Elhagyva (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2010. okt. 13. 14:56

Sziasztok!

Gondolom már rég nem olvassa ezt a fórumot senki, de azért megírom, mi történt velem azóta, hogy itt öntöttem ki a szívemet nektek, vadidegeneknek.

Elváltunk. Ez a legfontosabb. Neki már újabb barátnője van, aki a válásunk oka volt, már nincs képben. Májusban megismerkedtem valakivel, aki szeret, sőt imád, és velem tervezi a jövőjét...úgyhogy boldog vagyok....de azért ha újra döntenem kéne a válásról, már nem tenném meg. Több időt adnék magamnak-magunknak. Nem merném 100%-ra állítani,hogy jól döntöttem.Néha hiányzik a volt férjem...Remélem veletek minden rendben. Így utólag is kösz a nekem írt sorokat. Üdv.:-)

2010. jan. 8. 12:38
Látod,csak pici betekintést kaptam az életedből,de jól látom a helyzetet.Mikor elküldtem az előző írást aztán gondolkoztam,lehet kicsit erősen,sértően fogalmaztam.Én ilyen őszinte vagyok,és elég jól rávilágítottam a dolgokra.
158. horvabett (válaszként erre: 157. - Lolita63)
2010. jan. 8. 10:17
A fejlemények nem várattak sokáig magukra. Olyan dolgok kerültek napvilágra, hogy sikerült teljesen meggyülölnöm. Szeretném kitörölni az emlékeimből. Hazugság volt minden szava és az egész életünk hazugság volt. Ami emlékeztetni fog az együtt töltött időre az a gyerek, semmi más. Nem szeretném részletezni, mert nem akarok senkinek kellemetlenséget, de azt hiszem soha nem ismertem igazán a férjemet és erre ennyi idő után kellett rájönnöm. Gondolkodtam azon, hogy cikket írok, tanulságként mindenkinek, de meggondoltam magam. Ez az ember azt sem érdemli, hogy bárhol bármikor szót ejtsenek róla. Tegnap még lehet, hogy a szeretetet érezted a soraimból, de ma már a gyűlölet beszél belőlem. Ilyen embert senkinek nem kívánok társnak. Még az is hazugság amit kérdez, de tőlem már semmit nem fog kérdezni, mert nem akarom látni többet.
157. Lolita63 (válaszként erre: 155. - Horvabett)
2010. jan. 7. 21:16

Nem akarlak elkeseríteni,de nem leszel eléggé erős ,hogy végig csináld.Érzem a soraidból,még mindig szereted és várod a visszatérését.ENGEDD EL,HAD MENJEN,NE SAJNÁLD!Ilyen férfit bármikor kapsz,de aki tisztel,nehezebb megtalálni.Legyen benned tartás, egy nő legyen nő.Ha viszont visszatáncolsz, örökre elvesztél és semmibe fog venni.Eljátszotta már veled,tehát úgy gondolja ,azt csinál veled amit akar.Te úgyis megbocsájtasz neki.Te tudod, Te életed.

"Most élsz, most vigyázz hogy jól csináld...

156. Szanka (válaszként erre: 155. - Horvabett)
2010. jan. 7. 16:02
Várjuk a fejleményeket, és amiben tudunk segítünk.:)
2010. jan. 7. 12:37
Nagyon aranyosak vagytok, köszönöm a jó kívánságokat. Mindent meg fogok tenni, hogy étvészeljük a nehéz időszakot, és tudom van bennem annyi erő, hogy talpra fogok állni. A baj csak az, hogy érzem, részéről ez a dolog még nincs lezárva. Nem úgy ment el mint aki egyetért a döntésemmel és ő is ezt akarja. Láttam valami félelmet, bizonytalanságot az arcán. Azt hiszem a haza mászkálásoknak, telefonoknak ezzel még nincs vége. A fejleményeket mindenképp megosztom veletek.
154. Lolita63 (válaszként erre: 151. - Horvabett)
2010. jan. 6. 21:43
Tudom,nehéz órák, napok lesznek amíg feldolgozod a történteket. Arra gondolj,Te mindent megtettél,megadtad az esélyt neki.Az emlékeket csakis a szépeket, gondolatba csomagold be,és soha ne nyisd ki többé!Nézd az élet pozitív oldalát,járj nyitott szemmel,ha nem is azonnal,de megtalálod elébb-utóbb azt a férfit aki tisztelni és szeretni fog.Tudom az élet nem habos torta,de jól döntöttél.Nyugodj meg,a gyerekeknek is jobb lesz,szeresd őket még jobban mint eddig,ők megérdemlik a szeretetedet.Azt nagyon jól tetted,hogy megmondtad, ne hívogasson és ne keressen.Vigyázz magadra és fel a fejjel!
153. Szanka (válaszként erre: 151. - Horvabett)
2010. jan. 6. 13:57
Én is sok erőt, kitartást kívánok az új életedhez!:))))
152. 9379ff445f (válaszként erre: 151. - Horvabett)
2010. jan. 6. 10:20
örülök, hogy meg tudtátok beszélni, és kitartást, minden jót neked az újrakezdéshez!:)én szorítok mindenképp!
2010. jan. 6. 09:22

Igazatok volt. Leültünk, megbeszéltük és tegnap este elköltözött. Nem mondom, hogy nem fájt, de úgy érzem megkönnyebbültem. Sokat bántott, megalázott. Most megpróbálok ismét új életet kezdeni. A gyereknek is az a legjobb ha nyugodt körülmények között él és nem azt látja, hogy feszültség van azok között akiket szeret. Azt viszont kikötöttem, hogy ne hívogasson minden nap, ne legyen kíváncsi mit csinálok, hova megyek, kivel barátkozom. Élje a saját életét, azt amit választott.

Köszönet nektek!

2010. jan. 5. 22:13
Ez a férfi nem érdemel meg téged...Hogy lehet szeretni v.kit, aki nem tisztel?Levegőnek néz, egy tapottat sem tesz,hogy boldoggá tegyen.Akkor mit akar?
149. 9379ff445f (válaszként erre: 148. - Horvabett)
2010. jan. 5. 11:44

nálam is az a baj, hogy úgy érzem szeretem, de közben meg gyűlölöm is azért amit csinált...

viszont ha az én férjem viselkedne úgy mint a tiéd, én nem lennék már vele...

148. horvabett (válaszként erre: 147. - Lolita63)
2010. jan. 5. 08:45

Szeretem és ez a baj. Egyszerűbb lenne elengedni ha nem szeretném. Most megkérdezhetnéd mit szeretek benne, hiszem megalázott, sőt folyamatosan azt teszi.

Azt hiszem mennie kell, hiszen addig jobb (baráti) volt a kapcsolatunk amíg távol volt, de így nem jó. Igazad van, fiatal vagyok még ahhoz, hogy egész életemben házvezetőnő legyek és azt várjam, hogy a férjem mikor ér haza a szeretőjétől. Arra azért kíváncsi leszek, hogy miután elköltözik, újra mi leszünk azok akik hiányozni fognak neki?

2010. jan. 4. 19:07

Nekem van egy 25 éves lányom akivel olyan a kapcsolatom mintha barátnők lennénk.Minden kapcsolatáról tudok és rendszeresen kikéri a véleményemet.Én vagyok a legjobb barátnője:)

Legyél erős állj a sarkadra, légy határozott,ne várj tovább.(beszélgess vele)Adj ULTIMÁTUMOT neki,vegye észre magát.Ha nem változik hagyd,akkor nem téged akar, hanem a gyereket.(és mellette a barátnőt)TE pedig maradsz házvezetőnő!!

Túl fiatal vagy hogy szenvedj miatta,ha nem változik. Szereted egyáltalán?

2010. jan. 4. 12:35
Szerintem is a beszélgetés az egyetlen megoldás. Tisztázni kell a helyzetet. Amikor elhagyott, azt hittem megnyílik a föld alattam, de talpra álltam, éltem az életem, most megint kezdek csúszni lefelé. Miért van az, hogy csak addig jó valami amíg elérhetetlennek tűnik, addig lehet ígérni mindent, aztán ha ott van akkor felejtődnek a csodás ígéretek?
2010. jan. 3. 21:20

Sziasztok!

horvabett!Elég fura alak lehet a férjed!Nem hogy örülne a családi fészeknek.Persze kényelmes neki így, bolond lenne feladni az otthoni kényelmet.(tiszta meleg lakás,kaja)Le kell ülni beszélgetni, aztán ha nincs változás én kiadnám az útját biztos.

2010. jan. 3. 17:50

mindenképpen beszéljetek!

de nekem ez azért durva! lehet, hogy én vagyok elvarázsolva, de ő ad esélyt? nem ő szúrta el? ha jóvá akarja tenni örüljön, hogy tőled kapott egy esélyt, és mindent meg kellene tennie, hogy jobb legyen...

lehet, hogy elhamarkodottan ítélkezek, mert persze nem tudhatok mindent a kapcsolatotokról, de ha én a helyedben lennék, inkább elküldeném...

143. horvabett (válaszként erre: 141. - Szanka)
2010. jan. 3. 17:16
Azt gondolja ő adott esélyt a kapcsolatunknak, de igazad van milyen esélyt. Nem ere gondoltam. Amikor könyörgött, mindent megígért. Többek között azt is, hogy szakít a barátnőjével. Most abban sem vagyok biztos, hogy ezt megtette.
142. Castellina (válaszként erre: 141. - Szanka)
2010. jan. 3. 17:01
Nem kérdezted meg tőle, hogy hogyan gondolja a közös életet? kell neki mondani, hogy te ebben nem érzed jól magad. beszéljétek meg, hogy ki hogyan változtasson és miben, hogy mindenki jól érezze magát.
141. Szanka
2010. jan. 3. 16:37

Azt írtad esélyt adott a férjed?

Na de ezek szerint milyet? Gondolom nem ilyenre vágytál.

140. horvabett (válaszként erre: 139. - Szanka)
2010. jan. 3. 16:32
Három hónap.
139. Szanka (válaszként erre: 138. - Horvabett)
2010. jan. 3. 16:30
Mennyi idő után fogadtad vissza?
138. horvabett (válaszként erre: 137. - 9379ff445f)
2010. jan. 3. 16:27

Próbálok olyan lenni, mintha mi sem történt volna, de ennek ellenére közömbös. Nem "pitizek" az igaz, de a véleményemet már párszor kifejtettem.

Mindenkivel elhiteti, hogy köztünk minden rendben, közben meg egy lépést sem tesz, nem szeretget, nem ölelget és nem fejezi ki semmi módon, hogy ezt valóban akarja, sőt párszor már kijelentette, hogy nem fog szenvedni. Ha nem megy akkor lépni fog, csak előtte egy esélyt adott még magunknak. Fura érzés, de azt hiszem jobb lett volna ha nem könyörög és nem akart volna visszajönni. Én ezt így nem sokáig bírom

137. 9379ff445f (válaszként erre: 136. - Horvabett)
2010. jan. 3. 16:19

szia! mi nem éltünk külön, de a férjem el akart költözni, megcsalt. végül azt mondta nem aka elveszíteni minket, és maradt.

ő azóta úgy viselkedik, hogy mindet szeretne jóvá tenni, kérnem sem kell, bármit megtesz! szeretget, ölelget, és mindenféle módon próbálja kifejezni, tényleg nem akar(t) elvszíteni, és persze a gyerekek felé is ilyen.

én csak a gyerekek kedvéért nem maradnék vele, és tényleg mi értelme van így???

vagy azt várja, hogy te legyél olyan vele, mintha mi sem történt volna, te "pitizz" neki?

2010. jan. 3. 16:14

BUÉK mindenkinek! Sokkal boldogabbat mint az előző volt.

December közepén változás történt az életemben. A férjem könyrögni kezdett, hogy vissza akar jönni, bocsássak meg neki. Visszaengedtem, de lehet, hogy ez volt életem egyik legrosszabb döntése. A gyerekkel kedves, de velem csak a legszükségesebb dolgokat beszéli meg, meg sem próbál átölelni, szinte kerül.(nem mintha ez lenne most a legfontosabb, csak azt vártam, hogy pitizni fog) Nem érzem, hogy valóban ezt akarta. Mit tegyek? Talán az lenne a legjobb ha visszaküldeném oda ahonnan jött, de félek, hogy a gyereket teszem tönkre, imádja az apját, és bodog, hogy megint velünk van. Én azonban nem tudok úgyélni, hogy azt érzem nem engem szeret a párom. Akkor viszont miért akart megint itthon lenni. Sok a kérdés és nem találom a válaszokat. Azt hiszem most ebbe őrülök bele. Segítsetek!

135. Szanka (válaszként erre: 134. - 9379ff445f)
2009. dec. 19. 19:08
Hát ezek nehéz dolgok.
2009. dec. 19. 19:07
azon hogy hogyan tovább, hogy mikor tudom túltenni magam az egészen, és hogy gyötörjem-e még magam a bizalmatlansággal, vagy éljük külön tovább az életünket...
133. Szanka (válaszként erre: 132. - 9379ff445f)
2009. dec. 19. 19:05
Min?
2009. dec. 19. 18:59
olyan régen írtatok már ide, pedig én is kíváncsi vagyok, kinek hogy alakul az élete, én még mindig csak hezitálok...
131. Szanka (válaszként erre: 128. - Karika74)
2009. dec. 19. 18:53

Szia!

Történt valami változás?

1 2 3 4 5 6

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook