Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elfelejtett születésnap fórum

Elfelejtett születésnap (beszélgetős fórum)


1 2
47. könnycsepp33 (válaszként erre: 17. - Bared)
2016. szept. 4. 20:27
igen, elhagytam.
46. ina87
2016. ápr. 12. 17:35
a legtöbb fontos szülinapot mindèg feljegyzem h mèg vèletlen sem felejtödjèk el hiszen akàr h de ez az 1 nap igazàn fontos mègha a többi ünnepröl megis feletkezik az ember,biztos rosszul esne nyilvàn sose tudnàm elfejteni persze nem hoznàm fel de valami biztos megvàltozna benem...
2016. ápr. 11. 18:11
Engem tegnap elfelejtett felköszönteni a párom.Nem is csodálkoztam,de azért lassan 4 éve együtt vagyunk.Ez a szomorú.
2016. ápr. 8. 16:31

ja családon belül tesóm nem szokott felköszönteni,

vagy utólag 1-2 nappal ír, hogy jaj bocs, elfelejtettem. na pl rá ezért soha nem haragudtam, pasikra rohadtul igen :D

43. 563b626108 (válaszként erre: 36. - Tixtina)
2016. ápr. 8. 16:23

az egyik volt pasim meg se kérdezte.. :DDD

mer ha még elfelejti "oké".... :DD

42. 563b626108 (válaszként erre: 40. - Ailen Zia)
2016. ápr. 8. 16:21
ez annyira nekem is így volt.... :DDDDDD
2011. nov. 17. 11:49
ezt a ferfiak eloszeretettel elfelejtik,mint altalaban a datumokat.evfordulo ilyesmi/,de bizonyos nemzetisegu nepeknel nem divat megunnepelni a szulinapot.ha parod ezt az elejen oszinten megmkndta volna,mint az enyem/kulfoldi pasi/ akkor most nem erezned olyan szomorunak magadat emiatt.
40. Ailen Zia (válaszként erre: 1. - Könnycsepp33)
2011. nov. 16. 12:53

A volt pasim akkor sem tudta a születésnapomat amikor együtt voltunk, de azóta sem tudja mikor van (mert hát most meg már mindegy úgyis ugye). Adott nekem ajándékot, de ha nem juttatom eszébe, elfelejti simán. Tőle pontosan erre számítottam... Egyszer kérdezte, hogy tudom e a Trianon mikor volt? Megmondtam neki, erre megkérdeztem: na és tudod e mikor születtem? Nézett nagy szemekkel... Na mondom mi van, ez miért nem olyan fontos dátum? A címemet sem tudta abszolút (ugye a lakóhelyen kívül semmilyen más adatot) és a telefonszámomat sem megjegyezni, ami nem lett volna még olyan nagy baj, ha egy másik csaj címét nem tudta volna sokkal pontosabban mint az enyémet. Tesztelgettem párszor és nem azért voltam igazából dühös, mert nem tudja, hanem hogy másét milyen jól tudja!


Családon belül nem volt ilyen, hogy elfelejtsük egymás születésnapját.

39. Lhara (válaszként erre: 1. - Könnycsepp33)
2011. nov. 16. 12:42

Nem fordult eddig még elő velem, mert ilyen családban nőttem fel. Nem mondom, hogy gyerekkoromban nem vágytam rá, mert láttam a kis társaim örömét és irigyeltem valószínűleg, de később azért a gyerekeinket mindig felköszöntöttük, még zsúrt is csináltun, ha volt rá mód. Magunknak meg nem sokszor, mert inkább "fontosabb" dolgokra költöttünk.


Sajnálom, ha ilyen bántó ez neked. Ha szeret valaki bizony úgyse állja meg, pláne ha tudja mennyire fontos neked... mégha nem is különlegesen drága dolgokat ad, csak a szeretetét fejezi ki erőteljesebben, mint más napokon. Igen, ez jelzi a tiszteletet irántad, amire viszont nagyon is joggal tarthatsz igényt. Persze, hogy hiányérzetet vált ki.

38. marduk
2011. jan. 10. 15:03
Jó Jehova tanúk lenének azok kik nem köszöntik fel társukat, mert az Isten aki méltó rá.Lehet titokban Jehova tanú
2011. jan. 10. 09:13
Engem nem zavar, ha elfelejtik a szülinapom. Én is el szoktam mindenkiét, ha nem írom megfelelően látható helyre. Nem tartom nagyon fontosnak, de van aki igen.
2011. jan. 9. 22:50

Nekem minden párom elfelejtette.

Mostani férjem sem tartja észben-tipikus pasi:))

Egyedül édesanyám,és édesapám köszöntött fel,míg éltek.

2011. jan. 9. 22:04

sajnos minden évben van valaki akire nagyon számítok és nem teszi meg...

ilyenkor szomorkás leszek kicsit, de különösebben nem hánytorgatom fel neki...

2011. jan. 9. 21:51
kizárt dolog! Ha 1szer elfelejtene felköszönteni, addig élne!
2011. jan. 9. 21:39
Elgondolkodtatot a dolog.25 év házasság alatt minimum volt 25 névnap,születésnap,nőnap,karácsony.Bár sosem felejtette el,mert a reggeli puszi mellett mindig felköszöntöt,de semmi extra.2x kaptam tőle virágot a házassági évfordulónkon a 6.-ra és 17-re.Az ideit elfelejtette.Persze nem vet fel bennünket a pénz,de azért olyan nincs,hogy a férjemnél ne legyen pár forint,ezért néha jól esne ha a puszi mellé egy pár ft-os csoki dukálna úgy is a lányomnak adnám.Részemről Én őt mindig megajándékozom,ha többre nem is futja de azért 1 doboz sört még tudok venni,ha a lányom nevében is megveszem akkor már 2 doboz :)
32. Kocska (válaszként erre: 27. - 07c4794583)
2011. jan. 9. 20:46

EZ TÖK JÓ:)

bár lehet az enyimnek fel sem tünne:)

31. marduk (válaszként erre: 23. - 3854ffb2f4)
2011. jan. 9. 20:39
Nem a szülinapot ecseteltem az más ha Én nem is kaptam a férjemtől az egy dolog és az unokáim is megkapják az ajándékot.Most hogy a gyerekeim nagyok nem felejtenek el felköszönteni.Csak évek teltek el ami az embert megkeményítette kicsit a társa iránt,ez nálatok is így lesz akikre nem gondolnak a férjek mert nem a gyerekeitől várja el az ember először hanem a férjtől és mire felismeri a hiábavalóságot megcsömörödik.Merjétek csak vállalni mennyire nem tetszik találjatok rá jó kifejezést.Néha az is nevel ha nagy hercehurcával te köszöntöd fel amikor szülinapos hogy elszégyelje magát.
2011. jan. 9. 20:31

csipsz...:) nem tudom nem igy mondják neki...az a hasabburgonya ize mize...:) komolyan amig egyedűl lakott naponta 2 evett meg...kaja helyett...:) az gyorsan ment..:) de szerintem megdrágult s többet nem vett

s én nem hagyom h az legyen az ebéd, meg a vacsi...mert nem egészséges

29. 036bc944f9 (válaszként erre: 28. - 852308703c)
2011. jan. 9. 20:28
azt olvastam, hogy csipeszeket XDDD mondom mi van?:O
28. 852308703c (válaszként erre: 26. - 3854ffb2f4)
2011. jan. 9. 20:14
Szó sem róla megleptem...:) ugy szereti a csipszeket. de mivel spórlós nem vesz magának mert sajnálja rá a pénzt. Hát az angyal hozott neki..igy az árát nem ért megkérdezni :)
27. 07c4794583 (válaszként erre: 20. - Könnycsepp33)
2011. jan. 9. 20:09
én biztos megviccelném. aznap teleraknám a lakást virággal, meg üdvözlőkártyákkal, és mikor megjön, és kérdezi, mondanám, hogy a bélától meg a jóskától kaptam, mert mondtam nekik, hogy tőled nem kapok semmit :D
26. 3854ffb2f4 (válaszként erre: 24. - 852308703c)
2011. jan. 9. 20:00
Én tuti megleptem volna valamivel a helyedben. Biztos jólesett volna neki. És mondom, nem az érték számít, hanem a meglepetés, az örömszerzés. Lehet saját készítésű is, vagy valami élmény, stb...
2011. jan. 9. 19:57
Nekünk egyszerre van a születésnapunk! Így nem lehet elfelejteni.:)
24. 852308703c (válaszként erre: 12. - 036bc944f9)
2011. jan. 9. 19:57

Karácsonykor amikor nem laktunk együtt akkor vettünk egymásnak, most hogy együtt lakunk megkérdeztük egymástól kinek mire van szüksege elemtünk együtt s megvettük.

Ő nem kért semmit, igy neki semmit nem vettünk...azt mondta őt nem érdekli...az ajándék...csak az hogy én itt vagyok neki, és szeressük egymást.

23. 3854ffb2f4 (válaszként erre: 21. - Marduk)
2011. jan. 9. 19:57
Érdekes felfogás... Még jó, hogy nálunk a nagyszülők ezt máshogy látják. Fontos, hogy a gyerekek megtanulják az ünnepek fontosságát, fontosak a különleges alkalmak. Az is fontos, hogy örömöt szerezzünk egymásnak, megtanuljunk adni és kapni. És nem az ajándék értéke számít, de az ajándék a különleges alkalmakon nagyon is fontos dolog.
22. 3854ffb2f4 (válaszként erre: 20. - Könnycsepp33)
2011. jan. 9. 19:54
Ezt azért én szóvá tenném... Vagy "elfelejteném" legközelebb az övét.
21. marduk
2011. jan. 9. 19:53
Amikor a gyerekeim nagyobbak lettek a fa alatt mindenkinek volt ajándék csak nekem nem,odasúgta miért nem tettem magamnak is valamit a fa alá,én megkérdeztem,hogyan örüljek neki?ugráljak örömömben.Másik évben volt ajándék a fa alatt.Amit évekig nem kap az ember utána nincs is öröm benne.Csak ma van nagy flanc az ajándékozásban Én azt mondtam a gyerekeimnek úgy rontsátok el a gyerekeiteket ahogy akarjátok Én nem veszek részt benne.Nem kell ahhoz karácsony hogy adjak az unokáimnak ajándékot.
20. könnycsepp33 (válaszként erre: 7. - 036bc944f9)
2011. jan. 9. 19:52

háromból 3 születésnapot és 3 névnapot felejtett el :(. Félve, hogy újra megtörténhet példálóztam, hogy néhány nap múlva bekövetkezik.

Ugyanakkor tudom, hogy a saját születésnapja mennyire fontos neki.

19. Kocska
2011. jan. 9. 19:52

Úristen mennyi pöcs van:)

Az enyém csak az esküvő hallatán válik totál süketté:)

9év és egy gyerek még nem adott rá indokot:(

De ,igen én is az előre való utalgatásban hiszek,akkor legalább tuti nem kell megsértődjek,hogy elfelejti,sőt akkor járok legjobban ha előre szólok,hogy a névnapomra akár meg is vehetnéd a....ot,amit kinéztünk.persze nem drága dologra gondolok általában,de nem is a legolcsóbbra és ha húzza rá a száját,akkor mondom neki,hogy oké,akkor inkább a ....-ot,ami kétszer v.3szor olyan drága...na akkor már vidáman veszi meg z olcsóbb cuccot.

Ha ráhagyom a döntést általában nem jár sikerrel,amúgy meg úgy sem vesz semmit.Az évfordulóban nem is kell reménykedjek,akkor inkább szólok,h. mikor is megyünk vacsizni???igy legalább évente egyszer tuti megyünk:))

2011. jan. 9. 19:52
Egyszer fordult elő, az első kapcsolatomban. Én is utaltam rá, hogy mennyire nem esett jól, hogy elfelejtette, látszott is szegényen, hogy mennyire szégyelli magát és sajnálja a dolgot. Másnap elvitt vásárolni, azt kaptam meg, amit kértem. :) De ajándék nélkül is megbocsátottam volna neki...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook