Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Életmódváltás diétával, mozgással! Gyertek támogassuk egymást, hogy ne adjuk fel pár nap után! fórum

Életmódváltás diétával, mozgással! Gyertek támogassuk egymást, hogy ne adjuk fel pár nap után! (beszélgetős fórum)


1 2
24. Orsi86
2010. okt. 5. 18:02

Sziasztok!

Hogy telt a napotok? Mit ettetek ma?

Én mindent össze írtam.

-mézes tea

-2db pilóta piskóta tallér

-2db abonett, sajttal, paprikával

-2db főtt tojás, lencsefőzelék (diétásan)

-1db guru pöttyös rudi :)

-7 és 17 fehérjepor

Nah, ennyi a mai napom! Remélem nem fogok megéhezni:)

2010. okt. 5. 11:11
Tornával ki hogy áll?
2010. okt. 5. 10:30
az előbb már cukor mentes , liszt mentes alacsony kalória tartalmú süti recepteket keresgéltem
21. Ministry (válaszként erre: 17. - Orsi86)
2010. okt. 5. 10:27

Nálunk a vacsi a fő étkezés. Akkor tudunk csak együtt enni, és olyan jó érzés a finom vacsi mellett megbeszélni a nap történéseit.


Az én drágám se szeret. De ha neki csinálok töpörtyűt, vagy sült kolbászt vacsira, akkor nekem is muszáj enni belőle, ha megérzem az illatát. :S

20. c7d81e15f5 (válaszként erre: 13. - Orsi86)
2010. okt. 5. 10:26
igen, bécsi diéta, a 13 napos ikszedik változata:-) mimike23 indított róla fórumot, fix a menü, és szó szerint be kell tartani. Nekem úgy tűnik, ez kell, mert a lazábbaknál elbukok:-) Csoki, keksz, péksütik és társaik a nagy csábítók... no és van egy négyéves lányom, aki körül állandóan található valami kísértés:-)
2010. okt. 5. 10:25
nálam két gyerkőc van, eszik a rudit kekszet chipset főleg a nagyobb és irtó nehéz lesz hogy én csak nézhetem.
2010. okt. 5. 10:24

Hűű nagyon egymásra találtunk!

Én is imádom a tésztát a kenyeret a sütit csokit minden édességet.Ezért is választottam Norbit hogy ha nembírom itt becsempészhetek délelőtt kis édességet. A kávét sem bírom meginni simán csak édesítővel.Egy fél kávéskanál cukor is kell hogy legyen benne.

17. Orsi86 (válaszként erre: 16. - Ministry)
2010. okt. 5. 10:24
Jaj, ne is mond! Én is imádok főzni és olyan nagy a csábítás,hogy ne kóstolgassak mindent. Na meg a házi sütik, péksütik! :) És persze ott van az én drága férjem, aki nem szeret egészségesen enni. Van,hogy este 10kor vacsizik amit én készítek el és néha-néha nem bírom a csábítást és én is bekapok pár falatot. De ennek vége! 6után nem fogok semmit enni! :)
16. Ministry (válaszként erre: 15. - Orsi86)
2010. okt. 5. 10:19

Én is nagyon tésztás vagyok.

Imádok sütni-főzni, és nincs is jobb, mint amikor frissen kisül egy süti, vagy kalács, és azzal beülni tv-t nézni :)


A csoki a másik gyengém. Rengeteget meg tudnék enni belőle. :)

15. Orsi86
2010. okt. 5. 10:18

Szia ditti28! :)

Hát, lányok rááltam a mérlegre és 78kilót mutatott. Ugyhogy módosítok! 68kiló a célom! Szóval 10kiló mínusz! Igazából én mindig nagyobb voltam, 72 kilónál még soha nem voltam vékonyabb. De tavaly 84 is voltam. Érzelmileg ragaszkodom az ételekhez. Imádok péksütiket enni, édességet, tészta féléket... Nektek mi a legnagyobb csábítás?

2010. okt. 5. 10:01
helló! Szivesen csatlakoznék hozzátok de én sokkal kövérebb vagyok mint ti. 158 centi 85 kiló :-(((( én azt hiszem Norbizni fogok.
13. Orsi86
2010. okt. 5. 09:54

Persze Ministry! :) Minél többen vagyunk annál jobban tudjuk bíztatni egymást.

2db abonettet ettem vékonyan krémsajtozva és paprikával. Állítólag fél óra elég az edzés után. Mert akkor nem a kajából, hanem a zsírból fogysz!

ptunde, milyen diétát csinálsz? Van hozzá fix menü is?

12. c7d81e15f5 (válaszként erre: 9. - Orsi86)
2010. okt. 5. 09:33

De ügyi vagy? Edzés utáni kajcsizásról csak azt tudom, hogy a fehérje jó, de hogy mikor? Valamelyik mozgásos fórumban kérdezz rá, ott olyan kiműveltek a csajok:-)

Az én reggelim a diéta szerinti volt, nevezetesen: 2 dl tej, 5 dkg párizsi és 2 kockasajt. Spártai kissé, mivel legközelebb délben ehetek, akkor se sokat, de csak 2 hét, azért is kibírom:-)

2010. okt. 5. 09:33

Sziasztok!


Én is csatlakozhatok?

Nekem Leg Magicem van. Amikor megvettem, sokat használtam, látszott is az eredmény, de egy ideje hanyagolom, ami szintén meglátszik.

Most ismét nekiálltam, és igyekszem nem feladni :)


Ja, 164 centi vagyok, és 67 kiló :(

10. c7d81e15f5 (válaszként erre: 8. - D10c9aeb45)
2010. okt. 5. 09:31
uhh, bár már itt tartanék:-) A Callaneticsről meg a Pilatesről hallottam, hogy csodákat művel...
2010. okt. 5. 09:29

Üdv kékszemű és ptunde!

Tegnap vettem egy szobabiciklit a nagy elhatározás miatt. Most tekertem 40 percet, folyik rólam a víz. 310 kaloriát égettem a gép szerint! :)

Ti mit reggeliztetek? Tudjátok,hogy edzés után mennyi idővel lehet enni?

8. d10c9aeb45 (válaszként erre: 1. - Orsi86)
2010. okt. 5. 09:24
Nagyon jó.Csatlaközöm. Én 168 magas vagyok és 62kg. Nemakarok fogyni, csak izmositani egy kicsit comba, na meg a has, értitek?! Jó lenne ha önnét fogynánk ahonnan szeretnénk. Fútottam, de feladtam. Most a Lag-Magicet használom.
2010. okt. 5. 09:08
Sziasztok, én jövök, majdnem csaknem ugyanolyanok az adataim, mint a tiéd, Orsi: 173 cm, 74 kg. Most csinálok egy kéthetes fogyit, hogy beindítsam a dolgot, aztán életmódváltás, GI-diéta, testkontroll vagy weight watchers lesz majd az életmód-vezérfonal, még nem döntöttem, melyik...
2010. okt. 5. 08:11
Nekem is mindig gondok vannak a napi étrend kitalálásával. Arra gondoltam,hogy mindennap írhatnánk ide,hogy mit ettünk. És persze őszintén azt is ha elcsábultunk egy-két kocka csokira. Így legalább, mi is látjuk,hogy pontosan ,mit eszünk 1nap alatt. És ötleteket is meríthetünk a másik étrendjéből.
2010. okt. 5. 08:08
Én nagyon picike vagyok és Nekem húsz kilót is jó lenne fogyni, de már kifogytam a kalóriaszegény főzési ötletekből, azt remélem, hogy a mozgásötletek mellett itt majd valami ilyesmi is szerepel:)
2010. okt. 5. 08:04
172cm vagyok és 75 kiló. 5 kilót biztosan szeretnék fogyni, aztán meglátjuk,hogy érzem magam a bőrömben. Te mennyit szeretnél fogyni és miből?
2010. okt. 5. 08:01
Ja, és hol lehet kijavítani a Fórum kiírásában lévő figyelmetlenségi hibát?:)
2010. okt. 5. 08:01

Milyen magas vagy, hány kiló vagy, mennyitől szeretnél megszabadulni???


(életmódot Én is szeretnék váltani, de nagyon nehéz:( )

2010. okt. 5. 07:58

Sziasztok!

Várok mindenkit aki szeretne fittebb, egészségesebb lenni és ebben szeretne egy kis bíztatást, támogatást. Azt találtam ki,hogy mától mindennap szobabiciklizem. Nem eszem, cukrot, fehér lisztet.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook