Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Életharc a kilókkal fórum

Életharc a kilókkal (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Életharc a kilókkal

1 2 3
2012. nov. 14. 12:01
Tetszett a cikk és a vers is!
2012. nov. 14. 11:49

Sokunkat be lehetne helyettesíteni a cikked főszereplője helyére. Sokan úgyanezeket a "stációkat" éltük meg a fogyókúráinkat tekintve.

Én magam kb. 20 éves korom óra folyamatosan fogyókúrázom, -ebben különféle ételmegvonások, lemondások voltak- ennek ellenére voltak időszakok, mikor felszedtem jópár kilót, és így durvább fogyókúrák is voltak közben, mikor lejjebb adtam. A mozgás hol intenzívebb, hogy kevésbé odafigyelős volt mindeközben.


A történetnek most 59 évesen sincs vége. Legujabban -2 hónapja- a norbi módszer szerint diétázok és tornázom. (Egyenlőre a Norbi ducitorna I-et csinálom minden nap, de nemsokára áttérhetek a kettesre is, úgy érzem.) Mivel ez már valóban egy igazi életmódváltás, most érzem igazán, először, hogy hatékony amit teszek, és nem egy örökös szélmalomharc.

Nem véletlen, hogy a módszerével már százezrek váltak meg feleslegeiktől, nem ritkán fél mázsás sulytöbbleteket is sikerült tartósan leküzdeniük az Ő segítségével.

Most ebben maximálisan hiszek, illetve nem csak hiszek, hanem tapasztalom is, hogy ez az én utam, hogy kikerüljek végleg a ducik táborából.


A cikked nagyon tetszett, és a vers is szuper. Mintha csak Sirano mondta volna, jól eltaláltad a nyelvezetét. Gratulálok!


Sok más jó életmódváltásos fogyókúra létezik még, különféle módszerekkel, ezért nem ajánlom külön, hogy Te is a norbist válaszd. Inkább azt kívánom, hogy Te is találd meg közülük azt, amelyik a leginkább fekszik Neked, és sikeresen karcsúsít. Mert azt mindannyian tudjuk, hogy jobb súlyfelesleg nélkül élni, egészségesebb és még csinosabb -magabiztosabb- megjelenést is biztosít.

2012. nov. 14. 10:53
Tetszik a cikk és a vers is, nagyon ügyes vagy! Ha van kedved, kipróbálhatnád Norbi "Kiképzés" dvd-jét, nekem nagyon bejött. Nem kell ugrálni, szaladni, az első időben lehet lazábban végezni. Jó még Cindy Crawford Fitness csak Neked c. dvd-je. Remekül formál, és szintén lehet lazán kezdeni!
2012. nov. 14. 10:35
nagyon tetszett a cikk, a vers meg egyszerűen nagyszerű :)
2012. nov. 14. 10:16
Nagyon igazad van. Azt hiszem, egy idő után minden fogyókúrázó-mániás belátja, hogy mozgás, életmódváltás nélkül nincs értelme és eredménye az egésznek. Az élettörténetedből is ezt látom, sőt magam is tapasztaltam. :)
2012. nov. 14. 10:09

Gratula a cikkhez nekem nagyon tetszett és jó egészséget kívánok neked és a családodnak.

Nagyon cuki vagy, komolyan!:-) A vers pdig oltári!

2012. nov. 14. 09:08
Mindig duci voltam, mióta csak az eszem tudom. Hol jobban, hol kevésbé gurultam. Természetesen, mikor már érdekelni kezdett a másik nem, én is elkezdtem fogyókúrázó időszakaimat. Igen, többesszámban, mert egyik fogyókúrából a másikba estem.

Ugrás a teljes írásra: Életharc a kilókkal
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook