtatnom, hogy visszatérjek a jelenembe.

Hogy leszünk e még mi valaha is együtt? Találkozni fogunk, biztos. Lehet nem most, csak később.

Leszünk e együtt? Ezt nem tudom, bennem a remény még mindig él, de már halványodik és egy így jó!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook