Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hogyan fogyjak le? fórum

Hogyan fogyjak le? (beszélgetős fórum)


2019. dec. 12. 01:41

Szerintem ki kell tapasztalni, hogy neked egyénileg mi az ami bevàlik. Nem vagyunk egyformák.

Én sokmindent kipróbàltam, több fogyókúràt, koplalàst, kalóriamegvonàst, szàmolgatàst több verzióban is, 160 grammos szénhidràt diétàt, egyik se vàlt be.

Nàlam egyértelműen az energiadús, szénhidràtszegény, zsír alapú étrend jött be sok fehérjével.

6-8 kilóval nem hinném hogy valami speciàlisra lenne szükséged. Nekem sok a feleslegem, meg a betegségeim se könnyítik meg. ( Anyagcserezavar stb) És nekem ezért, emiatt kellett különlegesebb diétàval életmódot kialakítanom.

Sok sikert kívànok.

4. Barbó (válaszként erre: 1. - Tami8)
2019. dec. 11. 22:03

Amit tudsz tenni és talán hatásos lenne az a kalória számolás. Több ilyen kalkulátor is van ahol meg kell adnod a magasságodat meg a testsúlyodat és kiszámolja hogy egy nap mennyi az a kalória bevitel amennyire a szervezetednek szüksége van.

Én ezt hallottam hogy jó, sokan mondták hogy nekik nagyon bevált, de én magam még nem próbáltam mert úgy éreztem, hogy nem nekem való.

Mindenütt mondják ugye hogy sok zöldséget meg gyümölcsöt kell enni, és húsok közül a sovány húsokat (keress rá az interneten, kiadja hogy mik azok pontosan) pl. csirkemellet érdemes enni.

Én elsősorban azt tanácsolnám, hogy várd meg amíg meggyógyulsz, mert ha beteg voltál a szervezeted legyengült és most szüksége van a vitamin és tápanyag pótlásra.

Mielőbbi gyógyulást kívánok!

3. Barbó (válaszként erre: 2. - 8d00a82c06)
2019. dec. 11. 21:51
A nassolásnak ehhez nem feltétlenül van köze. Ha szimplán több a napi kalória bevitel mint amennyire a szervezetnek egy nap szüksége van akkor hízik az ember.
2. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Tami8)
2019. dec. 11. 18:26
Gondolom sokat nassolsz. Míg nem tudsz mozogni addig csökkentsd a napi kalóriát. Egyenlőre mást nem tehetsz. Sok fehérje minimális zsír és szénhidrát.
2019. dec. 11. 18:18
1 hónapig kórházban voltam tüdögyulladásom volt.Felszedtem kb.6 7 kg ot. Még nem is mehetek ki sehova sokáig.Hogyan fogyjak így le?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook