Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elfáradtam, hogy mindig csak én-én-én. Mi a teendő? fórum

Elfáradtam, hogy mindig csak én-én-én. Mi a teendő? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2009. okt. 7. 21:37
Hatott a bekemenyitesem...most mindenben segit, es megteszi ertem amit kerek..:) vagy keres nelkul is...es meg oda toldja azt is azert segitek mert szeretlek es tudom, hogy szereted ha segitek...:)
78. 852308703c (válaszként erre: 77. - Csigusz 79)
2009. szept. 9. 14:55
Igaz 2 het után de ez is vmi...kezdetnek megteszi...tegnap lementem hozzá..mondta csinalj vacsit..mondtam ha segitesz..o mondta még vmit meg akar nézni a gépen mondtam jó és ledőlem az agyra...én is..mondtam amikor jössz segiteni akkor lestz vacsora...:)
77. Csigusz 79 (válaszként erre: 76. - 852308703c)
2009. szept. 9. 12:20
wow :)
2009. szept. 9. 09:40
TEgnap elmosogatott...wow!!!
2009. szept. 9. 09:20
Nem bírom tovább néznmi a rendetlenséget. Elkezdtem rendet rakni.
74. 852308703c (válaszként erre: 65. - E5f926c705)
2009. szept. 6. 16:18
TE jó ég...:(((
73. 852308703c (válaszként erre: 50. - Ágicababa)
2009. szept. 6. 16:14
Az enyém is vérigsértődik az ilyen jellegű mondatokon...pedig ő játszodja ki magának
2009. szept. 6. 15:55

Nekem akkor sem mosogat,ha kérem.

Az nekem is hiányzik,h kedveskedjen, meglepjen apróságokkal.

2009. szept. 6. 15:15
na nyávogok, de tulajdonképpen, ha megkérem, hogy mosogasson el, megteszi. Én azt hiányolom, hogy a kedvemben akrjon járni, kedveskedjen, mint én neki. Nem annyira a házimunkáról van szó,mert van amiben segít, de rendetlen és csak magával foglalkozik. Na ennyi:)
70. Csigusz 79 (válaszként erre: 65. - E5f926c705)
2009. szept. 6. 15:13

Nem semmi,ugyanannyi ideig tartani kidobni :-O

Nem értem miért nem fog egy táskát és teszi bele,mondjuk ha engem megkérne párom akkor megteszem és köszöni is,de ha kijelenti akkor biztos nem csinálnám.

2009. szept. 6. 15:08

köszi:) Igen most kezdtük az elsőt, edddig oké minden, a kicsikével meg az ovit:)

szerinted képes lenne rá? én úgy gondolom, hogy ha ez nem jön zsigerből, akkor csak nagyon kevés ideig sikerül erőltetni.

Szerintem biztos történt kiskorába valami borzalmas dolog közte és a porszívó közt, mert nagyon irtózik tőle:)

2009. szept. 6. 15:04

Megnézem az adatlapodat. Nagyon aranyos gyerkőceid vannak. :) Akkor a nagyobbik most kezdte a sulit?


Ige, az lenne a legjobb ha látnák,amit kérsz tőlük. Úgy jobban megsinálnák. MOnd meg párodnak,h legalább a gyerekek miatt tegye meg.

2009. szept. 6. 14:38
de nincs előttük a jó férfipélda:)
2009. szept. 6. 14:38
7 és 3, de őket próbálom már most rászokatni, hogy összerámoljanak maguk után, meg segítsenek kérés nélkül is:)
2009. szept. 6. 14:37

Összetaposta az üvegetket és átdobta a szoba másik sarkába. Elkezdi pakoljam bele vmibe, mert mpstmár gyűjteni fogjuk. Mondom neki, pakold te!


Úgy mégnehezebb ha gyerekek is vannak.:( Kicsik a gyerekek?

2009. szept. 6. 14:35
én is pakolhatnék egész nap két gyerkő meg őutána, de inkább nem nézek oda:)
2009. szept. 6. 14:33
Én is tudnám sorolni a dolgait. Használt papirzsepi, fogvájó,....mind az azstalán, és ő nem bánja ha napokig,hetekig ottvannak. De msotmár ott fogom hagyni. csak nehéz, mert rendmániás vagyok.
2009. szept. 6. 14:26
esze= este
2009. szept. 6. 14:25

Nálunk ez súlyosabb! Ő még esze 10 körül lrágcsálja az almáit és lusta kivinni a csutkát. Egy ideig kivittem, utána meg szóltam neki, hogy ott penészedik a csutkád! Azóta kiviszi:) Tanulékony, de ettől nem lesz figyelmes.


Sajnos másnak sem tudok nemet mondani, ezt most próbálgatom. Azt sem szeretem, ha kihasználnak, lassan edzett leszek remélem:)

60. Csigusz 79 (válaszként erre: 59. - E5f926c705)
2009. szept. 6. 14:21

Jajj hát az ő gépe mellett is vannak ám üres műanyag üvegek,engem nem zavar :) én is kidobtam régen,most nem érek rá :D

Nemááár még meg is kérdezi? :-O

2009. szept. 6. 14:18

De irigyellek Bettina! Én is ilyen pasit akarok,aki meglep apróságokkal. Sajnos én jól beleválasztottam.


Eddig mindent megtettem, de mostmár nem. 1 hete kerülgetem a szobában az üres pet palackokat, eddig mindig én dobtam ki, mostmár nem fogom. De nagyon zavar. Erre kérdi ma,h meddig lesznek még itt a szobában. Mondom neki,majd ha te kidobod, akkor már nem lesznek itt. Azóta is itt vannak. Nagyon szúrja a szemem.....

58. Csigusz 79 (válaszként erre: 57. - Ágicababa)
2009. szept. 6. 14:16

Nekem is megtesz dolgokat hogy nem is kérem,nem is értem mit parázok itt magamon :)) nekem azt kell megtanulni hogy nem mindenkinek ugrani.

De nálad ugy jön le a dolog hogy más szólt neked és nem magad jöttél rá.Fokozatosan tanuld akkor a dolgokat,valahogy ugy hogy a másik ne azt szűrje le hogy haragszol,na ezt én se tudom hogy :)


Szerintem is jó hogy csak ugy meglepi vár,na ilyenkor szoktam gondolkodni hogy akkor én is meglepem :)

2009. szept. 6. 14:08
az az igazság, hogy ő is megtesz nekem dolgokat, ha kérem. De én akkor is, ha ő nem kéri, csak hogy kedveskedjek, érted? Már nem lehet visszacsinálni, sajna felnyílt a szemem. De nem várok el semmit, sajnos szerintem a férfiak 99 százaléka képtelen magán kívül másra is gondolni. Tök jó, hogy csak úgy kaptad ezeket:)
56. Csigusz 79 (válaszként erre: 55. - Ágicababa)
2009. szept. 6. 14:01

Tehát valaki felnyitotta a szemed.De ezután jöttek a veszekedések,nem lehet hogy neked épp ugy volt jó hogy megteszel neki dolgokat?nincs amugy ebben semmi rossz addig amíg téged nem zavar.


Bettina vagyok :) csak úgy kaptam :o)

2009. szept. 6. 13:55

mindíg így volt, csak sokáig fel sem tűnt, alapból gondoskodó és dilinyós vagyok. Aztán valaki felnyitotta a szemem, hogy hülye vagy? behurcolod neki a kávét? Mindent megteszel neki? Kiszolgálod? Azóta sokat veszekszünk de rájöttem egy ideje, hogy csak férfiagya van :) nem veszekszek Van egyáltalán olyan férfi, aki képes önzetlenül viselkedni bármikor is?


Feltételezem, hogy nem Viktor vagy Lőrinc vagy:) Szülinapra kaptad?

54. Csigusz 79 (válaszként erre: 52. - Ágicababa)
2009. szept. 6. 13:52

Régebben is igy volt nálatok?

Ja én is agyalok hogy kinek mit hogy :o)

2009. szept. 6. 13:51
Nekem jobban nem is azzal van a bajom hogy itthon tegyek valamit,mert szivesen teszem,hanem én képes vagyok ismerősöknek is ugrani,nem mondom hogy mindig,de többségben igen.Az tény hogy mindenhol jó munkaerő voltam ezért :DD
2009. szept. 6. 13:51
lehetne, csakhogy én a mindent megteszek mindenkinek természetem mellé, nagyon cinikus vagyok:) szerintem eszébe sem jutott, hogy legközelebb majd jól meglep. Nekem meg folyton azon jár az agyam, hogy kinek hogy okozzak örömet:)
51. Csigusz 79 (válaszként erre: 50. - Ágicababa)
2009. szept. 6. 13:48

Én mindig kapok valamit,adatlapom első képe,tegnap reggel ez várt (imádom az édességet :)

Megsértődött?pedig ezt lehetne poénnak is felfogni..

2009. szept. 6. 13:46

én nem szoktam ajándékot sem kapni a férjemtől, kivéve, ha emlékeztetem, hogy van valami napom. akkor is valami virágot, de sosem rózsát. Pedig mindíg hangsúlyozom, hogy imádom:)

most névnapja volt tegnap, 2 hete szülinapja.

ÉN vettem neki, igaz csak deót meg stiftet, de nem spóroltam rajta. És mondtam is neki, hogy de irigyellek, de jó neked, hogy van aki vegyen neked olyasmit, amit szeretsz:)

Persze megsértődött.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook