Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Elevit terhesvitamin fórum

Elevit terhesvitamin (beszélgetős fórum)


2018. júl. 14. 09:24
6. PöttyösPanka (válaszként erre: 1. - Valakivalaki20)
2018. júl. 14. 09:18
Egy felnőtt embernek is szüksége van vitaminokra, nem hogy egy fejlődő kis magzatnak. Sőt, a babának annyira szüksége van rá, hogy ha nincs elég, az anya szervezetéből veszi el. Tehát hiánybetegségek jelentkezhetnek rajtad. Ha félsz, hogy túl nagy lesz a baba, a szénhidrátokat fogd vissza, ugyanis azokban nem nagyon vannak hasznos építőelemek a kicsi számára, viszont a tömegét növelik.
2018. júl. 13. 18:08

[link]


Nem látok benne semmi olyat, ami egy jobbfajta sima multivitaminban ne lenne meg ugyanígy.

A metafolin folsav néven elég olcsón kapható, ha külön is kell. De az én sima multivitaminomban is van.


Erősen kétlem, hogy bármiféle vitamin bármit id fújna...

4. Borzolo (válaszként erre: 1. - Valakivalaki20)
2018. júl. 13. 16:55
Szerintem nem a vitamintól lesz nagy a baba hanem attól, ha anyuka túl sokat eszik. Plusz a genetikán múlik még leginkább.
3. 31bc25d879 (válaszként erre: 1. - Valakivalaki20)
2018. júl. 13. 16:42
Én nem hagynám abba, legfeljebb szedd két naponta.
2. lapbarna (válaszként erre: 1. - Valakivalaki20)
2018. júl. 13. 16:37

Szerintem nem a terhesvitamintól lesz nagy egy baba, inkább függ a szülők genetikájától.

Mindhárom fiammal szedtem az elejétől a végéig. Mindhárom átlagos lett.

3130 g - 48 cm

3250 g - 50 cm

3200 g - 53 cm.

Boldog babavárást!

2018. júl. 13. 15:13

Sziasztok Kismamák,Anyukák!😊 Aki szedett Elevit terhes vitamint annak mi a véleménye róla,mik a tapasztalaitok? Ajánljátok?

22 hetes kismama vagyok,terhességem 9.-ik hete óta szedem az Elevitet,most egy olyan 2-3 hete nem szedem,mivel ismerősök mondták hogy nem jó mert nagy lessz tőle a baba..neten olvastam olyat hogy felfúja bennem a babát meg ilyenek.. meg hogy már nem szabadna szedni .. szerintetek? Ti mit gondoltok erről?? Nincs tapasztalatom ezzel kapcsolatban mivel az első terhességem. 😊

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook