Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Elhunyt Whitney Houston - 48 éves volt fórum

Elhunyt Whitney Houston - 48 éves volt (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5
2012. febr. 18. 14:04
Mikor és melyik adón közvetítik a temetést???
142. 36a26f5226 (válaszként erre: 140. - Katykóca)
2012. febr. 14. 21:22
Ezt a dalt én is imádom... Rajt van a mobilomon is...
2012. febr. 14. 17:45

Én is nagyon sajnálom,hogy elment. :-(


Csak azt nem értem,ha olyan rossz volt a férje mellet,akkor miért nem lépett ki már korábban a házasságból?? Na meg a lányára nem gondolt,hogy őt fel kell nevelni még??

2012. febr. 13. 19:21

Én az all at once -tól ájulok el mindig:DDD

ja és az abszolut kedvencem a one moment in time..n a az katarktikus...ajánlom Powerliftingnek sok szeretettel tegnapi csatáink emlékére:DDD

139. 0ee2179e64 (válaszként erre: 138. - 4f8ae69d1b)
2012. febr. 13. 19:00

Mert én csak szimfónikus átiratokat halgattam eddig a pillanatig ,de köszönöm nektek hogy kinyitottátok aszemem,és afülem ,mert még celine diont is halgattam,és szenzációs élményben volt részem:)

Úgyhogy mégegyszer csak köszönni tudom nektek,és a csodás Whitny-nek aki még a halálában is tud csodát adni.

138. 4f8ae69d1b (válaszként erre: 136. - 0ee2179e64)
2012. febr. 13. 18:54

Hogy lehet,hogy még egy dalt sem hallottál Tőle eddig..?

Hisz majd' egy női Michael Jackson volt..

(csak azt ne írd,hogy őt sem ismered zeneileg):O

137. 7ed4036af8 (válaszként erre: 136. - 0ee2179e64)
2012. febr. 13. 18:50
Te úgy írtál róla, hogy tulajdonképpen nem is "ismerted"????
2012. febr. 13. 18:33
Na meghalgattam egy Whitney Houston számot,visszavonok mindent amit írkáltam róla,mert valóban szenzációs.Főleg az a filmzene tetszett tőle a testőrös.
2012. febr. 13. 18:32
nekem pedig az I Have Nothing, annyira szép
134. 4f8ae69d1b (válaszként erre: 128. - Miss Angel)
2012. febr. 13. 18:24

Nekem a rengeteg sok szépséges dalai közül,ez a best..

[link]

Saving All My Love For You

133. Bugs02
2012. febr. 13. 17:41

Alkesz volt drogozott várható volt...azért sajnálom, mert szép hangja volt,és szép nő volt.

nyugodjék békében!

2012. febr. 13. 17:36
Nyugodjon békében!
131. e16fe97baf (válaszként erre: 111. - 0ee2179e64)
2012. febr. 13. 17:33
ezt most benézted.... nagyszerű volt!!
130. c14bfda162 (válaszként erre: 111. - 0ee2179e64)
2012. febr. 13. 17:29
Középszerű? Szerintem túl izmos a füled.
129. katykóca (válaszként erre: 124. - Db78bacc4f)
2012. febr. 13. 16:59

Tudod ez nem ilyen egyszerű..sajnos.

Nem minden a pénz és a csillogás.Amit te innen kintről látsz az a jéghegy csúcsa ,de mint tudjuk a 9/10-e nem látszik..a bot szaros vége...

Tele szorongással ,és bizonytalansággal,adrenalinfüggéssel,és létbizonytalansággal..

Gondolj bele, egy olyan dologtól függ az életed amit egy egyszerű nátha is felülír!

Vagy jön egy újabb szebb fiatalabb kiadás,és vége,vagy elkapsz egy rossz napot,és 10.000/!!/ember előtt égsz be egyetlen este alatt,majd talpra és másnap újabb megmérettetés...

Ne ítélj feketét és fehéret..nagyon nehéz szakma az,drog és alkohol az oldószer amivel elviselik azt az őrült nyomást amit rájuk helyez a média és a rajongók...nagyon szemét világ az,nem kívánom senkinek,és szerintem baromira nem éri meg az az 1/10-ed csillogás ami kilátszik belőle azt a 9/10 "ellensúlyt amit hurcolni kell vele,pénz ide vagy oda...

2012. febr. 13. 14:58

[link]



Ez a kedvencem tőle,csodálatos hangja volt.......

127. Marcella09 (válaszként erre: 125. - Ee1dc9ba06)
2012. febr. 13. 13:59
Sajnos nem csak a sztárvilágra jellemző,hogy meghalnak a drog miatt, egyszerüen kapcsoljuk be a híradót és ott van. Whitney-nél teljesen egyértelműen kimutatható az a tény,hogy a férje tette tönkre a drogokkal és az ezzel kapcsolatos életvitellel.
126. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 125. - Ee1dc9ba06)
2012. febr. 13. 11:24
Bocs, nem Nicolas Cage, hanem James Woods a szereplője.
125. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 124. - Db78bacc4f)
2012. febr. 13. 11:22

Én nem akarok ítélkezni, mert nem ismerem a sztárvilágot, de ahogy olvasgattam, szinte "kötelező" bizonyos fokig hódolni a káros szenvedélyeknek. Ha pedig valamennyire kipróbálja az illető, gondolom, mélyre süllyedni már nem nehéz a hozzászokás miatt.

Van egy nagyon jó film, Kétes üzlet a címe, Nicolas Cage játssza a főszerepet. Nézzétek meg, szerintem nagyon jól feldolgozza a kábítószer-témát, és hogy mennyire nehéz kijönni belőle.

2012. febr. 13. 10:55
Lehet hogy most sokaknak szemét szúr amit írok, de ez a véleményem. Nem tudok olyan embert sajnálni, aki jól, boldogan, anyagi gondoktól mentesen élhetné az életét, de a droggal és az alkohollal elcseszi azt. Ilyen volt ő is. A hangját és az énekes karrierjét természetesen elismerem!
123. Sylvia81 (válaszként erre: 121. - 4fbd4b2862)
2012. febr. 13. 09:29

Pontosan!

Akkoriban még nem megcsinálták a tehetségeket előadónak, hanem sokszor elég rögös utat kellett bejárniuk...

Az, hogy később már őt is "csinálták", az pusztán azért volt, mert mindenkit csináltak, és csak úgy lehetett fennmaradni.

2012. febr. 13. 08:28

Az elöbb olvastam egy igen jó cikket, ami azt taglalja hogy, egy újabb drogos sztár halt meg. Egyszerre dühítö és tragikus Whitney Houston sorsa.Azt az óriási tehetséget így elpazarolni és drogokban és alkoholban elfojtani valóban iszonyatos kár volt.

Másrészröl ha nem lettek volna világszerte ismert dalai, valószínü hogy csak egy lenne a névtelen és arctalan drogfüggök sorából, akik elvesztették magukat és a fonalat ami az élethez vissza vezet.


Ami számomra dühítö az egészben az a Whitneyt körülvevö környezete játszotta szerep.

Nyílván itt is érvényesül a "csak annak lehet segíteni aki hagyja" törvény, de azért mégis szerintem már már törvénysértö kéne hogy legyen, hogy olyan klinikák nevezik magukat "elvonó intézetnek" akik alig egy-két hetes kezelésekkel - ami inkább nevezhetö wellness hétvégének mintsem elvonó kúrának - akár több évtizednyi kemény alkoholizmust és drogfüggöséget csak úgy puff....eltüntetnek, és alig két hét múlva a lecsúszott drogosból egy kisimult arcú, bájos, mosolygós, élettöl és tettvágytól duzzadni akaró sugárzó egészséges ember lesz...legalábbis ezt akarják elhitetni.

Ez sajnos még a világ amúgy "csodákra szakosodott" iparának sem megy.

Már az is egy életen át tartó önmegtartóztatással jár ha valaki egyszerüen csak a cigiröl akar leszokni...akkor eltudom képzelni hogy egy, évtizedes drogfüggöséget - pláne ha az alkoholizmussal párosul- sokkal inkább könnyekkel, már-már vért izzadva lehet feldolgozni, és nem lehet csak úgy egy-két hét wellness kezeléssel "elvarázsolni".Amit persze nem szabad elfelejteni miközben olvassuk és nézzük a többi - nagyrészt szintén drogfüggö de legalábbis drogfogyasztó - sztár könnyes megemlékezéseit és tiwtteren szinte azonnal közzétett "földig vagyok súlytva" irkálmányait, hogy bizony, Whitney környezete sem volt az a közeg amely lehetövé tette volna számára a gyógyulást. Azt még el is hiszem hogy, akadt ilyan egy-két ember aki valóban igyekezett volna öt abból a mocsárból kihúzni amelyben már évtizedek óta elsüllyedt, mégis csak egy gúnyos fejcsóválás az amit belölem kivált amikor pl. P.Diddy beszél arról hogy micsoda isteni ajándék volt Whitney hangja, vagy a mint mindíg bugyután és izléstelenül megjelenö Lady Gaga mint valami méltóságos nagyasszony hajt fejet Whitney emlékére.Megszokhattam volna már, de mégis megdöbbent, hogy most a halála után mennyien vélik ismerni, hogy hányan véltek tudni arról, milyen testi-lelki nyomorban teltek az utolsó évei és talán napjai Whitneynek. Óhatatlanul is felvetödik bennem a kérdés: hol voltak ezek a nagy barátok, segítök, mecénások, ismerösök és még a fene tudja hogy kik még elö nem kerülnek a híres "15perc" hírnév megszerzésének reményében.Szinte minden Whitneyröl szóló híradás azzal kezdödik hogy sorsa összefonódása - anyukája, híres nénikéje és talán méghíresebb keresztanyukája révén- szinte a bölcsöbe lett a kicsit Whitney mellé téve. Kicsit aggódva hallgatom ezeket a mondatokat azon hír tükrében hogy, Whitney 18éves lányát "egyfajta" idegösszeomlással szállították el, vajon mit tettek ennek a szegény lánynak a bölcsöjébe? Mit is adhatott egy alkoholista, verekedös apa, egy drogfüggö,a saját élete felett kontrollt elvesztö és a média által kihasznált majd eldobott anya?

A 2012-es Grammy kiosztó gála, sokak szerint egy Whitney emlékmüsorrá avanzsált, melyet egy imával kezdtek Whitney lelki üdvéért, de vajon az itt maradottak mint pl. Bobby Chirstina lelkéért ki fog imádkozni, de ami még fontosabb ki fog tenni érte?Mindenesetre jól testesíti meg a környezet és a médiaipar hozzáállását a témához a zsebrevágott kezü - már már olyan "laza vagyok szétesem" beállítottságú- törvényszéki szakértö sajtótájékoztatója amiben közli hogy, majd hetek múlva megtudjuk hogy, miben halt meg Whitney.Addig is lehet emlékmüsorokat, emlékkoncerteket szervezni a könnyeikkel küzködö, virágokkal utcára vonuló, esetenként hisztérius rohamokat kapó rajongókank hiszen "the show must go an"...

2012. febr. 13. 07:49
Azért Whitney Houston igencsak messze áll a középszerűségtől és főleg nem volt a média által "megcsinálva"Hihetetlen hangja volt....
120. 4f8ae69d1b (válaszként erre: 116. - 0ee2179e64)
2012. febr. 12. 21:12
Whitney!
119. katykóca (válaszként erre: 118. - 0d567c3aa5)
2012. febr. 12. 21:09

Hát valszeg annyit jelent,hogy szegények baromira magényosak lehetnek..ki a rák nyitna rájuk??Nem a család,nem csaka testőr..:( szomorú szerintem.

/A több mint testőr..megvan??:D áááá ez szomorú/

118. 0d567c3aa5 (válaszként erre: 107. - Hello Titti)
2012. febr. 12. 20:59
ja ezek a dolgok érdekesek egy picit !!:(
117. katykóca (válaszként erre: 116. - 0ee2179e64)
2012. febr. 12. 20:11

Oksa..de mi más lehetne egy fórum könyörgöm egy előadó halála napján???

Lényeg hogy felfogtad:DDD Nem a te sértésedre válaszoltam így ,csak hogy érezd ,ez nem helyénvaló ahogy írsz,pont ide...bocs ha kemény voltam...

2012. febr. 12. 20:07

Akkor bocsánatot kérek minden Whitnei rajongótól mert nemtudtam hogy ez egy kegyelet fórum.

Úgyhogy mégegyszer bocsánat ha belerondítottam a gyászotokba.

2012. febr. 12. 20:02

mijen= milyen

..és nem sértettél meg mást ,csak egy halottat...úgy hogy nem is tudod milyen ember volt ő....de ő letett valami nagyot az asztalra..te fel tudod mutatni ugyanezt??Nem ..gondolom ..de sz@rozod azt a világhírű előadót aki több millió ember kedvence volt,van ,lesz,és megsértesz általad nem ismert embereket itt a fórumon a kedvencük több embert ma??Én téged,vagy te minden W.H. rajongót akik csak a kegyeletüket leróni jöttek ide???Gondolkozz mielőtt leírsz valamit!!

114. 0ee2179e64 (válaszként erre: 113. - Katykóca)
2012. febr. 12. 19:55

Na látod én nemhasználok ilyen szavakat rád ,és fogalmad sincs hogy kinek mijen sértő dolgokat írkálsz.

Tehát akkor ki kit sérteget?

Mert engem most nagyon csúnyán megsértettél ,úgy hogy nem is tudod ki vagyok.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook