Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Eljegyzés fórum

Eljegyzés (beszélgetős fórum)


1 2
12. Hóemberke (válaszként erre: 1. - Brigitta74)
2009. júl. 8. 11:50
Nem könnyű kérdés... Főleg, hogy az idő gyorsan szalad, és nem vagytok már 20 évesek! Az én párom is nehéz dió volt, 4 éve vagyunk együtt. Nekem is sokszor elfogyott a türelmem, olyankor egyszerűen kidobtam, kicsit külön voltunk, aztán mint a bumeráng, mindig visszajött. Egy nap felhívott, hogy délután jön értem, mert feleségül akar venni, nem bír nélkülem élni, megyünk gyűrűket venni. Kíváncsi voltam, komoly-e a dolog, és komyoly volt! Még aznap megkérte a kezemet. :)))) Aztán egy éve azt mondta, szeretne gyereket tőlem, mert annyira szeret. 6 hét múlva megszületik a kislányunk. :))) De baromi sokat küzdöttünk egymásért ebben a kapcsolatban, nem volt könnyű!!! És én is már elmúltam 36, ő meg 34 múlt. Ezért is értelek meg, kísértetiesen hasonlít az esetünk. Szerintem ezt meg kell beszélnetek, mert az idő csak telik, és a teherbeesés, gyerekvállalás egyre nehezebb a mi korunkban. Kitartást kívánok neked, és szerencsét, hogy sikerüljön! :)
2009. júl. 8. 11:49
Persze amit írtam az nem azt jelenti véget kell vetni ennek a kapcsolatnak. Viszont azért nem árt tájékozodnod arról mi a terve, a jövőtökre nézve. Mert nem is párhónapról van itt szó, hanem egyáltalán akar-e gyereket majd, vagy nem. Neked is tudnod kell, mert csak igy tudott a te saját érzelmeidet kiteljesíteni. Teljesen normális ha babát szeretnél, éveket nem kell azért erre várni, ha ő nem akar.
10. mgagi
2009. júl. 8. 11:45
Nem kell erőlteni. Véletlen szerűen kell csak.
2009. júl. 8. 11:45
Persze a végtelenségig nem várhatsz, de beszélgessenek.Ha beszélgetnek szóba jöhet a baba, vagy a kapcsolatuk folytatása.
2009. júl. 8. 11:44
A biológiai óra kegyeg, és szerintem nem lehet éveket arra várni hátha majd pár év múlva akar. Szerintem más gondja van ezzel a gyerek kérdés ügyben. Talán mégsem szeret annyira, vagy fél a nehéz válságos anyagi nehézségektől.
7. cb82b220ce (válaszként erre: 3. - Bnedora)
2009. júl. 8. 11:43
Szerintem attól,hogy most nem szeretne gyereket még nem kéne kilépnie a kapcsolatból.Lehet majd később akar,még nincsenek annyira régóta együtt,lehet ezt akarja még élvezni.Nem védeni akarom de ez is lehet.Kicsit elhamarkodott tanács h ha nem érti meg lépjen ki...
2009. júl. 8. 11:41

A párommal 5 és fél éve vagyunk együtt és 4.5 éve élünk együtt.Nekünk tökéletes így is,sem eljegyzés se más,pedig mi már régebb óta együtt vagyunk.Igaz én 23 vagyok ő 30,egyelőre nem tervezünk még gyereket.

Szerintem nem biztos h baj van hanem egyszerűen a 19 hónap még túl kevés neki,nem is szabad elhamarkodni,még ha nagyon szeretitek egymást sem.Én pl sajnálom h 11 hónap után összeköltöztünk,még élveztem volna egy csomó mindent ami a randizással jár.

Szerintem ne görcsölj.

2009. júl. 8. 11:39
Ha szeret akkor éreznie kell, mit érzel. A kérdéseket nyugodtan tedd fel neki, ha szeret nem lehet probléma. Miért nem akar közös gyereket? ez sok mindenre lehet válasz.
4. Christine1979 (válaszként erre: 1. - Brigitta74)
2009. júl. 8. 11:39

Szija,


szerintem is adj neki időt még (amúgy, én 12 évig voltam kapcsiban, és nekem nem lett se eljegyzés, se gyerek...bár..hm, utólag jobb is.).


A ffiak képesek beijedni, ha a nő nekiszegez egy ilyen utalást, vagy kérdést....


Hagyd, hogy ő kérdezze meg (persze, nem azt mondom, várj évekig, mert akkor "elpazarolhatod" az éveidet, miközben meg másnak simán szülhetnél...)

2009. júl. 8. 11:39
Nagyon sajnálom, hogy a párod nem szeretne gyereket. Csak azt tudom ajánlani, hogy amennyiben te igen, akkor mielőbb beszélj vele komolyan, és ha ezt az óhajodat nem érti meg, lépj ki ebből a kapcsolatból.
2009. júl. 8. 11:36
Neki kell megtenni az első lépést ha szeretne még többet tőled mint ami most van. Adj neki egy kis időt.
2009. júl. 8. 11:34
Sziasztok! tudom volt már hasonló téma de engem akkor is érdekelne a véleményetek.19hónapja vagyunk együtt és 17 hónapja együtt is élünk.De se eljegyzés se egyéb .......még közös gyereket sem szeretne pedig már elmút 32.éves én pedig lassan 35.leszek.Van még remény?Szeretem és Ő is szeret de nekem ez így nem teljes.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook