Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Eljegyzési buli - ételtippek fórum

Eljegyzési buli - ételtippek (beszélgetős fórum)


20. Banyanyanya (válaszként erre: 19. - Papp Szilvia)
2009. júl. 31. 21:57
Feltétlenül kipróbálom, köszönöm!
19. Papp Szilvia (válaszként erre: 16. - Banyanyanya)
2009. júl. 27. 08:03
Elküldtem:)
18. Papp Szilvia (válaszként erre: 17. - Awela)
2009. júl. 27. 08:00
Gratulálok!!!:))))
17. Awela
2009. júl. 19. 15:29
A buli remekül sikerült, mindenkinek minden ízlett, a dekoráció meg fantasztikus lett. Gyakorlatilag mindent elfogyasztottunk, amit én csináltam, csak süti maradt.:) Ja és kaptunk egy újabb adag tányért.XD
16. Banyanyanya (válaszként erre: 12. - Papp Szilvia)
2009. júl. 16. 23:54

Én is kérem :)

Köszi!

15. biológus (válaszként erre: 14. - Awela)
2009. júl. 16. 22:59

Sok sikert a bulihoz!

Majd írd meg milyen volt. :)

14. Awela
2009. júl. 16. 22:46

Köszönöm az ötleteket, összeállt a menü:

saláták: franciasaláta és krumplisaláta

köret: rizs

egyebek: töltött dagadó, kaszinó tojás, fasírt és sonkatekercs

sütik: kókuszkocka, muffin, barackos-pudingos piskóta

Remélem, ez elég lesz ennyi emberre. Meg hát megcsinálni sem kevés.:)

13. Awela (válaszként erre: 12. - Papp Szilvia)
2009. júl. 16. 16:11

Köszönöm szépen, ezt biztos megcsinálom.

Eddig egész szépen alakul a lista, már csak tanakodom, csináljak-e még valamit. Minden esetre mindent megveszek, ami kellhet, max. megmarad a vasárnapi ebédhez.

2009. júl. 16. 11:47

Elküldtem a recepteket priviben aki kérte:)

Sok sikert!:)

2009. júl. 15. 18:16
Jah és a lényeg az hogy a bagett végeit vágd le és egy fakanállal vagy ilyesmivel told ki a belsejét! /A szeletelés miatt.../
10. biológus (válaszként erre: 9. - Awela)
2009. júl. 15. 18:09
Elvileg azonnal, de én a biztonság kedvéért kivenném egy-két órával előtte és a hűtőben tartanám :), aztán szeletelném.
9. Awela (válaszként erre: 7. - Biológus)
2009. júl. 15. 18:02
És ha kiveszem a fagyasztóból, rögtön tudom szelni vagy várni kell vele? Ilyet még nem csináltam.:)
8. 00346cf747 (válaszként erre: 3. - Papp Szilvia)
2009. júl. 15. 17:53

Szia!


Én is elkérhetem a receptet? :) Imádom!

2009. júl. 15. 17:51
Vagy tölts mege gy nagy -nagy bagettet mindenféle földi jóval /pl: főtt tarja, tojás, sajtkrém, csemegeuborka, stb, stb.../, csomagold fóliába, irány a fagyasztó és másnap lehet szeletelni. Nagyon finom! De sütni is lehet.
2009. júl. 15. 17:48
hát én biztos hogy csinálnék sushit. Ha szeretitek sztem az is jó ötlet és látványnak sem utolsó.
2009. júl. 15. 17:48
Készíthetsz töltött dagadót is, azt is megsütheted két nappal előbb, , ha kihűlt, akkor betekered alufóliába, és úgy még a hűtőben áll egy éjszaka, másnap gyönyörűen tudod szeletelni, és mutatós is.
4. Awela (válaszként erre: 3. - Papp Szilvia)
2009. júl. 15. 17:42

Azt megköszönném.:)

Szerencsére italokkal és sütivel nem kell foglalkoznom, azt a többiek hozzák, szerncsére elég lelkesek. Csak hát a fő menü az én dolgom.:)

A kaszinó tojásra gondoltam, meg lesz két féle sali, hogy mindenkinek legyen kedvére való, csak a húsokkal vagyok gondban. De a fasírt jó ötlet!

2009. júl. 15. 17:40

Jah, kaszinó tojásra van egy nagyon jó "olcsó" receptem és eddig mindenki csak dicsérte:))

Priviben szívesen megadom, ha van kedved hozzá...nem lehet elrontani:D

2009. júl. 15. 17:39

Szia, gondolom az alapok megvannak(kaszinó tojás, majonézes saláta, hideg saláta öntetekkel, egybe fasírtrúd, rizs) ha a egybe fasírt macerás lenne, akkor csináljatok kis mini fasírtgolyókat, (amit a párod tv előtt is kigyúrogathat:)), mivel sok apró, ezért soknak tűnik:D

Alap szendvicsek nem ártanak...

Amiket felsoroltam sztem mindet meg lehet csinálni akár 2 nappal előtte is, kivéve a rizst, ami viszont nem sok idő, meg a fasít, de azt előző nap is összerakhatjátok és csak ki kell sütni, ami megint nem sok idő...

Ha nagy fába végod a fejszét, akkor jó tipp egy nagy adag sült hús, de ha kis aprókra gondolsz akkor szerintem egy kis vega-salis dolog, egy kis húsos a fiúknak, és mindenki elégedett lesz:))


Na meg a sok jó ital:D

2009. júl. 15. 17:23

Sziasztok!


Szombaton lesz az eljegyzési party, csak barátokkal, szülőkkel már megtartottuk. A kérdésem az lenne, mit főzzek? 15-20 fő lesz, többfélét is kellene csinálni és lehetőleg ne mindent aznap. Hidegtálra gondoltam, de alig van tippem. Ötletek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook