Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elitélsz valakit ha több apától van gyereke? fórum

Elitélsz valakit ha több apától van gyereke? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
nov. 27. 09:32
ma ez mar megszokott.
2022. jan. 26. 18:28
Igaz régi poszt de egy egy hozzá szóló nem semmi ...Nekem 4 gyermekem van 3 apától ,hú de rosszul hangzik de mielőtt ítélkezik bárki is ok az nincs rá .Az első kapcsolatom 15 évig tartott és ebből lett két gyönyörű fiam .Aztán szét válás után lett egy barátom és terhes lettem ,de közben kiderült ,H a barátom konkrétan minden nőnek csapta a szelet minden társ keresőn fent volt ,a babát megtartottam és évekig egyedül neveltem már 9 éves és nem adnám apukaval soha egy napot sem éltünk együtt de fizeti a gytartast imádja a lányát ,később megismerkedtem a mostani párommal akinek még nem volt gyermeke és az anyukája 81 éves volt ekkor ,minden vágya ez volt a páromnak ,H anyuka még részt vehessen az életébe .Hónapokig gondolkodtam rajta mert hát ugye az ember nyilván nem akart 3 apukát .végül lett egy kislányunk aki 3 éves és nincs köztük vita testvérként imádják egymást ,és nem az apukák is tiszteletben tartják egymást .Most ölte volna meg a lányom ? Soha! Én ezt felvalalom szépen neveljük őket és soha senki véleménye nem érdekelt ebben a témában mert nekem kell nevelni és nem nekik ...Persze időközben az egyik fiam már felnőtt lett a kisebbik meg 16 éves lesz ..soha nem gondoltam volna ,H 4 gyermekem lesz és főleg azt nem ,H 3 apától ,de így alakult és mindent imádom barmelykert tűzbe mennék ,ismerek hasonló családot igaz ott a férfinak van 3 gyermeke 3 nőtől és mindet elhagyta.
149. peterelemer (válaszként erre: 148. - 8de751c033)
2012. júl. 30. 21:34
Általában igen, de erről a hölgyről, aki ismeri, csak rossz döntéseiről tud! Semmi jót nem tett, ezek szerint!? Még a saját gyermekei csak használati eszközök!?
2012. júl. 30. 14:23
nem. Bárkinek lehetnek jó-rossz döntései az életben...
147. simple (válaszként erre: 127. - Reload)
2012. júl. 30. 14:19
Ez a "nő" pedig jól bemutatkozott itt is. Egy olcsó, pénzéhes, idegroncs. Olyan stílusban beszélt itt, mint egy kocsis, és az emberekkel pedig úgy mintha mindenkit a zsebéből rántott volna ki. Több gyereke volt, mindegyik más apától, néhány hónap leforgása alatt több mint tíz pasija volt! Úgy váltogatta őket mint én a zoknimat. Szerinted jó, ha egy gyerek ezt látja otthon? A saját gyerekei lekurvázták otthon! Vajon mennyit foglalkozott velük?! Itt csak verte a tamtamot, hogy milyen szemetek a gyerekek apukái, (nem is ő, csak a pasik) mert nem adnak neki pénzt, állandóan ez volt a sláger a pénz. És hogy az egyik gyerek apja lakást Ígért neki és nem kapta meg és mekkora szemét a pasi, közben ő meg már egy másik pasival elment kiruccanni. Itt volt az egyik szomszédja is, hát ő is mondott róla mindent csak egy jó szót nem. A gyerekeket nagyon sajnálom....
146. peterelemer (válaszként erre: 145. - 130454e42d)
2012. júl. 26. 21:24

Azt mondhattad volna előbb is, hogy a kapcsolatunkra gondolsz! Természetesen én is hibás vagyok, de a gyermekkel nem kellet volna így elbánni!

Hogy miben is hibáztam: az már nem fontos, hisz mindketten új családot, Ő családokat, alapítottunk.

Most már vagy a válás kezdetétől a gyermek érdeke lett volna fontos. Bár én kértem,lehetőséget, a hatóságtól is kapcsolatunk helyreállításának lehetőségét, de mindenki kinevetett!

145. 130454e42d (válaszként erre: 144. - Peterelemer)
2012. júl. 26. 21:15
De igen, viszont nem válaszoltál a kérdésemre, csak annyit, hogy nem tudod. A kapcsolat során miben hibáztál, hogy így elmérgesedett a viszony?
144. peterelemer (válaszként erre: 143. - 130454e42d)
2012. júl. 26. 21:13

14

Nem olvastad végig azt, amit neked írtam!?

143. 130454e42d (válaszként erre: 139. - Peterelemer)
2012. júl. 26. 21:11
Szerintem fontos lenne, hogy legalább magadban tisztázd. Ilyen helyzetért soha nem csak az egyik fél felelős. Hány éves most a fiad?
142. peterelemer (válaszként erre: 140. - Peterelemer)
2012. júl. 26. 21:10
...hatóságban
2012. júl. 26. 21:10
Nem!!!
140. peterelemer (válaszként erre: 138. - 130454e42d)
2012. júl. 26. 21:10
Megbíztam a "hatóháságban"!
139. peterelemer (válaszként erre: 136. - 130454e42d)
2012. júl. 26. 21:08

Pontosan azt nem tudom, de a lényeg, hogy a hölgyike apja kérte így a láthatást mert sehol, semmilyen körülmények közt nem tudok viselkedni, csak őket piszkálom, nem a gyerekkel foglalkozok. Én éppen ezért elutasítottam az ő ingatlanában való újabb vita lehetőségét és kértem a független hely , illetve felügyeletet a láthatásra. Ezt háromszor is bírói kérésre is elmondtam,mire a válasz: "Ha legközelebb ilyet teszek megbüntetnek"

Ez persze a gyermekem három éves korát követő menet volt mikor már az előző ítélet alapján elvihettem volna a lakásomra ahol a féltestvéreivel is megismerkedhetett volna.

138. 130454e42d (válaszként erre: 137. - Peterelemer)
2012. júl. 26. 21:03
Szerinted te miben hibáztál?
137. peterelemer (válaszként erre: 134. - 130454e42d)
2012. júl. 26. 21:00
Mivel minden apukával ez a "játék" játszódik, és mert van egy apukának lehetősége van a csapdák kivédésére : Kommandós barátait kihívta, mert a család apraja adja megakarta verni, vagy mint egyik tópikban írják kihívta a rendőrséget, mert mondván dróg van az apukánál, stb.
136. 130454e42d (válaszként erre: 135. - Peterelemer)
2012. júl. 26. 20:54
De igen, fontos az indok is. Nem értem, miért titkolod.
135. peterelemer (válaszként erre: 132. - 130454e42d)
2012. júl. 26. 20:52
Nem az indok, hanem az ítélet a fontos, a mérvadó!Mely szerint csak az anya lakásán láthatom, alapítvány , családsegítő igénybevétele megegyezés szerint. De mivel voltam a lakában feljelentett magánlaksértésér, de ő maga és szülei bizonyították be az én igazam, így felmentettek. Nekem az lett volna a dolgom, hogy az egész bagázst hamis vád, hami tanúzás, hatóság félrevezetéséért feljelentem, de nem tettem. Mivel ez a hölgy minden apával ezt játssza talán feleszmél a fiam és megkeres?
134. 130454e42d (válaszként erre: 133. - Peterelemer)
2012. júl. 26. 20:48
Ebben a helyedben nem bíznék. Ha te gyerekkorában nem keresed mikor szüksége van rád, főleg ha igazat mondasz, akkor felnőttként miért keressen?
133. peterelemer (válaszként erre: 127. - Reload)
2012. júl. 26. 20:43

Sok ismerősöm van aki szintén elvált, és van olyan apuka, aki hasonló hírek miatt nem próbálkozik a láthatással, de van ,akit ha vinnék se menne, rájuk nagyon haragszom!

A következő címeken megtalálod a hölgy még nem törölt tópikjait: [link] [link] [link]


Apukádat keresd meg, én is abban bízhatok mit sokan tanácsolnak: "Ha annyi esze lesz megkeres!"

132. 130454e42d (válaszként erre: 130. - Peterelemer)
2012. júl. 26. 20:43
Leírnád, mi a hivatalos indok?
2012. júl. 26. 20:42

Nem ítélem el!

Ha már az első kapcsolat nem jött össze, talán a második, harmadik jobb lesz.

130. peterelemer (válaszként erre: 127. - Reload)
2012. júl. 26. 20:33
A jelenlegi párommal 8 évig harcoltunk a láthatásért, melynek az vetett véget hogy én rossz vagyok és csak az anya lakásában láthatom. Ő majd megítélheti, hogy mit követtem el és e szerint feljelenthet. Én elfogadhatónak is mondhatom, hogy nem tudok viselkedni, de azt nem, hogy a bíróság éppen ezért ne egy független helyet jelölt volna. Ezzel a bíróság , a volt nejem részéről, önbíráskodásra való felbujtást, részemről meg amivel megvádoltak, vádolnának bűncselekményt követte el! De hiába mentem az ügyészségre, mert istenek ellen csak isten küzdhet!
2012. júl. 26. 15:48
nem ítélek én el senkit. max csak megvan a véleményem róla...
2012. júl. 26. 14:42

Ismerek olyan nőt és látom is nap mint nap.

Három vagy négy gyereke van nem tudom. Még nem ért rá férjhezz menni, az biztos. A gyerekek mind más embertől valok.

A kis hamis hajadon. A gyerekek meg nőnnek mint a gaz a pad alatt.

127. reload (válaszként erre: 126. - Peterelemer)
2012. júl. 26. 12:28

A fórumindító már törölte magát, úgyhogy nem tudom látni az előző topikjait. Viszont, ha tényleg egy olyan nőről van szó, akiről te beszélsz, akkor még inkább harcolnod kéne/kellett volna a saját gyerekedért. Tudod attól, hogy neked új családod van, annak a gyereknek még te vagy az apja.

Nem a nőt akarom védeni félre ne érts, csak tudod rám se volt kíváncsi az apám 6 éves korom óta, azt se tudom él-e még, és habár az én anyám nem ilyen volt, mint a fórum indító, mégse értem a mai napig, hogy miért nem nézett soha felém. Attól mert új családja lett, engem miért felejtett el, hisz nem én akartam megszületni.

Egyszóval én kizárólag a gyerek szemszögéből vizsgálom a kérdést és arra keresem az okokat, hogy miért, illetve hogyan képes egy "szülő" túllépni a saját gyerekén. Azért mert új családja van...áh inkább ezt nem kommentelem mert kitiltanak. :S

126. peterelemer (válaszként erre: 125. - Reload)
2012. júl. 26. 11:51
Ne tőlem halld az okokat, mert elfogult vagyok! De teljesen kívülállók, amit mondanak azt vedd alapnak. olvasd el ezt a tópikót végig és a kritikák megadják a választ.De kívánságodra e hölgy más tópikját is betud mutatni.
125. reload (válaszként erre: 117. - Peterelemer)
2012. júl. 26. 03:50

És miért nem láthatod? Nyilván van oka ennek a döntésnek is.

Ez meg, hogy a másik családodra tekintettel.... Ne is haragudj, de ha annyira "kéne az a gyerek", akkor harcolnál érte és nem takaróznál ilyen hülyeségekkel.

124. peterelemer (válaszként erre: 123. - CILUSKA)
2012. júl. 25. 18:35
A lényeg: A gyerekek, miért sokadlagos tényező egy ilyen életvitelhez?
123. CILUSKA
2012. júl. 25. 18:32
Nem itélem el, csak a gyerekeknek nem jó, meg van zavarva a kis lelkük.
122. b892d196e8 (válaszként erre: 121. - Peterelemer)
2012. júl. 25. 18:28
Rendben!
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook