Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Életünk és mi magunk... fórum

Életünk és mi magunk... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Életünk és mi magunk...

1 2 3 4
107. Miss Angel (válaszként erre: 106. - Miss Angel)
2014. márc. 25. 15:22
*libának
2014. márc. 25. 15:20

Így visszaolvasgatván a legutóbbi hozzászólásokat végigfuttatnék röviden egy gondolatsort,ami a fejemben van és ami régen bosszantott ma meg már inkább nevetésre késztet.

Sok szó esett ebben a fórumban is a plasztikai műtéteimről,TÚL SOK....Érdekesnek találok valamit ezzel kapcsban:ezerszámra futkosnak kis nyálas szájú 20 éves libák az utcán,akiknek szponzorálja apuci anyuci,vagy az aktuális pasi mindazt amit én magam értem el,és én meg vagyok szólva érte,az ilyen kis rifkék meg nem.Nem véletlenül írtam,nekem is van ilyen ismerősöm,bár igaz,távoli,hálistennek.....:)))) aki még alig múlt 20,de már csak az nem "mű "rajta/ahogy szoktatok fogalmazni/,ami nem lehet.És valószinű hogy megdolgozott mindezért,hát ja....:)

és még 1x:nem azért írom mindezt,mert irigylem tőle,frászt,váljék mindnek egészségére,de meg van a véleményem a világról,mint ahogy én nem túrom magam bele más magánszférájába és nem firtatom azt hogy mit miért csinál,így elvárnám én is azt,hogy más se túrjon bele az enyémbe és inkább mindenki a saját háza táján sepregesse a szemetet,mert tuti,hogy mindenkinek van mit.

erről röviden ennyit,aztán lehet felettem ítéletet mondani meg pálcát törni mint a "kedves"Mikiller,aki leírt egy ostoba üres libámat,mert mertem változtatni egy két dolgon magamon,ami nagyon zavart,ami bántott és ami súlyos gátlásokat okozott bennem.Az emberi irigység és rosszindulat határtalan,meg az emberi igazságtalanság is,csak engem ez már nem tud érdekelni,mindeki azt képzeleg eztán amit akar,ugyanúgy nem fog érdekelni,és le fog peregni rólam eztán mindez,mint a 20 éves agyonműtött röfkékről,akik üres fejjel és üres lélekkel is "szerethetők"

sőt,már lepereg,mindezt csak azért tűztem ide a végére,mivel olyan dolgokat kezdtetek el itt is feszegetni/tisztelet a kivételnek/,amihez 1részt semmi közötök,másrészt a cikkben írva sincs :)) ;)

105. Miss Angel (válaszként erre: 104. - Porcukor16)
2014. márc. 25. 14:38

nem is akarok meggyőzni senkit,nekem csak az számít amit én érzek és kész...

a hiszed magad csinosnak meg elég rosszmájú megjegyzés,tudod amiket a cikkben írtam,azokat mások véleményei alapján raktam össze,mert lehet valaki eltelve magával,és látjhatja magát irreálisan,rengeteg ilyen van,én nem tartozom közéjük;)

a műtéteket meg nem értem,minek firtatni,szerintem a cikkben sehol nincs megemlítve,ha meg irigyled tőlem őket az már a Te bajod,tégy érte,ha te is akarsz:D/ha nem lennél az,nem emlegetnéd,mint ahogy én se a cikkben;)/

én se más pénztárcáját fejtem meg hanem a sajátomat...és erre büszke vagyok!!!!!

2014. márc. 24. 19:07
Engem kicsit sem győztél meg,hogy már kiállsz magadért és megváltoztál,nagyon ellenmondásos dolgokat írsz.....a műtétek ellenére is gátak vannak benned,hiába hiszed magad csinosnak..
103. 342402de6d (válaszként erre: 102. - 1bf89bddf4)
2013. okt. 23. 11:50
"Egyedül születünk, egyedül élünk és egyedül halunk meg." én is pont mindig ezt mondogatom,pedig még nem is olvastam ezt sehol.
2013. okt. 23. 11:46

Érdekes cikk.


Igaz, valóban nincs megtörhetetlen ember. Mindenkinek van egy tűréshatára, s amikor azt eléri már átbillen egy másik létállapotba és elfásul. Ahhoz, hogy valaki pozitív gondolkodású, önbizalommal teli és magabiztos legyen, szükségeltetik a pozitív visszajelzés az emberek részéről, annak a közegnek a részéről, amelyben benne vagy, élsz.


Ha ez hiányzik, az probléma. Te még szerencsésnek is mondhatod magad, ha úgy van, hogy felálltál eddig minden csalódásból és balsorsból, mert ha így van akkor ritka erős vagy. Vagy erős az életösztönöd, amit nem szabad lebecsülni.


Mindamellett költői túlzásnak érzem, hogy nincs senkim és nem is lesz gondolatot. Valami azt súgja, hogy te elég fiatal vagy még ahhoz, hogy ne tégy ilyen bombasztikus kijelentéeket.


Ami pedig az embereket illeti. Mióta Rousseau szerint az első ember körülkerített egy földdarabot és azt mondta "ez az enyém" és megszületett a magántulajdon, azóta van önzés is. Az emberek túlnyomó része önző, nincsenek hősök, még hétköznapiak sem. Ha ezt elfogadod, akkor lehetnek olyan emberek, akikkel egy ideig együtt visz az utad az életben és akikre hébe-hóba még számíthatsz is. Nem cinikusnak kell lenni és kiégettnek, csak realistának.


Egy valóban nagy ember mondta, Orson Welles, egyszer: Egyedül születünk, egyedül élünk és egyedül halunk meg. Csak a barátság és a szerelem illúziója tudja rövid ideig elfeledtetni velünk, hogy egyedül vagyunk ezen a világon.

101. Zamila
2013. okt. 23. 11:24
Folyamatosan védekezel,pedig senki nem támad..nem látod meg az emberekben a jó szándékot..láss a szavak mögé...sok szerencsét a problémáid megoldásához,egyszer majd Neked is sikerülmi fog :)
100. Miss Angel (válaszként erre: 99. - Miss Angel)
2013. júl. 31. 09:22

*cikk van


bocs az elírásokért,de általában gyorsan gépelek...



na tényleg sziasztok

99. Miss Angel (válaszként erre: 81. - Grtm)
2013. júl. 31. 09:21

erre még egy utolsó:boldogok akik sírnak.

én megírtam a cikket ,mert könnyebbséget adott a lelkemnek,nem vártam sajnálatot,sőt azt se bánnám,ha a cikkekhez nem nyílna fórum,sőt ,ÖRÜLNÉK NEKI!!!

Úgyhogy bármennyire szeretnéd azt hinni,hogy a cikk önsajnáltatás céljábol született,hinni hiheted,csak épp nagyot tévedsz:D

A SÍRÁS talán téged jellemez,beírtál ide,hogy neked mekkora tré életed van:D.Sok szomorú cik can tusod,főleg a pszihé kategóriában,amit az emberek megírnak bármi okbol és amiket nap mint nap olvasok...mégse írom be oda rosszmájúan,egyikhez se hogy az én életem MENNYIRE TRÉ,pedig megtehetném.:d de te megtetted ugyebár hogy felhívd magadra a figyelmet és hogy sajnáljon már valaki téged is:D

erröl meg ennyi a véleményem,de amugy színtiszta pszichológia:D

2013. máj. 20. 09:13
Szia,, nagyon sok jot itál.én is igy érzek.
97. Miss Angel (válaszként erre: 92. - Mikiller)
2013. máj. 2. 20:53

"Az a baj hogy a mai nők 99%-a olyan mint a légy.. a sz*rra buknak."


én meg ugyanezt tartom rólatok,pasikról látod....hogy többségetek egyrészt a r*bancos viselkedésű,kihívó,hűtlen,lelkileg totál értéktelen nőkre bukik,,a rendesebbjei pedig túl unalmasak nektek.Nézzen ki jól,lehessen vele villogni,legyen jó az ágyban,aztán itt ki is fújt az igény....ha már egy lány kicsit visszafogottabb viselkedésű és komolyabb természetű,komolyabb felfogású,nem mindig full happy és vidám,hanem vannak rossz pillanatai is,az má gáz....még akkor is ha szép a lány és csinos is,az még cikibb,mert szép ugyan szegényke de unalmas...:DDDD

Na jó figyelj,itt tényleg abbahagytam,mert erről el lehetne vitatkozni a végtelenségig,erről is meg még sok másról,de nem fogok vitatkozni.

Annyi fog érdekelni és vigasztalni mostantól kezdve,hogy igaz,nincsenek barátaim és egyelőre párom se/bár most nagyon úgy néz ki alakul,akkor talán mégse vagyok akkora tróger ember mint aminek lejöttem a cikkből/,de legalább akikkel nap mint nap beszélek,és akik megismernek nem ilyennek tartanak legalább,nem írnak le és nem nem utálnak,nincs is miért,hisz NEM SZOLGÁLOK RÁ,NEM BÁNTOK SENKIT,A LÉGYNEK SE ÁRTOK,csak azoknak vágok vissza akik megérdemlik.

És megtanulok örülni az élet apróbb örömeinek is, például a visszajelzéseknek amiket nap mint nap kapok arról,hogy milyen ember vagyok,mert amiket kapok érdekes módon merőben ellenkezik azokkal a véleményekkel,amiket itt kaptam sokaktól;)

nem fordulok magamba és nem leszek depressziós.erről ennyi,ezentúl így lesz

és most tényleg sziAsztok,minDenkinek minden jót kívánok,ŐSZINTÉN!

96. Miss Angel (válaszként erre: 93. - Mikiller)
2013. máj. 2. 20:30

rühelled a műciciket,a kicsi és a valódi jobb mint a nagy mű....oké hogy vannak pasik akiknek a kicsi jön be ez igy van jol.De nem gondolod ,hogy mellplasztikát estleg "kicsit"súlyosabb esztétikai problémák esetén is szoktak csináltatni,nem csak akkor ha simán nem elégedettek a méretükkel?dehát ebbe is kicsit mélyebben bele kellett volna gondolni,ami nehéz ugyebár,kis empátia hiányában...

ja és te prsze a csúnya keblű nőket kifejezetten imádod biztos...de ugye nm bánod ha ezt nem hiszem el neked?????

95. Miss Angel (válaszként erre: 93. - Mikiller)
2013. máj. 2. 20:25

köszönöm ezt is ,sose volt olyan pasim akinek VERDÁJA VOLT,pedig lehetett volna némelyszer,és tudod mit,a műtéteket se a pasijaim fizették nekem,se nem a szüleim,hanem én,10 éves gyűjtögetés után.dehát biztos ezt is képtelenség elhinni,bizonygatni meg nem fogom,mert minek és kinek,idegenek vagyunk 1más számára....

ez különösen jólesett amugy.de mindegy nem érdekes,a így gondolod,kérlek szépen.....meg van engedve.

2013. máj. 2. 20:22

sziasztok,bár régesrég nem olvastam már bele a topikba és a jövőben sem nagyon szándékozom,csak most vhogy unalmamban ide tévedtem akkor pár mondatban reagálnék az elhangzottakra....


nyanyus:itt két szó majd hogy ki nem verte a szememet:feltűnési viszketegség....hát hallod,ha te ezt alá tudod támasztani,miből szűrted le hogy én feltűnési viszketegségben szenvedek és kifejted illetve konkrétumokat idézel a cikkből arra vonatkozóan,hogy miket írok le amiből ez jön le rólam,akkor elfogadom ;)

bár mellékvágányon megjegyzem,hogy a mindennapokban egyenesen taszít ez az emberi tulajdonság és aki ilyen,nagy ívben kerülöm ki-.

viszont ha te feltűnési viszketegségnek nevezed azt ,ha vki vágyik csak egy olyan emberre az életében,aki ŐSZINTÉN,ÉRDEK NÉLKÜL szereti,akkor nevezd annak,erre ennyit tudok írni...

Megfelelési kényszerem pedig max magam felé van,na az aztán rendesen,mások felé nincs,max volt régen,a családom irányába,egy abnormális mértékű megfelelési kényszer,amiből sokkal korábban ki kellett volna szállnii,mert csak magamnak ártottam vele,emlitsük meg csak a pályaválasztásomat példaként,amiről már beszéltem,hogy oda mentem tanulni ahova akarták és nem oda ahová a szívem húzott.erről röviden ennyit...



mikiller:öltözködésem nőies divatos,szeretem a testhezálló,nőies ruhadarabokat és ugye aki kinéz valahogy arra persze hogy felfigyelnek így is, még akkor is ha nem pakolja ki mindenét.mert akár hiszed akár nem ,nem pakolom ki a kirakatba a műcicicit,nem viselek vad sminket még buliban sem,nemhogy hétköznap,a viselkedésem pedig merőben ellenkezik a mostanság megszokottol.Mert amiket látok az utcán pl,kis tinibiccsesek hogy öltöznek,hogy néznek ki ,sokszor a szám is tátva marad,egyáltalán hogy nem fél,vagy egyáltalán az ilyeneknek vannak szülei??????

És ide kapcsolva tökéletesen igazat adok neked abban,hogy királylányoknak érzik magukat,kinézettől függetlenül,ahogy viselkednek,ahogy teszik veszik magukat...ha visszagondolok arra,milyen viselkedésű voltam én az ő korukban akkor ég és a föld a kettőt összehasonlitva....

És tudod mi a szomorú?hogy azt veszem észre,ez a férfiaknak roppant mód tetszik.7végente diszkóban dolgozom,elnézem milyen csajok a "menők".hát biz ezek...ezeket "kapják le "leghamarabb,és nem azok a lányok keltenek nagyobb érdeklődést akik normálisak vagy normálisan buliznak:)sőt...volt olyan bnőm is aki velem egykorosztály mégis így viselkedik,hát....éremes lett volna megnézni,mekkora rajongó tábora volt,pedig neki aztán betegesen feltűnési vágya volt...:D

Azt írod a normális férfinépesség...azt észrevettem amugy/nem hízelgésképp/a leírásodból,hogy oda tartozol,de sajna belőletek van kevesebb,hisz te magad is írod hogy szeretnél már végre igazi társat,vagyis:nem 1szerű normális viselkedésű csajt találni manapság,aki nem csal meg akiben meg lehet bízni és aki még jó fej is akivel jól is érzed magad,aki megbecsül Téged,aki normális dolgok iránt érdeklődik,aki nem úgy viselkedik mint egy rossz ri..nc,ésatöbbi ésatöbbi....ha nem így lenne ,akkor nem írtad volna hogy te is kínlódsz ezzel...azért őszintén remélem,sikerül neked és szorítok!!!!és ha belőletek lenne több,sztem a nők zöme sem ilyen lenne,amilyen....


bemutatkozó szöveg:erről ugyanazt tudom irni ami már egyszer elhangzott.az a szöveg régóta ott van és ott is marad.

hogy miért?

sok minden miatt.

első számú ok:millioszor írtam már,bármennyire is hihetetlen ez rólam:))szívesen segítek/ha csak tanácsokkal is/ azoknak a lányoknak akik megkeresnek levélben,hogy ilyesmi jellegű beavatkozásra/beavatkozásokra készülnek,tudod mikor én idekerültem,ezeknek java részén túl voltam,és nekem nem volt kitöl tanácsot kérni,vagy hogy ossza meg velem az ilyen jellegű tapasztalatait,és biz iszonyú rossz volt tök 1edül végigcsinálni.Ezek műtéti beavatkozások ugyebár,amiktöl minden ember fél,ki jobban ki kevésbé,és ha emiatt a szöveg miatt az egész portál buta,üres fejű libának tart,akkor tartson annak....

nem akarnál pasiként ilyen nőtől komoly komoly kapcsolatot....nem is hoxán próbálom megtalálni az igazit,úgyhogy jelentősége nincs,mit írok ki,azt meg gondolod hogy máshol nem így mutatkozom be:)))))..sőt,meg se emlitem senkinek,ha nem muszáj,hogy műtött vagyok,bár az is igaz,a többség ugyis kiszúrja de ez se érdekel,nem szoktam hencegni vele soha senkinek,mert minek,SOKAKKAL ELLENTÉTBEN!

végül:nem gondolod hogy elég nagy butaság lenne leírni olyan bemutatkozó szöveget ,hogy ez meg ez vagyok,itt lakom,ezek meg ezek érdekelnek....ki tudja hány ember ismerne fel a bemutatkozó szöveg alapján,akár arról amit magamról írok,akár a szövegstílusbol és a szavakból,amiket használok.....és azért van már néhány cikkem,fórumom és írok kényes dolgokról....így meg a kutya se tudja ki "bújik meg" a Miss Angel nick mögött...szóval ezen érdemes elgondolkodi kicsit,sztem...

a méreteim sem hencegésképpen vannak kiirva ,hanem viszonyítási alapként másoknak,de ezt ugyis azok értik akik ebben benne vannak,ez is egy SEGÍTSÉG ,mégozzá azoknak,akik hasonló alkatúak hozzám.na de ebbe ne merüljünk bele:)

2013. máj. 2. 20:09
Uhvazze'.. most olvastam el a profilt.. jesszus, én rühellem a műciciket, inkább legyen kisebb de valódi, meg a szétmókányolt orrokat.. akkor itt, ahogy kiveszem a pasik alapja, akiket keresel, hogy milyen verda van alattuk, meg mennyi pénz van a számlájukon.. te bizony nehezen fogsz férfit találni.. sry..
92. mikiller (válaszként erre: 91. - Incó)
2013. máj. 2. 20:06

Nem vagyok Alfa, főleg hogy most engem is egy nő az orromnál fogva húzkod.. én meg engedem neki, de nem tom miért.. Én is ki vagyok készülve, pedig ez nem a világ vége, csak egy nő, akiből még van több millió az országban és biztos van pár akiknek kellek én is, csak meg kell találni, vagy még azt sem, majd véletlenül kijön a lépés...Igen, párkeresős pánikban vagyok én is ezerrel, hiányzik egy nő, de lehet nem kéne pont egy ilyenbe belekapaszkodni.

Az a baj hogy a mai nők 99%-a olyan mint a légy.. a sz*rra buknak.. és abból meg várat építeni.. hááááát.. attól hogy cegényem apu pénzén gyurmázik, szolizik, apu autójával mászkál, aputól kapja a lóvét, még nem biztos hogy pasi... szerintem inkább kislány farokkal a lába között:).. És itt nem a lóvéról van szó.. meg hogy mit dolgozik.

91. Incó
2013. máj. 1. 08:17

Na mondtam én, hogy idekeveredik majd egy hím ( lehet alfa:-) is. Kedves Angyal, kérdezd már meg, mi a véleménye a bemutatkozó szövegedről.

Én tuti nem komoly kapcsolatra kesesnék egy ilyen csajt, aki ilyeneket ír magáról.Mondjuk még jó, hogy csaj vagyok, kikészülnék a mai világban pasiként:-).

2013. ápr. 30. 16:20

Szolídabb öltözés, nem a nyálarcú kis gyurma gyíkokra való rákattanás (jó, én is edzek évek óta, de azért van némi különbség), hanem valódi, normális pasi keresése, lehet inkább saját igényeidből is kellene kicsit visszavenni, lehet egy kevésbé dekoratív férfi lesz az majd aki úgy fog tisztelni ahogy te akarod, meg esetleg még szeretni is fog. Azt vettem észre hogy a jobban kinéző, vagy néha az átlagot elérő (nagy nehezen) nők már azt hiszik királylányok, és ez engem, meg a normális férfi népesség 90%-át taszítja, a másik 10%-a meg csak dugni akar.

Egy normális párkapcsolat is segíthet elszakadni a családtól (nekem is van velük bajom elég).


Amúgy én is eleget kínlódok, mert én is normális párt keresek magamnak most már, most van 1 nő, akiről itt már írtam, pontosítok panaszkodtam, akivel lehet hogy lesz valami, de nem akarok előre inni a medve bőrére.

2013. ápr. 30. 14:27
Azt a betyár! Hány éves lennél Angyalka? Önértékelési probléma hegyeket, másnak megfelelni akarási kényszert, továbbá depresszióra igencsak hajlamos tünetegyüttes forog itt fent. Ha 18 év alatti vagy, akkor ez még bocsánatos dolog, azonban a kamaszkor végeztével, ezt a feltűnési viszketegséget már le lehet vetkőzni. Egy pszichológus, vagy pszichiáter kiváló segítségedre lesz ebben! De megnyugtatásodra legyen az a tény, hogy a kamaszok legtöbbje átesik ezen a perióduson, ki előbb, ki utóbb. De van sajna aki ebbe betegszik bele :(
88. saci101 (válaszként erre: 87. - Ittmost)
2013. ápr. 28. 22:50

Csupa igazat írtál.


Van egy könyv, "Szavakkal verve", pont ezt elemzi,

hogyan "pusztitanak" bennünket rokonok, szülök,

anyósok és a lelkifurdalás miatt nehéz kikeveredni az ördögi körböl.

87. ittmost (válaszként erre: 64. - Miss Angel)
2013. ápr. 28. 07:17

Nem számít,hogy szép dolog e otthagyni őket! A saját életedért ,boldogságodért te vagy a felelős,senki más nem fogja neked megadni.

A szülőket nem kötelező szeretni,tisztelni,csak ha kiérdemlik.(ezt egy tapasztalt,általam nagyra becsült szakember mondta,aki naponta tönkrement életeket kezel,akik a szüleiktől szenvedtek el különféle "rontásokat",és felnőttként is ennek isszák a levét)..Viszont illik velük tisztelettel,figyelmesen BÁNNI,ha szükségük van rá.DE:ha ők "pusztítanak" téged,akkor nyugodt lélekkel hagyd ott őket,ne legyen lelkifurdalásod. Senkinek nincs joga a te életedet tönkretenni.

86. ittmost (válaszként erre: 59. - Miss Angel)
2013. ápr. 28. 07:12
Nagyon nehéz életed lehet,kitartást kívánok.Egyszer vége lesz ennek.Próbálj megőrizni magadból addig minél több pozitívumot,erőt.
85. ittmost (válaszként erre: 84. - Ittmost)
2013. ápr. 28. 06:59

Ja,és azt vettem észre,hogy itt benned keresik a hibát folyvást.

Valóban néhol ambivalens,amit írsz,de bennem is vannak ilyen érzések,gondolatok,és klinikai értelemben normális vagyok:) megvizsgálták.

A keserves élettapasztalatok csapnak össze iylenkor az idealista világszemlélettel.Azzal,hogy azt reméled,várod,hogy azt kapsz,amit nyújtasz.


Maga a szakember mondta,h vannak iylen emberek,akik úgymond jobban el vannak látva pozitívabb tulajdonságokkal,képességekkel,mint az átlag,és az ilyenek nagyon nehezen találnak magukhoz való párt,barátokat.

2013. ápr. 28. 06:53

Szia Angel!A hsz-eket nem olvastam végig (még)mert úgy érzem,összezavarnának.

Én azt tapasztaltam,hogy érdemes a külsőből"lejjebb adni",ha azt akarod,hogy ne elsősorban azt figyeljék.Szolidabb ruha,minimál smink.Egyébként ez MINDIG így marad,hogy a külső-centrikus ffiak fognak körülvenni.Átlaghoz közelibb külsejű ffiak nem fognak merni/akarni közeledni hozzád így.

2013. ápr. 27. 19:59
Egyaltalan nem akarok a baratod lenni,ez nem errol szolt,mar nem is mondok semmi...Egyebirant kis anyam en 25eve dolgozom eu.-ben,5evet psychiatrian,3-at baleseti intenziven,17 evet anaeszteziologus asszisztenskent.Ennyit a "nagy semmirol".Eg aldjon!
82. Miss Angel (válaszként erre: 72. - Csokvihar)
2013. ápr. 27. 19:02

És mi van akkor,ha ilyen barátok mint te nem is kellenek nekem???

elég szomorú ha te felbosszantotttad magad azon hogy meg mertem védeni magam,és nem bólogattam arra amiket írtál,hogy milyen cajalak vagyok,mert az aztán tuti hogy te se a segítő szándákú emberkék közé vagy sorolható...

olvassak vissza és másoljam be egy következő hozzászólásba,milyen jelzŐket aggattál rám te is a cikk kapcsán??

de tudod mit,nem fogom megtenni,mert nem érsz nekem annyit,azt meg hagyjuk már hogy te mennyire segítőkész vagy meg mennyire látsz reálisan embereket...EGY VICC.:D

OLvastál 1 cikket ami neked nem tetszik és kész.sőt tovább mennék:FINGOD NINCS MIT AKARTAM A CIKKEL KIFEJEZNI ÉS EGY KUKKOT SE ÉRTETTÉL MEG BELŐLE.osztod az észt,de minek?mert egy értelmes mondatod nem volt még,csak sorolod az általad BENNEM látni vélt hibákat.

röhej...A legröhejesebb az hogy ítélkezel felettem és megmondod hogy milyen vagyok,100-200 mondat alapján:DD

hagyjuk egymást békében a jövőben sztem,és tudlak sajnálni ha nem bírod elviselni ,ha valaki nincs veled 1 hullámhosszon és nem bírja az okoskodó szövegedet,ami mögött nincs,csak a nagy semmi esetleg.

na jól van,,nekem ez tényleg nem kell.

Aki eztán ír,ne várjon tőlem semmilyen reakciot,akár pozitivat ír akár negatívat.Aztán fel lehet ezt is fogni úgy,hogy a nagyképű,beképzelt,nárcisztikus nőszemély halálra sértődött,mert nem fogja fel és nem akarja elfogadni a tényt,amit mi látunk,ő viszont nem veszi észre,hogy mekkora egy semmirevaló ember:DD

aki ezt gondolja egészségére,sok minden elhangzott már itt,betegség nárcizmus,üldözési mánia,anyám kínja...annyit azért itt a végére megjegyeznék,hogy nekem ugyebár be kellene látnom a hibáimat és változtatni rajtuk/bár úgy érzem,sokakkal ellentétben én be tudom látni őket/,viszont akik ide írogatnak azoknak nem kell,mert mindenki HIBÁTLAN ÉS NEM KELL VÁLTOZNIA,még akkor se ha szemétkedik:))

Isten áldjon benneteket.....

81. grtm
2013. ápr. 27. 18:44
Hát a legelejétől őszintén szólva nem olvastam az egészet, de igenis, nekem is elég tré életem van, és egyáltalán nem vagyok vele egyedül. Vannak fokozatok, az tény. De a dolgok egyre jobban leperegnek, úgyhogy beveszem a ... tablettát. Boldogok akik sírnak...
80. csokvihar (válaszként erre: 79. - 2c854c3edd)
2013. ápr. 27. 18:40
Szia,szep estet:D
79. 2c854c3edd (válaszként erre: 78. - Csokvihar)
2013. ápr. 27. 18:38
Olvastam és azt is ,hogy rendben van és ennyi elég is:))
78. csokvihar (válaszként erre: 77. - 2c854c3edd)
2013. ápr. 27. 18:35
Nem rugtam tokon,nincs miert halas legyen.Te olvastad a forumot elejerol?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook