Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Elkezdtem fogyózni, de nem tudok ellenállni a finom ételeknek. Mit tegyek? fórum

Elkezdtem fogyózni, de nem tudok ellenállni a finom ételeknek. Mit tegyek? (tudásbázis kérdés)


1 2
7. 4726e582cf (válaszként erre: 6. - Moxy)
2006. máj. 30. 17:45

Aha, tényleg az! Próbáld ki! :-))))))

Csak így működik... úgy nem, hogy nem eszel, vagy tyűdesokat sportolsz, vagy eszel, de másképp. Akarni kell, és nem sanyargatásnak venni.


Úgy senki nem fog lefogyni, hogy jah, hát akarok fogyni, de a legyegyszerűbben, vagy a leggyorsabban. El kell fogadni, hogy fogyni akarsz, máshogy nem fogsz... bár nem tudom Te hova akarsz még fogyni??

6. moxy
2006. máj. 30. 14:16
ja,igy konyuu :-)))))))))))))))))
2006. máj. 28. 23:34

Szia Socu!

Nekem az a tapasztalatom, hogy ha el kell dönteni agyban, hogy fogyózol. Ha ez megvan, akkor a fogyi is menni fog.

Persze ehetsz mindent, de ésszel. Sőt, nagyon ésszel. Bár mivel én ugye eldöntöttem, hogy lefogyok, azaz az agyammal is eldöntöttem, így nem is kívánom azokat a kajákat, amit nem ehetek.


Viszont fogyit is úgy választottam, hogy ehetek szinte mindent :)

4. Socu (válaszként erre: 2. - Pirko)
2006. ápr. 20. 18:36
Köszönöm ez jó ötlet!
2006. ápr. 20. 16:50
Szia! ha le akarsz fogyni, és tartani is akarod az elért súlyt, ami ha lehet, sokkal nehezebb, mint elérni, akkor alapos személetváltás kell. Minden finomságnak megvan a light, a reform, vagy a kicsit kifordított verziója. bármilyen diétát is választasz, ha kevesebb kalóriát viszel be, fognyi fogsz, és ha van sikerélmény, az tuningol majd Téged is!hajrá!
2006. ápr. 17. 16:29

Kedves Socu !


Ha nem tudsz ellenállni a finom ételeknek akkor tedd azt.Én úgy fogyiztam,hogy mindig azt ettem amit szeretek.A hangsúly nem ezen van,hanem a mennyiségen.Az evés szerintem nem abban élvezhető,hogy mennyit küldök le a gyomromba,hanem az ízek élvezetében.Próbálj az adagokon csökkenteni és azt a kicsit élvezettel enni.És egyre törekedj az éhség érzetet száműzd örökre az életedből,gondolok itt arra,hogy sokszor egyél keveset.


Sok sikert kívánok:Pirko

1. Socu
2006. ápr. 17. 16:08
Elkezdek fogyózni de nem tudok ellen állni a finom ételeknek.Mit tegyek?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook