Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Elfertőződött tetoválás fórum

Elfertőződött tetoválás (beszélgetős fórum)


2016. febr. 19. 08:02

Oh szegény, iszonyú lehet :( jobbulást kívánok! És ezt nem kezeli az orvos? :(

Biztos, hogy nem csináltatok tetoválást. Gondolkodtam egy kicsin, de már nem fogok.

14. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Dawn86)
2016. febr. 15. 09:09
Pár heggel több.
13. Vessla
2016. febr. 15. 05:42
Jobbulást gyorsan!
12. katus3
2016. febr. 14. 19:49
Szia. Jobbulàst kívànok! Én 10 évig készültem hogy megcsináltassam, erre fél év után kiderült hogy allergiás vagyok a lila valamelyik összetevőjére. :-(
11. 6b3a35c3e8 (válaszként erre: 8. - Dawn86)
2016. febr. 14. 19:38
Az allergiával jobban jártál volna.
10. 6b3a35c3e8 (válaszként erre: 8. - Dawn86)
2016. febr. 14. 19:34

Ha a doki azt mondja hogy fertőzés akkor biztosan az.

A tetoválógépek néha "visszafelé" dolgoznak, kifelé megy a festék vissza a tartályba a vér. Kevesen tudják hogy ez előfordulhat. Jópáran kaptak már hepatitis C-t tetoválás közben pedig aa tűt természetesen kicserélték. A festéktartályt persze nem cserélik.... Szóval akár fertőzés is lehet.

9. moonlight13 (válaszként erre: 8. - Dawn86)
2016. febr. 14. 19:32
Az allergia bármikor kialakulhat. Lehet, hogy besokallt a szervezeted a festéktől. Vagy esetleg most más volt a festék összetétele.
8. Dawn86 (válaszként erre: 4. - 6b3a35c3e8)
2016. febr. 14. 19:28
Szia! Nem, semmilyen allergiám nincs és kizárólag feketével dolgozott a tetováló az árnyékolás során. Az orvos szerint nem volt steril a tű, de viszont az volt! Így se a tetováló se én, se senki nem tudja mi lehetett a baj :S
7. elbb
2016. febr. 14. 19:26

jesszusom, borzalmasak ezek a képek. :(

nagyon sajnálom.

volt már ezelőtt tetoválásod?

6. Böce (válaszként erre: 1. - Dawn86)
2016. febr. 14. 19:26

Gyógyulást kívánok neked.


Én sohasem értettem ezt a tetoválás mániát, én soha nem csináltatnék magammal ilyen végleges, stigmatizáló dolgot.


Mellesleg undorodom is a tetováltaktól, lehet, hogy nekik tetszik, de borzalmasan néz ki más szemével nézve. Főleg amikor az egész karja, lába, mellkasa ki van tetoválva valakinek. Iszonyú!


Bocs,fórumindító, ezt csak általánosságban írtam a tetoválásról.

2016. febr. 14. 19:25
Jézusom! Nagyon sajnálom! Remélem, mielőbb rendbejössz!
2016. febr. 14. 19:25
A festékre vagy allergiás? Nekem úgy tűnik ez allergiás reakció. Egy ismerősöm járt így ő a piros festékre volt allerdiás, ahol a mintában piros volt, szinte kidobta a bőre a bőrével együtt. Szörnyen nézett ki. A kórházban mit mondtak? Nem fertőzés szerintem. Bár a távgyógyítás és a táv diagnózis Gyurcsok szakterülete.
3. *Csajszi* (válaszként erre: 1. - Dawn86)
2016. febr. 14. 19:19
Jajj szegeny, nagyon csunya :( remelem meggyogyul szepen.
2016. febr. 14. 19:14

Borzasztó képek ezek!

Nagyon sajnállak,h így jártál!A tanulságot már levontad....azonnal orvoshoz kell menni,ha nem megfelelően gyógyul.Te már ismerted a folyamatot,így jól láthattad,h ez nem normális.De feleslegesen vártál,mint mi olyan sokszor,mielőtt orvoshoz fordulnánk.

Kívánom,hogy szépen begyógyuljon és ne kelljen sebész kése alá menned!!!

2016. febr. 14. 19:05

Sziasztok!

Mivel semmi használhatót nem találtam erről a neten úgy döntöttem megírom a sztorimat, hogy esetleg másoknak segítsek. Remélem sikerül megjeleníteni a képeket is. Egy esztétikai tetoválást csináltattam a bal belső alkaromra január 5-én.

[link]

Nem is volt vele baj, szépen begyógyult. Viszont a hámlás során az árnyékok mondhatni eltűntek (és még néhány rész), ezért újracsináltattam ugyanannál a tetoválónál. Steril környezetben régóta dolgozik az ismerősöm. Február 8-án délután csinálta újra az árnyékokat (plusz a kígyó nyelvét és a feliratot). Mindent úgy csináltam, ahogy ilyenkor kell. Ez volt a 3. tetoválás utókezelésem, így tudom, hogy fájdalommal jár az első pár napon. Viszont aznap annyira fájt, hogy semmit sem aludtam. Ez kellett volna lennie az első intő jelnek, de én tovább vártam és kezeltem a tetoválást. Másnap a lázam már 39 volt, a karom égett és kezdtek sebek kialakulni körülötte.

[link]

Nem segített se a levegő, se a krém, se a jegelés. Ez így ment még 2 napig, mire a háziorvoshoz fordultam. Az asszisztensnek is van pár tetoválása így elég rosszallóan mondta, hogy ilyenért nem kéne orvoshoz fordulnom, hiszen ez normális. DE NEM AZ! Ha úgy érzitek valami nem stimmel ne hallgassatok kívülállóra, ismerősre, menjetek egyből a KÓRHÁZBA!!!! Én itt rontottam el,mivel még mindig nem mentem. Az orvos által felírt antibiotikum és allergia gyógyszer nem használt, egyre csak rosszabbodott az állapotom.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

A karom úgy izzott, hogy égési sérüléseim lettek, a bőröm nem hogy gyógyult, hanem néhány részen kezdett leválni, vérzett is. Hétfőn akartam elmenni a bőrgyógyászatra, de a mai napon (vasárnap) már úgy éreztem, mintha sav marná a karom... Így lett belőle sürgősségi, onnan sebészet. Ha az első baljós megérzésemre hallgatok, nem jutottam volna idáig. Az orvos szerint örülhetek, ha nem kell majd felvágni az egész karom, vagy nem lesz ennek szövődménye.

[link]

Holnap megyek vissza sebkötözésre és kiderül, hogy javult-e valamit...ha nem, gondolni se merek rá mit csinálnak velem. Mivel a tetoválás azért készült, hogy hegeket takarjon el, nagyon nem szeretnék újabb sebeket. Legyen ez a fórum topik intés mindazoknak, akikben kétség merül fel a tetoválásuk gyógyulása során!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook