Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elhagytam a barátom az exem miatt, de hiba volt. Megbocsájt valaha? fórum

Elhagytam a barátom az exem miatt, de hiba volt. Megbocsájt valaha? (beszélgetős fórum)


1 2
2011. jan. 5. 19:38
Nagyon köszönöm!:) Nektek is kellemes ünnepeket így utólag!..:D Vagyis inkább Boldog Új Évet! :)
43. Kata1230 (válaszként erre: 40. - Adeleide1)
2010. dec. 22. 13:07
Lehet csodálkozott a zsepin, hogy te ilyen apró részleteket is észre veszel vele kapcsolatban. Had barátkozzon csak a ribikkel meg legyen laza majd idővel észreveszi az emberi értékeket és rájön hogy te sokkal értékesebb vagy mint azok a csajok, dehát akkor már lehet késő lesz. Remélem te azért lelkileg már jobban vagy és már nem veszed fel annyira a bunkóságát. Kellemes ünnepeket kívánok neked ne gondolj rá légy boldog és éld tovább az életed, aztán majd találsz valakit aki megbecsül és szeret ő meg majd csak pislog hogy hoppá ezt elba..tam :)
42. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 41. - Adeleide1)
2010. dec. 20. 11:09
jól teszed ez a hajó már elment... de jobb is így :)
2010. dec. 18. 18:05
*nem hiányzom, bocsi
2010. dec. 18. 18:02
Szió, hát.. az eset után elég szemét volt velem, aztán egyszer belépett msn-en és bocsánatot kért érte.. és mondta hogy ő már nem tudna velem lenni.. és tök hülye indokokat hozott fel (hogy meg kellett beszélni mikor találkozunk, nem állíthatott csak úgy ide + hogy mindig volt vmi bajom), szóval tuti csak bemesélte magának, hogy "nem is volt olyan jó".. Megkérdeztem, hogy barátok se lehetünk már? és mondta hogy már nem tudna olyan lenni mint régen.. Azóta rengeteget gondolkoztam még mindig ezen...:S Ő meg teljesen megváltozott, olyan laza lett, hogy majd szétesik, meg már nem az az aranyos srác aki volt, hanem bunkó lett és nagyképű..legalábbis ezt játsza.. Meg a "ribikkel" kezdett el barátkozni az osztályból, és mástmár odáig van értük, meg úgy bánik velük mint annó velem...és továbbra is ignorál..:S Ja és pár napja hallottam, hogy nagyon szipogott órán, erre óra végén leraktam a padjára 2 zsepit..csak nézett rámfelé.. mondom nem kell? fújd ki az orrod..és erre még mindig csak nézett ilyen kifejezéstelen arccal, majd megfordult és kiment..persze a zsepim ott hagyta.. Szóval még jó , hogy bocsánatot kért, aztán meg ugyanúgy folytatja a bunkózást...-.- Ennyi történt :/ feladtam, többet nem megyek oda hozzá, úgysem ér semmit.. és úgy látszik neki hiányzom, már nem tudok semmit tenni..:/
39. Kata1230 (válaszként erre: 38. - Adeleide1)
2010. dec. 16. 20:54
Szió mizujs történt azóta valami veletek???? Vagy már feladtad???
2010. nov. 17. 17:15

Köszönöm a válaszokat... Mothertiger, biztosan igazad van, magamat ismerve.. Meg ezek után már azt hiszem, nem is szeretett, csak meg akart ... :S

Tényleg köszi a válaszokat és a bíztatást, nagyon rendesek vagytok!

37. mothertiger (válaszként erre: 35. - Adeleide1)
2010. nov. 16. 12:08

Nem minden ember reakciója egyforma. Hibát követtél el, de gondolom tanultál belőle. Kamatoztasd ezt a "tudást" egy olyan emberen, aki viszonozza is az érzéseidet. Neked most azért is fáj, mert a volt barátod ennyire pedálozik ellened, és te nem éred el amit akarsz. Hidd el, ha engedne, már nem is lángolna benned annyira a dolog...

Lépj túl rajta, mert ha ennyire köti az ebet a karóhoz, szerintem semmi értelme eztán még annyinak sem, hogy a barátodnak nevezhesd.

36. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 35. - Adeleide1)
2010. nov. 15. 21:59

lépj túl rajta, egyébként nem tudhatod mit érezhetett akkor, sztem ha így túltette magát sosem szeretett igazán vagy mégis... felesleges találgatnunk ezt max ő tudná megmondani, de tartsd tiszteletben a döntését, gondolj csak bele neked sem lenne jó ha sajnálatból "szeretne"

fel a fejjel és tedd túl magad ezen :)

2010. nov. 15. 21:15

:(((( nem értem ezt az egészet... annyira nagyon szeretett, több mint két éve, de tényleg... mindenki látta rajta, mindig bámult, mosolygott rám, mindig együtt voltunk, bármit megtett volna értem... és 3 hónap alatt 'kiszeretett belőlem'?! :(((

nem egy olyan csajt ismerünk, aki már 3x csalta meg a barátját, a fiú tud is róla, mégis kibékültek... én meg meg sem csaltam, mindig őszinte voltam vele, mert ismerte az érzéseimet, és nem titkoltam előle semmit> rájöttem, hogy hibáztam, bocsánatot kértem, látja, hogy nagyon nagyon bánom és mégsem bocsát meg...:(((((((

2010. nov. 15. 17:23

Ennek vége.

Nem játszik, a szemedbe megmondta, hogy vége. Kissé gyerekes a viselkedése, de a lényeg ugyanaz marad. Ebből már se párkapcsolat, se barátság nem lesz. Túl sok a seb.

Neked meg tovább kell lépned, más választás nincs.


Kemény volt, de igaz, sorry. Fiatal vagy, még több ilyen lesz az életben, ez még csak a kezdet. És még csak nem is az életed múlik rajta.


Sok szerencsét, kevés csalódást kívánok neked az életben! Üdv: Tigris

2010. nov. 15. 17:06
megpróbáltam ignorálni, egy napig sikerült, aztán megint összetörtem, ma odamentem hozzá, ketten voltunk..már elkezdtem sírni hogy bocsásson meg, meg annyira szeretném visszacsinálni..(régen is nagyon érzékenyen érintette ha sírtam).. megfogta a kezem és mondta hogy ne sírjak.. kérdeztem hogy már nem szeretsz? és rázta a fejét hogy nem.. még jobban elkezdtem sírni..meg megpróbáltam megcsókolni, nem viszonozta.. kérdeztem mért nem szeretsz?..mondta hogy kiszeretett belőlem.. közben meg már megölelt meg megpuszilt, mert remegtem.. mondta hogy találok jobbat... mondom nálad????... aztán mondta hogy menjünk.. én meg elszaladtam mert nem tudtam visszatartani a sírást, azóta és bőgök és azt hiszem ezt nem élem túl.........:((((((((((((
32. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 31. - Adeleide1)
2010. nov. 7. 10:28
:S lehet hogy ezt ő már véglegesen eldöntötte h végeztetek.. legalábbis ebből nagyon úgy tűnik, de az nem biztos hogy örökre szól lehet h 1 év múlva megint jóban lesztek idővel megszépülnek az emlékek :)
2010. nov. 7. 09:05

Tegnap voltunk egy buliban, és ő is ott volt... Kétszer is odamentem hozzá, "utoljára"... Megpróbáltam beszélni vele, de akármit kérdeztem, csak a vállát rándította, vagy bólintott, szóval hozzám sem szólt. De végülis meghallgatott, mert amikor nem értette mit mondok, akkor intett a fejével, hogy 'micsoda?'.. Érted... Kérdztem, hogy neki nem ér annyit x év barátság, hogy megbeszéljük?.. és rázta a fejét, hogy nem.. Kérdeztem, hogy utál-e, rázta a fejét, hogy nem... Mondom akkor mit érzel? Csak rándított egyet a vállán.. Mondom szerettél te engem? Bólogat hogy igen.. Mondom akkor miért csinálod ezt? Miért vagy ilyen büszke? Azt mondta ő nem büszke... Mondom többet ne zaklassalak? Rázza a fejét h ne... Meg ilyenek.. Meg még kérdeztem ilyeneket, aztán csak felállt mellőlem és elment.. Ez olyan gyerekes sztem...:( Aztán egy barátnőm odament hozzá, (jóba vannak) és ő is próbált beszélni vele, és mondta, hogy haragszik, meg hogy ami volt velem, már a múlt... Szóval ennyi:(

De nagyon köszi, hogy szorítassz, de sztem hiába :S

30. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 29. - Adeleide1)
2010. nov. 6. 10:53
Azért én szorítok észhez térjen :)
2010. nov. 5. 21:05
Igazad van.. sajnálom, hogy ilyenek az emberek!:S köszi a sok tanácsot, nagyon hasznosak voltak :) Azt hiszem most tovább lépek, legalábbis úgy fogok tenni... aztán majd lesz valami.
28. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 27. - Adeleide1)
2010. nov. 5. 19:21
nem felejtett el , de lehet hogy próbál v ilyesmi... sztem próbálj meg úgy hozzáállni hogy te elmondtad h sajnálod meg minden ennél többet nem tudsz tenni innen már úgyis rajta múlik a dolog. És próbálj meg most már te is másra koncentrálni egyrészt mert ez majd felkelti a figyelmét és észhez tér, hogy azért nem körülötte forog a világ :) másrészt meg azért mert fel kell készülnöd a legrosszabbra is... hogy fontosabb lesz neki a büszkesége a barátságotoknál akkor viszont gondolj arra, hogy jobb is ha az ilyen emberek kilépnek az életünkből :) Nekem volt ilyen barátom... tudom hogy most is szeret vagy csak én vagyok ilyen beképzelt :D de nem hiszem el hogy ne jutna eszébe néha néha miylen jól elvoltunk, h nem hiányzom neki csak fontosabb volt a büszkesége és egy ilyen kapcsolat már nem visz felfelé... összevesztünk többször kértem bocsánatot és nem érdekelte... de ha nem érdekelte volna nem gyűlölt volna csak szimplán szarik rám... érdekesek néha az emberek
2010. nov. 5. 18:18
Újabb fejlemény: ezek ellenére nem igazán enyhül, nagyon büszke, épp más csajjal akar összejönni...:S Szerintem már csak azért is ezt csinálja... Pedig tényleg nagyon szeretett, más magyarázatot nem tudok találni arra, hogy ilyen hamar "elfelejtett"... :(
2010. okt. 30. 13:06

Köszi szépen, nagyon aranyos vagy!!

Új fejlemény: egyik este beléptem hozzá msn-en, és megkérdeztem, nem-e magyarázná el a matekot. Ő pedig tök rendes volt, és elmagyarázta, pedig közben ment a kedvenc sorozata, de leírta, hogy kell, sőt még utána mondta hogy reméli nem kapok miatta rossz jegyet, meg hogy sok sikert a dolgozathoz... kicsit olyan volt mint régen, csak már nem rakott semmi szmájlit, vagy ilyesmi..:/ De nagyon nagyon rendes volt tőle, nagyon örültem:$ Aztán a végén megkérdeztem tőle (megint) hogy utál-e, és azt mondta hogy 'ajj ezt hagyjuk légyszíves' és aztán elment fürödni :/

De asszem már ez nagy haladás. És a suliban már néha rámpillant, mert én gyakran odanézek, meg felé forgolódok (oszt.társak vagyunk), és néha látom hogy ő is rámnéz.:).. csak már nem mosolyog mint régen:(

De remélem már kezd enyhülni...

25. Kata1230 (válaszként erre: 24. - Adeleide1)
2010. okt. 29. 15:01

Ne add fel.

Már az is jó jel, hogy meghallgatott és szerintem csak úgy csinált, mintha nem is figyelne rád, közbe minden szavadra figyelt. És hát igen attól fél hogy újra megbántanád magyarul szeret csak fél.

Kitartás!

24. adeleide1 (válaszként erre: 23. - Kata1230)
2010. okt. 27. 20:59
Szió. Bocsi hogy csak most írok. Próbáltam vele beszélni élőben, de nem nagyon figyelt rám, bár meghallgatott... Aztán továbbra is írtam neki msnen, egyszer kiszedtem belőle, hogy attól fél hogy újra megbántanám... Ezért még mindig nagyon közömbös velem szemben.. Nagyon rossz:/ Már majdnem feladtam...
23. Kata1230 (válaszként erre: 20. - Adeleide1)
2010. okt. 20. 08:34
Szió mizujs? történt azóta valami?
22. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 20. - Adeleide1)
2010. okt. 17. 09:40
Szerintem a bosszúállás nem szép dolog ezt én jelezném neki, hogy nagyon rosszul esett főleg ha szándékosan csinálja... Mert te nem azért csináltad, hogy megbántsd őt direkt. Szóval ez nem fair a részéről...ha meg nem téged akar provokálni lehet hogy tényleg nem érdekled már (bár ezt erősen kétlem) de akkor ne viselkedjen gyerekesen :)
2010. okt. 16. 19:39
Varj turelmessen , az idö megszokta gyogyitani a sebeket ! Viszont ö is ember , most bosszut all...
2010. okt. 16. 19:01
Bocsi, de ezt le kell írnom. Most jöttem egy rendezvényről ahol ő is ott volt, és mostmár egy másik lány oszt.társammal kezdett el nagyon jóba lenni, és direkt előttem játszotta az agyát... Még meg is fogta a csaj kezét, meg mondta h milyen jól néz ki, én meg ott ültem egyedül, le volt hajtva a fejem és láthatta hogy szomorkodtam és még direkt csinálta... Azért én nem szándékosan bántottam meg, meg soha nem is akartam szándékosan bántani, és azt mondta ő sem, ahhoz képest...... Nem értem miért csinálja. Mondjuk tudom hogy neki is így fájt (bár ő sosem látott a másikkal), de én nem direkt csináltam ezt vele. Most nagyon élvezi, hogy kínozhat...
2010. okt. 16. 14:01
Nagyon szépen köszönöm a bíztató választ! Nagyon aranyos vagy! remélem tényleg így lesz.
2010. okt. 16. 13:46
mint te (bocsi kihagytam)
17. Kata1230 (válaszként erre: 15. - Adeleide1)
2010. okt. 16. 13:45

Na ez már haladás, hogy visszaírt neked. Szerintem nem utál csak nagyon haragszik.


És biztos hallottad már, szokták mondani, hogy a szerelmet és az utálatot egy hajszál választja el egymástól.

Olyan barátot mint meg úgysem fog találni.

msn-en próbáld vele folyamatosan tartani a kapcsolatot és szép lassan meg fog enyhülni, csak hagyj neki időt. Szerintem finoman mond el neki azt is, hogy nem csak a barátságára van szükséged, hanem mindenre ami régen köztetek volt.

Barátként nem tud rád nézni mert szeret téged és nem érné be csak barátsággal. de ha tudja hogy te sem csak barátként nézel rá és ezt érezteted is vele akkor úgyis elgondolkodik, hisz í szívnek nem lehet parancsolni.

16. Kata1230 (válaszként erre: 10. - Adeleide1)
2010. okt. 16. 13:37
Ha már barátként meg tud bocsájtani neked akkor szerintem előbb-utóbb teljesen megbocsájt neked és újra együtt lehettek. Olyat meg ne is gondolj, hogy meg akarod kímélni magadtól mert szörnyű természeted van. Ő a "szörnyű természeteddel" együtt szeretett téged nagyon. És biztos vagyok benne, hogy a szerelem nem múlt el benne. Mert ha már nem lenne szerelmes beléd akkor nem érdekelné, hogy mi történt pár hónappal ezelőtt. Még mindig időre van szüksége, hogy laposodjanak a sérelmei, te pedig ha szereted akkor várj még egy kicsit. Lassú ütemben, de helyreállnak a dolgok.
2010. okt. 16. 13:34

Mostanában nem volt a suliba, csak msnen beszéltünk. Elég távolságtartó, eleinte nem írt vissza, de tegnap előtt visszaírt, és beszéltünk. Vagyis elmondtam mennyire sajnálom, meg mennyire hiányzik a barátságunk, stb. Ő meg azt mondta, hogy eddig is elvoltunk egymás nélkül, meg hogy már van más olyan jó barátja, mint én voltam. :( Meg hogy biztos nekem is van, és nekik is elmondhatom a titkaimat. Mondtam, hogy vannak, de ők nem Te vagy.. meg hogy ez nem a titkokról szól, hanem az egész dolog hiányzik. És mondta hogy nem tudja megbocsát-e. Meg hogy nem kérdés, hogy utál-e.:( Szóval nagyon haragszik...

Élőben is akarok vele beszélni csak mindig egy haverjával szokott lenni, meg nem is tudom mit mondhatnék neki a "sajnálom"-on kívül... :S

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook