Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Életmód változtatási tanácsok fórum

Életmód változtatási tanácsok (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Életmód változtatási tanácsok

1 2
2007. dec. 12. 11:36
Én a chipseket imádom!De inkább nem is veszek otthonra,így nem tudok kísértésbe esni.És érdekes módon meg is vagyok nélküle.Viszont,ha tudom,hogy van,akkor nem tudom kiűzni a gondolatát a fejemből!
5. Bóbitu (válaszként erre: 3. - 09d65bf33d)
2007. dec. 12. 11:29
Biztosan van arany-középút! Szerintem mértékkel mindent lehet enni (bár én a cukrot, lisztet hanyagolom), de ha vkinek már napi szükséglete a csokoládé, az szerintem már függőség, hiszen arra a szervezetednek alapjáraton nincs akkora szüksége, hogy rendszeresen azzal tömd. De ez csak az én véleményem, nem akarok túl okoskodónak tűnni.
2007. dec. 12. 11:06
Mekkora az a napi adag?1 kocka,vagy egy tábla?
2007. dec. 12. 10:38
Állítólag ha valami lelke "ép", akkor sokkal ellenállóbb a betegségekkel szemben. De mi van, ha az én lelkemnek szüksége van a napi csokiadagjára? Akkor most jó nekem a csoki, vagy káros?
2007. dec. 11. 07:41

Ezzel mind egyetértek,de nem mindegyik tipp kivitelezhető.

A mozgáson és helyes táplálkozáson már én is dolgozom!Télen el szoktam járni heti egyszer infraszaunába is! Testápolókat,kézkrémeket nem nagyon használok,mivel már hallottam róla,hogy a bőrbe bejutva rákkeltő lehet.Bár manapság mi nem az?

Nehéz egészségesen étkezni,hiszen nem tudhatjuk,hogy a zöldségeket-gyümölcsöket amit jóhiszeműen elfogyasztunk,azt előtte milyen vegyi anyagokkal kezelték!Sajnos a mai világban rengeteg veszély leselkedik ránk,de ezeket mi is jelentősen csökkenthetjük.Lásd: cigaretta és alkohol elhagyása,törekedés az egészséges ételekre,mozgásra.

Sokan kifogásokat keresnek,hogy nincs idejük,és nem látják be,hogy hosszú távon maguk alatt vágják a fát!

Tegyünk ellene!

1. Hoxa
2007. dec. 1. 15:43
Ahhoz, hogy elkerüljük a betegségeket, nemcsak az egészséges táplálkozásra kell odafigyelnünk.

Életmódunkat is meg kell változtatnunk: ki kell küszöbölnünk káros szenvedélyeinket, rossz szokásainkat, helytelen életfelfogásunkat. És ne feledjük a mondást: ép testben ép lélek -- ami fordítva is érvényes: az ép lélektől ép a test.

Ugrás a teljes írásra: Életmód változtatási tanácsok
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook