Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Elítélendő az a fiatal nő vagy asszony aki abortuszra megy? fórum

Elítélendő az a fiatal nő vagy asszony aki abortuszra megy? (beszélgetős fórum)


2006. aug. 27. 14:53
Nem ítélem el, és tudom, hogy lehetne ilyen helyzet, amikor én is megtenném. persze még nincs gyerekem, nem is vágyom egyelőre az anyaságra, és tudom, hogy ezt így most könnyű mondani. Ezért hangsúlyozom, hogy jelen pillanatban ez a véleményem.
2006. aug. 27. 14:39

ezeket a helyzeteket mindig az élet fogja megoldani .

nem itélem el senki döntését,de jómagam soha nem tenném meg.mindenki maga tudja mi az amit vállalni tud, legyen az egy gyerek vállalása vagy nem vállalása...

2. 4726e582cf (válaszként erre: 1. - Bumi)
2006. aug. 27. 14:32

Ajjaj, abortusz téma örökös vitára fog okot adni. Van aki elítéli, mert szülje csak meg, legfeljebb örökbeadja, akit meg szintén elítél ugyanez a társaság, hogy hogy lehet örökbeadni egy gyereket...

Belekeverjük a vallás és miegyéb dolgokat is.


Személy szerint nem ítélem el azt, aki abortuszra megy, nem tudhatjuk a hátterét, hogy miért teszi. Én is ezt tenném, minden dolog a gyerekvállalás ellen szól az én esetemben, ha meg megszülném, nem adnám, ez nyilvánvaló.


Ha a 6. abortuszra megy, akkor már el kéne gondolkozni, hogy inkább védekezni kellene valami biztosabb módszerrel, mert ennyi véletlen nincs...

1. bumi
2006. aug. 27. 14:18
szerintem nem mert ha túl fiatal akkor felvilágositási hiba,de ha egy asszony nemtudjamegtartani annak is sok oka van de ha már a 6.abortuszra megy vki az már gáz.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook