Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Elkészítette már valaki a 2011-es országtortát? fórum

Elkészítette már valaki a 2011-es országtortát? (beszélgetős fórum)


2013. nov. 27. 09:23

Nah, megcsináltam, jó lett, finom is, mert annyi az egész, hogy a kölest simán meg kell főzni, némi áztatás után, tejben, ahogy a rizst szokás a rizskochhoz.

Aztán kivenni belőle x mennyiséget, és az alapot megsütni, tojással, némi válogatott liszt adásával, szóval ahogy a kochot kell.


Én másképpen és nem cukorral készítettem, mivel cukros a férjem és a keresztfiam is, így a fructózt kevertem bele, és a krémet elkészítve, amikor a tészta kihűlt, ráraktam és be a hűtőbe.


Másnap csak a díszítést kapta meg, és mellé a finom cukormentes tejszínhabot, sokat, sokat :)

2013. nov. 10. 16:37

Szeretném tudni, belekezdett már valaki és sikeresen el is készítette az ún. országtortát, ami 2011-ben a sárgabarackos kölestorta.?


Elolvastam, kissé nehézkes nekem, mivel olyan formám, amiben készülne, nincs és tartok a kölesalaptól is.


Aki tud segíteni, akár tanáccsal, bármivel, megköszönöm előre is :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook