Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elhagyott a párom, nem akarja már velem? fórum

Elhagyott a párom, nem akarja már velem? (beszélgetős fórum)


7. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 17. 11:44
Jobb ez így, most kiszenveded, aztán megy tovább az élet. Sírj sokat a barátnőiddel, zabáljatok együtt béna filmekre, aztán kezdjétek el az edzést a "beach bodyhoz" a kövi nyárra! :)
6. Alnisa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 17. 07:38
Hidd el jó ez így. Tudom ezt még most nem így érzed, de minden okkal történik. Ahogy mások is írták kinyílt számodra a világ. Nekem is gyerekszerelemből van a házasságom, gyerekem, de visszanézve nagyon korai volt és jobb lett volna, ha mondjuk csak 30 éves találkozunk.
5. Mazee (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 16. 19:49

Most biztosan nagyon nehéz, hisz együtt nőttetek szinte fel. Nagyon sokáig fog még hiányozni, 5 év rengeteg idő, főleg ilyen fiatalon.

Én azt tanácsolom, ha most még nehéz is, de nyiss a világ felé. Menjél el a barátnőiddel, ha nincsenek szerezz. Ismerkedj, élj, bulizz.

Én 22 éves vagyok, tavaly lett vége nekem is egy "gyerekszerelemnek". Úgy tűnt, hogy vége a világnak, pedig én szakítottam. Azóta rengeteg dolog történt velem és rendkívül hálás vagyok a sorsnak, hogy így alakult, mivel teljesen "más ember" lettem ez idő alatt.

Kitartás, hidd el, előbb-utóbb jobb lesz, még ha most nem is úgy tűnik.

4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 16. 19:46

Örülj neki.

Legalább kitárul számodra a világ.

2021. szept. 16. 18:38
A szakítás fájdalommal jár, idő kell, hogy elfelejtsd. Foglald el magad valamivel. Ez egy folyamat át kell élni, egy darabig fáj aztán majd jön valaki más és újból szerelmes leszel, ha szerencséd van.
2. Guruljka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 16. 18:36
A gyerekszerelmek zöme végetér.
2021. szept. 16. 18:29
5 év után elhagyott a párom 20 évesek vagyunk szeretett nagyon és én is nagyon szeretem. De ő nagyon hajlott arra hofy össze költözzunk minél előbb én viszont lassabban haladtam mint ő. Belefáradt a várakozásba elege lett. Az utóbbi időben pedig nagyib jól ment minden a kapcsolatotunkban mindent megbeszéltünk számíthatott rám én pedig rá, azt mondra időt kér de ma szakitott velem. Az elején még láttam esélyt hogy vissza jön és adunk esélyt neki mert azon voltam én is hogy ossze költözzunk és pont most állt elő ezzel ami már hónapok óta benne van. 5 nap alatt nem tudott lenyugodni és szakított velem. Nagyon szeretem és fáj ez az egész el se akarom hinni, nemrég még viragcsokorral állított be és azt mondta én vagyok a mindene. Egyszerűen furcsa ez az egész helyzet nekem ő a mindenem és egyszerűen hogy tudta ezt meg tenni ha ennyire szeretett :( éreztem is és ki is mutatta hogy szeret egyszerűen már be sokalt a várakozástol. Pedig már nemsok kellett volna ahhoz hogy össze. költözzünk. Mit csináljak hogy túl tegyem magam rajta annyira hiányzik szét szakad a szívem, hiányzok hogy át öleljem hogy el mondjam neki ha baj van, ő volt az akinek mindig számítottam de ő is rám. Felfoghatatlan számomra hogy csak úgy lemondott rólam :( pedig eddig mindig azon voltunk hogy megoldjunk együtt mindent.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook