Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Elgondolkodtató Riport az online pókerből élőkről fórum

Elgondolkodtató Riport az online pókerből élőkről (beszélgetős fórum)

2013. márc. 28. 16:35

"A Texas HoldEm a közösségi pókerjátékok legnépszerűbb változata. Általában 2 és 10 közötti játékos vesz részt a játékban, habár elméletileg 22 játékos is játszhatná (23, ha nincsenek égető lapok). A legzártabb pókerjáték, a fogadások sorrendje állandó. Nem szerencsejáték, hanem sport, melyben szerepet játszik a szerencse is."


[link]

2013. márc. 24. 21:18
/szerk: igen a másik pénzét kell elnyerni, de jó lenne tudni, hogy senkiz sem kényszerítenek valószínűleg fegyverrel vagy egyébbel, hogy üljön az asztalhoz játszani, mindenki önszántából ül l,e, az hogy egyesek évekig képezték magukat és fojamatosan képezték képzik magukat, és ezáltal jó eséllyel elnyerik a hétvégi csak beültem szerencsejátékosok pénzét, szerintem még nem bűntett..... és ismétlem, senkit se kényszerítenek ara hogy játszon /
7. 65a53cd444 (válaszként erre: 6. - Krisz42)
2013. márc. 24. 20:18
Ne feledjük a normálisabbja a kétkeziálását sem hagyja ott amég betonbiztos tartaléka nincs a bukószéria átvészelésére(!!)
2013. márc. 24. 19:21
Szerintem ha megtehetik,csinâljâk.
5. 65a53cd444 (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2013. márc. 24. 19:16
sokan léhütőnek tartják őket.. csupán ennyi
4. 65a53cd444 (válaszként erre: 3. - 26c9a8950c)
2013. márc. 24. 19:15
Nem, (amúgy ezt profiktol hallottam oktató filmekbe van és könyvekbe nem az ujjambol vettem ) mert ha megnézel 1 oktató filmet vagy beleolvasol 1 oktató cikkbe láthatod, hogy ez sokkal inkább észjáték mint szerencse, a szerencse annyiban k,i is merül, hogy milyen lapok jönnek. Az hogy te mit cselekszel mi alpján már rajtad mulik.. :)
3. 26c9a8950c (válaszként erre: 1. - 65a53cd444)
2013. márc. 24. 19:11
Nem tudok pókerezni, de nem kevés az a 20%, amit a szerencse részére osztottak?
2013. márc. 24. 19:08

Éljenek a pókerből élők!

Mi a gond ezzel?

2013. márc. 24. 18:59

Sziasztok, gondoltam nyitok 1 témát erről, mert érdekel a véleményetek. kinek mi a véleménye az online pókerből élőkről?. a riportot az origo.hu hozta le 1 vagy 2 hete , sajnos mint a nevezett portál cikke alatti kommentekben is látható sokan elég szűklátókörűen nézik a dolgot, és a pókereseket majdhogynem bűnözőnek tekintik kis tulzással,. Pedig egyre több helyen ismerik el a pókert hasonlóan szellemi sportnak mint a sakkot. Sokan nem tudják , hogy mekkora agyi munkát és koncentrációt igényel ha valaki normálisan ésszel pókerezik. Természetesen vannak szerencsejátékosok is..... akik csak úgy bumm bele majd lesz valami alapon játszanak, de ez legyen az ő dolguk. A póker 80 százalék tudás és 20 százalék szerencse, a profik az előbbit részesítik előnybe a szerencsejátékosok az utóbbit


Ti mit gondoltok ?



/szerk: igen a másik pénzét kell elnyerni, de jó lenne tudni, hogy senkiz sem kényszerítenek valószínűleg fegyverrel vagy egyébbel, hogy üljön az asztalhoz játszani, mindenki önszántából ül l,e, az hogy egyesek évekig képezték magukat és fojamatosan képezték képzik magukat, és ezáltal jó eséllyel elnyerik a hétvégi csak beültem szerencsejátékosok pénzét, szerintem még nem bűntett..... és ismétlem, senkit se kényszerítenek ara hogy játszon /


a cikk amire hivatkozom.



[link]

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook