Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Elkezdtem fogyni, de nem éhezem! fórum

Elkezdtem fogyni, de nem éhezem! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Elkezdtem fogyni, de nem éhezem!

1 2 3 4 5 6
2009. okt. 15. 19:33
Köszi a bíztatást!Túl vagyok az első napon,és szörnyen nehéz volt.Nagyon éhes voltam egész nap,pedig 5x ettem.Reggeli:3szelet puffasztott rizs,6 szelet selyemsonkával.Délelőtt:2 mandarin.Ebéd:csirke pöri(bőr nélkül főzöm)csalamádéval.Délután:2 puffasztott rizs,15 dkg.tonhal,kígyóuborka.Vacsi:csirke pöri tejföllel,2 puffasztott rizs,savanyú.Remélem nem volt sok ez a mennyiség.Most is éhes vagyok!Remélem kibírom,mert sokszor kísért az édesség,főleg amikor a gyerekeknek készítem.
136. b.mona (válaszként erre: 134. - Sunomuno)
2009. okt. 15. 16:28
Szia sok siket kívánok a fogyihoz nem lesz egyszerú de jó lessz a végeredmény!!!!!! az első 2-3 napot kell átvészelni esti nasi nélkül utána már könnyebb csak vigyázz el ne csábulj mert utána nagyon nehéz ujra belevágni!!!! Mégegyszer sok sikert és kitartást!!!!!! Engem is majd érdekel hogy hogy haladsz!!!!HAJRÁ!!!!!!
135. 57abc43d5b (válaszként erre: 134. - Sunomuno)
2009. okt. 15. 15:59

Szia.

Engem érdekel!Én is Norbizok.Várom tőled a fejleményeket!:)

2009. okt. 14. 20:34
Sziasztok!Most olvastam a hozzászólásokat,és nem értem,hogy miért kell b.monát ennyire fikázni.Ő legalább hozott egy jó döntést,hogy le akar fogyni,amire nem mindenki képes.Én például 10 éve próbálkozom,de nem volt kitartásom.megszültem 4 gyereket,az elsőt 16 évesen.Akkor kezdtem el hízni,és elszaladt velem a ló.Most 31 éves vagyok,es 98 kiló.Itt az ideje vltoztatnom,és köszönöm b.monának,hogy erre ráébresztett.Kedvet kaptam a Norbi up date-hez,holnaptól belevgok.Ha érdekel titeket,akkor beszmolok róla.
133. wadmacs
2009. okt. 13. 21:01
:) elment mindenki kerózni? :) nagy a csend:)
132. wadmacs
2009. okt. 9. 22:19

nem tudom, akik még itt fogyni akarnak , ahelyett hogy Mónikát piszkálnák, talán menjenek egyet biciklizni, vagy egyéb... Én pedig most megyek és eszek egy hatalmas szendvicset, kolbival, sonkával, minden joval:)

Mónika mindent bele! :)

131. a22d4e01f3 (válaszként erre: 129. - 94c02c5bb5)
2009. okt. 9. 17:42

tényleg írta, hogy 90 kg, és hogy havonta cikk, hékás, emiatt ne menj el!

a futásról szólót pótold légyszí, köszi!

szép estét mindenkinek

130. b.mona (válaszként erre: 129. - 94c02c5bb5)
2009. okt. 9. 12:18
61-és az 56 os hozzászólás nál írtam! Nézd vissza de leírom újra! Jelenleg 90kg nál tartok comból fogytam 3 cm, derékból 2cm, csípőből 4cm ment le.
2009. okt. 9. 11:55

Ja, az lenne hogy majd folyt. köv. Köszi!!!!!!!!!!

Azért ....-nek nem kell a fórumozókat nézni, beszélsz a semmiről, mert a fenti címedről a kezdő hozzászólásod óta egy szót sem írtál. Pedig kértünk rá. Na mentem, ennyi ebből elég volt.

128. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 127. - B.mona)
2009. okt. 9. 11:52
Bocsi, nem látom, melyik hozzászólás az?
127. b.mona (válaszként erre: 124. - 94c02c5bb5)
2009. okt. 9. 11:31
Már ide le írtam tegnap!!
126. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 125. - A22d4e01f3)
2009. okt. 9. 10:46
Nem felejtettem el, csak most kevés az időm, hétvégén vasárnap bepótolom.
125. a22d4e01f3 (válaszként erre: 124. - 94c02c5bb5)
2009. okt. 9. 10:45

nem írtál a futásodról :-(((((

hogy kezdődött, hogy érted el a mait???

124. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 122. - B.mona)
2009. okt. 9. 10:31
Azóta hogyan alakul a fogyásod? Egy hónap telt el, és nem tudjuk hogyan folytatódik a dolog, ha valamikor érdemes írni róla, az most jött el, 1 hónap után már látszik valami.
2009. okt. 8. 21:08

Sok sikert!Priviben írtam néhány sort,fogadd szeretettel...:-)

Szerintem a tulsuly nem csupán esztétikai,hanem egészségügyi probléma. (legalábbis az lesz belőle)!

122. b.mona (válaszként erre: 121. - Wadmacs)
2009. okt. 8. 16:28
Köszi a biztatást!!! És mindenkinek!!
121. wadmacs
2009. okt. 8. 15:47

Na sziasztok:) Mónika én szurkolok Neked!

Ajánlom még a Norbi Kiképzés dvd-jét, ami végén sokat beszél egy bevásárlással egybekötve az étkezésröl, táplálkozásról.

Kemény torna szó mi szó, de a lányom például nem adta fel, elérte amit akart, kb 6honap alatt lement a fölösleg, formás lett, egy év mulva pedig már roppant csinos. Nem girhes lett:) Hanem arányos, nőies, csinos. Este már ö sem eszik, lefekvés elött 3 órával semmi.

Egy máásik ismerösöm, férfi, pedig ugy adott le 60!kgot, hogy du 4után egy falatot sem evett.

Én .. 155 cm vagyok, van rajtam 15kg fölösleg, 64 kg vagyok:)

Ez egy éve van, csak a Flavinhoz tudom kötni, vagy genetikához,korhoz, hajlamhoz nem tudom, de mindig 47-52 kg voltam.

Még nem estem kétségbe, szeretek enni, azt mondják rámfért már és jobban nézek ki:) Jol érzem magam igy :)

Mónika kitartást Neked, ne hagyd abba -soha.

120. 4a8c4f0081 (válaszként erre: 119. - Uracsvivi)
2009. okt. 8. 14:25
Ártani biztos nem fog:)
119. uracsvivi (válaszként erre: 42. - 4a8c4f0081)
2009. okt. 8. 14:16
Ezt a kálciumot én is kipróbálom hátha segít a továbbiakban.Most -10kg tartok de megtorpantam.
118. 4a8c4f0081 (válaszként erre: 115. - Ancsa84)
2009. okt. 8. 12:27

ÓÓÓ..hát akkor még a hormonok miatt is kiakadhatsz.Meg ilyenkor burul minden.Én pl úgy jártam, hogy hat hétig még volt gyermekágyi folyásom, mikor az elmúlt, egy hét múlva megjött a havim, aztán majdnem nyolc hónapig szünet.Még mikor félévesek voltunk, akkor is idegbeteg voltam.

Azért kérdeztem, hogy mennyi idős a baba, mert ahhoz, hogy az alakod visszarendeződjön majdnem egy év kell.Ha emiatt nem érzed jól magad, akkor ne tedd, nem kell elkeseredni, visszaáll minden az eredeti állapotra, csak időbe telik:)

A tejcit meg vissza lehet hozni teljesen is, ne add fel.Akármennyi van, az csak jó:)Ha egy csepp, akkor is jó:)Ezen se idegeskedj, csak nyugi:)Élvezd a babázást, mostanában úgysem lesz benne részed, minimum kilenc hónapot kéne várni rá:)

117. ancsa84 (válaszként erre: 116. - B.mona)
2009. okt. 8. 12:24

Szia!Rengeteg málna szörpöt iszom!Nem tudom miért,de nagyon kívántam a terhesség alatt,és azóta is tart ez a mánia!:)

De sajnos a tejnek nem használt!:S

Pedig szoptatós teát is ittam....

116. b.mona (válaszként erre: 115. - Ancsa84)
2009. okt. 8. 11:31
Szia! Énekem az segített hogy több tejem legyen hogy sok édes szörpöt ittam málna és ilyesmi már ha szereted az édeset. Nekem bevált!
115. ancsa84 (válaszként erre: 95. - 4a8c4f0081)
2009. okt. 8. 10:38

Köszönöm a jó tanácsokat!Nagyon aranyos vagy!:)

Ma 6hetes épp a lánykám!

Sajnos alig van tejem,úgyhogy nagyrészt tápszerezünk!

114. sagievi (válaszként erre: 49. - A22d4e01f3)
2009. okt. 8. 09:30

Nincsenek nekem ilyen ambícióim. Én a 90 napossal fogytam le. Május 9-én ért véget, a 2. 90 napot is megcsináltam, amikor már lehet mindent enni csak reggelire gyümölcsöt kell. Sokan azért estek abba a csapdába, hogy visszaszedték a leadott kilókat, mert nem csinálták végig. Leadtak x kg-ot, gondolták már ez is elég és nem fejezték be a diétát. Én annyira megszoktam, hogy augusztus 9-én telt le a 2. 90 nap és én azóta sem reggelizem mást, mint gyümölcsöt. Az unokatesómtól kaptam egy szobabicajt augusztus elején, azóta naponta bicajozom is minimum fél órát. Néha többet, ha van időm rá. Energiám lenne, de az idő kevés. Persze össze-vissza enni most sem lehet. Sajnos édesszájú vagyok és emiatt inkább lemondok a vacsoráról is. Ha tudom, hogy elszaladt velem a ló, mondjuk hétvégén, több sütit ettem, akkor vacsi nuku.

Én azt mondom, hogy attól nem hízunk, amit nem eszünk meg. Büntetlenül sokat és sokáig enni nem lehet. Én 97 kg-ra hízlaltam fel magam tavaly nyár végétől a télre. És februárban jöttem rá, hogy nem kell mindent egy nap alatt megennem, holnap is nap lesz.

A mozgás fontos, de képzeljetek el egy 100 kg-os embert pl. futni. Azért az nem könnyű ám. Nekem a lábkörmöm levágása is felért egy tortúrával. Vagy, ha épp nem vagy egészséges. Nekem csípőgondom van születésem óta, nekem nem ment a duci torna, mert kikészült a csipőm tőle. És futni sem bírtam. Ezért örülök a szobabicajozásnak, mert ez nem terheli meg a csipőm és mégis sportolok valamit.

Ja még annyit, most 79-80 kg vagyok, de még szeretnék fogyni.

2009. okt. 8. 07:43
Szerintem nincs baj azzal hogy az elején írt cikket:)Így lesz egy kis "sorozatunk", ha tényleg havonta megírja a tapasztalatait:)Pozitív és negatív dolgokat egyaránt.Ebből rengeteget lehet majd tanulni:)A módszer is mindegy, én pl nem ismerem a Norbi módszerét, csak pár dolgot belőle, de én pl sosem ragaszkodtam egy féle diétához, többől összeollóztam azt amit úgy gondoltam, hogy én is meg tudok tenni, és szerintem egész jól állok most.Mona is írhat még nekem olyat ami jól jöhet.Ha figyeljük a másik mit tart jónak, eredményesnek, vagy mi az amivel meggyűlt a baja, abból szintén mindenki leszűrheti magának a tanulságot.Egyébként meg jó, hogy megírta ezt a cikket, mert így a hozzászólások, és az, hogy várjuk a folytatást elég jó motiváció lehet:)
112. husom36
2009. okt. 8. 06:23

Szia Mona!

Örülj a 7kiló fogyásnak egy hónap alatt nem semmi, mert már itt tartasz látom.:)

4kiló fogyás is valami, még a dekák is, és Valakinek meg ér egy cikket Valaki meg csak csodálkozik rajta hogy ez most akkor mi?!

Azzal foglalkozz hogy gyerekeid büszkék legyenek Rád, és nemsokára eléred a célodat, de nem kell hónapok múlva, adj magadnak időd, illetve a testednek hogy alakuljon. Ehhez persze torna kell vagy valamilyen mozgás, ahogy itt többen írták.

Sokan írtak ilyet is olyat is, szűrd le belőle azt ami Magadnak kell, és ne foglalkozz mással.


Norbi módszeréhez csak annyit hogy fikázni lehet, de nem értem Akinek nem jött be nem tetszik a módszere ne használja, de másnak ne vegye el a kedvét ettől.


Továbbra is mindenkinek nagy hajrá a fogyihoz, persze Akit érint.:)

111. cb82b220ce (válaszként erre: 108. - 2d5a00656a)
2009. okt. 7. 22:09
Igen,amikor pl zsírból vesztett...de ezt látni lehet,ruhákon,centiben...stb...
110. cb82b220ce (válaszként erre: 107. - A22d4e01f3)
2009. okt. 7. 22:08
Köszi :-D
109. Binky (válaszként erre: 99. - 2d5a00656a)
2009. okt. 7. 22:07

Nem tudom miért kell ilyen támadólag fellépni:)

Ha futsz, a futásra figyelsz, ha a zenét is hallgatsz, akkor duplán a futásra.

Én pl. szoktam a tájat nézni,a madárcsicsergést hallgatni, egy tüzijáték hangjait, a harangjátékot, még ismerkedni is lehet így (barátokat szerezni pl.), gyakrabban szólítanak meg (pl. turisták).

Szóval nem nagy cucc, de azért megéri. Régi ismerősökkel is össze lehet 'futni':)

Nem mondom, hogy ne használj zenét, néha én is szoktam. Arra viszont tényleg figyelj, hogy ne legyen nagyon hangos, nehogy romoljon a hallásod!

108. 2d5a00656a (válaszként erre: 106. - Cb82b220ce)
2009. okt. 7. 22:04
Amikor mérhetően a zsírból vesztett??És nem a béltartalmat csökkentette???
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook