Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Élhetek így teljes életet? fórum

Élhetek így teljes életet? (beszélgetős fórum)

12. 563b626108 (válaszként erre: 11. - Bártfai Andrea)
2016. ápr. 16. 21:24
:D
2014. jan. 20. 19:51

ELÁRULOK NEKTEK EGY NAGY TITKOT: UTÁLOK MOZIBA JÁRNI TÖBB OKBÓL: TÚL HANGOS, KÖZELEMBEN ZACSKÓKKAL ZÖRÖGNEK, RÁGCSÁLNAK, ELŐTTEM COLOS ÜL, - NEM LÁTOK SEMMIT ÉS MÉG SOROLHATNÁM!


DE: A FÉRJEM NÉHA SZÍVESEN MEGNÉZ EGY JÓNAK ÍGÉRKEZŐ FILMET ÉS HÍV. NANÁ, HOGY MEGYEK VELE, PEDIG - MINT FENT EMLÍTETTEM - NEM SZERETEM A MOZIT!

10. 27c72ee00a (válaszként erre: 1. - Szandii20)
2014. jan. 20. 15:41

Olvasgass néhány könyvet az Édesvíz Kiadótól!

Nem kell rágörcsölni, és szentírásnak venni minden szavát, meg azt se hidd, hogy egyik napról a másikra fog megváltozni az életed.

Csak úgy lapozgass bele, tedd le, aztán ha eszedbe jut, megint üsd fel valahol néhány lapját ..

9. Bártfai Andrea (válaszként erre: 8. - Kriszta773)
2014. jan. 19. 21:37
A számból vetted ki! Nagyon igazad van, - ami elmúlt, az már történelem, - lapozni kell és nyitott lenni egy új boldogságot és megnyugvást sejtető kapcsolatra. Nagyon sok befelé forduló, sajnálatra méltó magányos ember van, kiknek zöme nem ragadta meg a kínálkozó lehetőséget és magára maradt...
8. kriszta773 (válaszként erre: 7. - Holdem)
2014. jan. 19. 21:00
szerintem mindenki elő tudna kapni olyan dolgokat a gyermekkorából, sulis időszakból, szülőkkel való viszonyból, vagy bármiből a múltjából, amitől hátrányos helyzetűnek gondolhatja magát :) ha nem a cikizés, akkor a nagy fenék, a kis mell, a pöszeség, a szemüveg, a magasság, a dagiság, a véznaság és még lehetne sorolni. kevés olyan ember lehet, aki elégedett a külsejével, vagy úgy gondolja, soha semmi sérelem, megkülönböztetés, nehéz időszak nem érte :) mindenkin nyomot hagy a múlt, attól mások az emberek, különbözőképpen fejlődünk. a sírástól és önsajnálattól ugyanúgy nem változik semmi sem :) ahogy nehéz, rossz időszakok is vannak az életben, úgy jönnek jó és boldog időszakok is. de ha valaki savanyú uborka akar maradni, az elszalasztja a jót
7. holdem (válaszként erre: 4. - Kriszta773)
2014. jan. 19. 20:54
Azt is olvastad, hogy sokat cikizték régebben? Az azért nem lehetett túl kellemes, és biztosan nyomot hagy az emberben. Szóval fel kell dolgozni. MAjd szépen lassan megtanulja, hogy kell magasról tenni mások véleményére, és akkor nem lesz gondja. :)
6. Bártfai Andrea (válaszként erre: 3. - 3d787b167a)
2014. jan. 19. 20:54
Szerintem a barátja komoly kapcsolatot szeretne, - nem mindenki hívja buliba a barátnőjét. Örülni kéne, hogy valaki vele szeretne lenni, mert máskülönben otthon gubbaszthatna, - az meg hova vezet? Ha nekem tetszene a pasi, vele tartanék! Ha idegesíti, nem traktálnám a problémákkal, megoldanám.
2014. jan. 19. 20:51
Nekem is mindig voltak gátlásaim, bár okom nem igazán volt rá soha, de ez sok emberben benne van. Menj, és érezd jól magad a barátoddal. Nem kell senki mással foglalkoznod, csak vele, a többiekre egyszerűen ne figyelj oda. :)
4. kriszta773 (válaszként erre: 1. - Szandii20)
2014. jan. 19. 20:45

ahhoz nem kell önbizalom vagy lazaság, hogy elmenjél a pároddal bulizni :)

olyan unalmas már, hogy mindenki mindent az önbizalomhiányra fog rá, a legtöbb embernek gondja van magával, az életével. lehet nyavalyogni folyamatosan és sajnáltatni magadat, de a saját életedért, boldogságodért te vagy a felelős. belesüppedhetsz az önsajnálatba, vagy elhatározod, hogy ezt a rövidke életet mégiscsak örömmel szeretnéd leélni :)

2014. jan. 19. 20:43

Miért ne?


Mindenki úgy él, ahogy neki jó.

2. Bártfai Andrea (válaszként erre: 1. - Szandii20)
2014. jan. 19. 20:43
Szerintem menj vele bulizni, - majd fellazulsz!
2014. jan. 19. 20:41

Középiskolás éveimben engem mindig cikiztek..

Emiatt teljesen elfogyott az önbizalmam.

Most van 1 barátom aki folyamatosan mondja hogy lazítsak, ne stresszeljek rá mindenre, lépjek túl a problémákon..

De nekem ez nem megy ilyen egyszerűen.

Van valaki hasonló cipőben?

Mit lehet ilyenkor tenni?

A fő baja hogy nem járok vele bulizni mert nem vagyok laza.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook