Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Elillanó egészség fórum

Elillanó egészség (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Elillanó egészség

22. csenerezi (válaszként erre: 19. - Ee4f0312d1)
2013. jan. 9. 17:35

Kedves Méböl!


Azt hiszem nem írtál a kutató orvossal történt tapasztalatról. Kíváncsi vagyok rá.

21. ee4f0312d1 (válaszként erre: 20. - Arany52)
2011. nov. 3. 10:59
arany ha elolvastad írd meg mit gondolsz róla
2011. okt. 31. 22:13
Köszönöm, feltétlenül elolvasom, jobb minél többet tudni, hátha rátalál az ember a segítségre.
19. ee4f0312d1 (válaszként erre: 18. - Arany52)
2011. okt. 27. 13:13
Jön hozzánk novemberben,megyek hozzá és majd le írom mi volt a tapasztalatom nem kér semmi orvosi pepírt kiváncsi leszek rá mit mond ő biokémikus professzor kutató orvos szerintem akkor tud valamit.
2011. okt. 25. 16:42

Hát ez az, már az ember magától nem vág bele újabba, ami a pénzt viszi és kérdés hogy használ-e. Most stagnál a betegségem, ami jó, persze lehetne jobb is.

Azért megnézem a videót, kösz, hogy felhívtad rá figyelmemet.

17. ee4f0312d1 (válaszként erre: 16. - Arany52)
2011. okt. 25. 13:13
Állítólag Dr Borza Attila biokémikus sok kisérletet végzett és ő ajálja állítólag csinál írisz diagnosztikát és abból meg állapítja a beteg séget és attól függően mondja meg melyik fajta jó.yutubon meg lehet nézni az elő adását,csak jó lenne tudni aki szedett már ilyent mennyíre hatásos.
2011. okt. 25. 13:05
Igen, azt többen is dicsérik. Én is próbáltam már ki sok mindent, vitaminokat, homeopátiás szereket és akkupunktúrát is. Volt ami kevésbé használt, volt ami kicsit jobban.
15. ee4f0312d1 (válaszként erre: 14. - Arany52)
2011. okt. 24. 12:58
Halottam az Alga porrol állítólag nagyon jó
14. arany52 (válaszként erre: 12. - Anyuci91)
2011. okt. 24. 12:28

Köszönöm Anyuci!

Igyekszem talpon maradni lelkileg is, persze azért vannak rosszabb időszakaim is.

Neked is jó egészséget és kellemes hetet kívánok!

13. arany52 (válaszként erre: 11. - Ee4f0312d1)
2011. okt. 24. 12:27

Sajnos annyi betegség van még, amit gyógyítani nem tudnak, legfeljebb kicsit lassítani. Reméljük azért ezekre lesz idővel gyógymód.

Algaporról nem hallottam, de talán a neten írnak róla.

Javulást kívánok: Arany

2011. okt. 24. 09:27

Kedves Arany52!

Szomorúan olvastam betegségedről a cikket és megállapítom ennek ellenére nem hagyod el magad mindig találsz magadnak hasznos elfoglaltságot és egy kicsit értelmet ad az életednek. Legyen ez példakép mások számára is a te pozitiv hozzáállásod. Kívánok jó egészséget sok szeretettel

üdvözöl téged Ágnes

2011. okt. 24. 09:12
Én még új vagyok ezen az oldalon Chron beteg vagyok ezt sem tudják gyógyítani 2006-ban derültki már műtöttek is vele állitólag van az alga por ami sok betegségre jó esetleg ha valaki tudróla valamit írja meg köszönöm
10. arany52 (válaszként erre: 8. - Maruszja)
2011. okt. 22. 09:41
Köszönöm Marcsika, én is mindig magamnak és sorstársaimnak hosszú shub mentes időket kívánok. Ennél jobbnak nincs realitása.
9. arany52 (válaszként erre: 7. - Mucmuc987)
2011. okt. 22. 09:40
Köszönöm a tanácsot . És hol lehet kapni? Még nem hallottam róla. Sokféle természetes gyógymódot ajánlanak, de ezt még nem mondták.
2011. okt. 22. 09:21

Drága Barátnőm!

Nagyon jó cikkeket írtál erről az alattomos betegségről. Kívánok jó egészséget Neked és a hasonló betegségben szenvedők részére egyaránt!

2011. okt. 22. 08:13
A Moksa Elixír sok SM betegségben szenvedőnek segített már. Lelki szinten hat, feloldja a betegség mögött bújó lelki okot. Hosszú távon érdemes szedni, csak úgy fejti ki igazán a hatását. Érdemes lenne dr Márkus István telefonos rendelésén érdeklődni, ő az Elixír egyik feltalálója (orvos). Ha érdekel, privát üzenetben megküldöm a telefonszámát (kedd délutánonként érhető el).
6. ejmi
2011. okt. 21. 20:57
Én 25 éves korom óta nem élek fájdalom nélkül. Akkor volt az első gerincműtétem. Ezért értem meg, amiről írsz. Bizony nehéz így az élet, de soha nem szabad feladni..
5. arany52 (válaszként erre: 4. - Buci01)
2011. okt. 21. 16:43
Sajnos nem, és nem is láttam a műsort. Diétára csak annyit mondanak, hogy sok vitamint, gyümölcsöt, zöldséget együnk.
2011. okt. 21. 16:32

Kedves Aranka!

Néhány napja láttam egy műsort a Zone Reality-n. Az SM betegségről szólt. Ott egy spec. diétával tünetmentesek lettek a paciensek. Itt nálunk ezt még nem ismerik az orvosok?Sz.

2011. okt. 21. 15:49
Így van Rituska, amin tudunk, változtatunk. Amin nem lehet, azt el kell fogadni és alkalmazkodni hozzá.
2011. okt. 21. 14:04

Drága Arany!

Köszönöm, hogy megírtad ezt a cikket.

Biztos vagyok benne sok-sok embernek tanulságos lesz.


Ugyan úgy gondolom, mint Te, együtt lehet élni ezzel a betegséggel, cseppet korlátozva vagyunk, de mindent leküzdünk.

Valahol az ember sajnálja a túrákat, sportot, sok-sok mindent, helyette talál magának más elfoglaltságot. Amennyit bírunk, annyit csinálunk.

Legfontosabb ne romoljon az állapot.

Puszika

2011. okt. 21. 13:08
Testünk egészségével úgy vagyunk, hogy akkor vesszük észre, akkor értékeljük igazán, mikor már veszendőbe ment. Addig természetesnek vesszük, hogy megfelelően működik, jól szolgál minket.

Nekem nagyon ideje korán kezdett elkopni, ami addig oly jól működött és viszonylag fiatalon kellett szembenézni a végtelen betegséggel és a megváltozott életminőséggel.

Ugrás a teljes írásra: Elillanó egészség

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook