Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Elfogadják így? fórum

Elfogadják így? (beszélgetős fórum)


2021. jún. 1. 18:13
A helyzet a következő: Igényeltem április elején Foglalkoztatást Helyettesítő támogatást, amit elbírálták még abban a hónapban.Május elején kaptam elektronikusan határozatot róla.Viszont Május 20. napján kellett volna kezdenem az új munkahelyen, de sajnos a lányom betegsége miatt, csak ma tudtam kezdeni.Ma írtam alá a munkaszerződést, mai dátumot jelölve kezdésnek.Viszont biztosítási jogviszony lekérdezésekkor illetve egy Navtól kapott levélben, megtudtam, hogy már május 20.ától kezdve biztosított vagyok.Probléma az, hogy 8 napon van bejelenteni, ha munkaviszonyt kezdek.Viszont még szerződésem sincs kéznél, mert beküldték a központba és majd pár nap múlva kapom kézhez.Tartok attól, hogy a korábbi kezdés dátumát veszik alapul, nem a mai napi kezdést.Attól is tartok, hogy mert várnom kell a szerződésre, esetleg kifutok az időből és megbüntetnek.Írtam a munkaügyi illetve a helyi önkormányzatnak is leírva mindent, de kicsit aggódom.Elfogják fogadni a június elsejei kezdéssel dátumozott munkaszerződést?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook