Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Életem legrosszabb karácsonya volt... fórum

Életem legrosszabb karácsonya volt... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
2022. dec. 26. 22:43
Ez valóban nem úgy hangzik, mint egy igazi szeretet ünnep, de azért ne vágj eret magadon. Nálunk régebben mindig volt valamilyen csata karácsonykor. Sőt volt egy olyan szilveszter is, mikor az egyik kedves kapatos rokonom az egész nagy család ünnepét tette pokollá, viszont az végül mégis csak helyükre kerültek a dolgok.
2022. dec. 26. 21:22

Közhely, de tudjuk, mindendenkinek megvan a maga baja, és mindenkinek a sajátja a legnagyobb! Mindenkinek megvan a maga keresztje is, melyet van aki könnyebben, van aki nehezebben, van aki zúgolódva, van aki csendesen cipel. Holott azok súlyossága már más kérdés. Nehéz objektívnek lenni. Vannak olyan életek, amin elgondolkodva rádöbbenünk, talán mégsem olyan rossz a mi életünk valójában. És a saját problémáink eltörpülnek mellettük.

(Egyébként nekem is életem legborzasztóbb karácsonya volt, mert elvesztettem egyik gyermekem egy hónapja és ez az első karácsony nélküle. Emberpróbáló volt!Mondom ezt úgy, hogy nem a részvét, sajnálat miatt írtam!!)

Mert a lényeg tehát, hogy mindenkinek a maga nyűgje és baja de két összezuhanás között érdemes elgondolkodni azon, hogy a legtöbb ember mégis csak szerencsés, s az ostobaságok, piti élethelyzetek miatti siránkozás helyett, értékelni kellene az ÉLETET!

Remélem szívből kedves FI, hogy azóta már rendeződött minden, és azóta már mosoly van az arcodon?!

(És nem utolsó sorban értetted "bújtatott" vigaszom is?!)

29. globus (válaszként erre: 27. - ,zumba)
2022. dec. 26. 18:22
Tisztában vagyok vele, hogy nem vigasztalja a szomorkodót, hogy mások rosszabb helyzetben vannak. Néha mégis jókor jön a támpont, hova is illesszük magunkat...
2022. dec. 26. 17:49
Minden relatív.
27. ,zumba (válaszként erre: 26. - Globus)
2022. dec. 26. 15:48
Bizony örülni kell, hogy milyen gazdagok vagyunk más honfitársunkhoz képest. Csak ezt sokan elfelejtik.
26. globus
2022. dec. 26. 15:20

Ahhoz képest, hogy a kórházba járok minden nap, ez egy igazán boldog karácsonyra sikeredett. Látok 30 éves, 4 végtagjára bénult lányt, aki az orrát nem tudja kifújni. Telefonálni úgy tud, hogy füléhez tartják. Értékelek minden percet, hogy csak ilyen-olyan nyafka betegségeim vannak.

Meg kell tanulnunk örülni annak, amink van.

25. semleges (válaszként erre: 24. - Horex)
2022. dec. 26. 15:11
Ez klassz!
24. horex (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 26. 14:38

Inkább eret vágok"

Olvasd el ezt, de leforditom

[link]


A te szörnyű munkád álom egy munkanélkülinek

A te házad egy álom a hajléktalannak

A te mosolyod egy álom a depressziósnak

A te egészséged egy álom azoknak akik betegek

Ne engedd, hogy a nehéz idők elfeledtessék áldásaidat


Érted-e?

23. horex (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 26. 14:25

Nem a legrosszabb volt, de amilyen jól indult olyan rossz lett a vége

Nem baj, csak legyen mégegy illetve sok Karácsonyunk :(

2022. dec. 26. 12:28
Sajnos manapság sok az idegeskedéa,a nézeteltérés az ital és a pénz miatt.Ez alól a Karácsony sem kivétel.Hidd el,ez is elmúlik.
21. Cicamica3 (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 26. 12:25
Őszintén sajnálom.
20. Epresturmix (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 26. 12:18

Az enyém meg tegnap beidegesedett egy semmiségen, aztán elrohant beindítani a kocsit. 😅

Otthon közölte velem, hogy most egyedül akar lenni.

Én elintéztem egy vállrándítással meg egy jó-val. Lehiggadt. Este megnéztünk egy filmet összebújva, aztán kész. Engem az ilyenek nem hatnak meg már. Nem kerítek nagy feneket ezeknek a dolgoknak, így nem is lesz belőle semmi. Azóta is béke és nyugalom van. Ha belemész a játszmákba, sokkal rosszabb. 😅

19. adele41 (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 26. 10:29
Ha ennyire rossz ez a kapcsolat, akkor túl rövid az élet ahhoz, hogy szenvedjETEK benne! Változtass! Mindkettőtök előtt ott a lehetőség, hogy olyan társat találjatok, akivel öröm minden nap az évben! Hajrá, drukkolok, hogy sikerüljön!
18. Amaunet (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 26. 09:02

Szerintem sosem szabad egy vitát, nézeteltérést a veszekedésig "hízlalni". Főleg nem karácsony idején.

Főleg nem kivinni a család elé és a családot terhelni a gyermekes hisztériával.

2022. dec. 26. 08:39

Állítsd fel ismét a karácsonyfát. Majd a többi is visszaáll a korábbi állapotba!

Valami van a levegőben, ha más nem, akkor a front, az infláció, a jövőtől való félelem mindenkiben nyomot hagy. Egy kicsit több tolerancia a másik iránt! Oda-vissza!

16. 24ec3b1079 (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 26. 08:28
Gondolod, hogy egy másik emberi élet ér annyit a tiéddel szemben, hogy eldobd a sajátodat? Ne játsz ezekkel a szavakkal. Mindig van más megoldás, és mindig rajtad áll a döntés! A többi csak mellébeszélés. Ne nyalogasd a sebeidet, állj a sarkadra, b*ssz az asztalra,és tegyél valamit! A legnagyobb szeretettel tanácsolom ezt Neked.
15. semleges (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 26. 08:19

Ez nem hangzik jól, mi történt?

Ne vágj eret, hanem változtass.

14. secret8 (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 26. 08:10

Amit elrontottatok, azt helyre is lehet hozni. Ha akarjátok.

Ki lehet békülni, meg lehet enni azt az ebédet ma is, vagy holnap is.

Ez még nem a világ vége.

2022. dec. 26. 07:13

Párommal összevesztünk,emiatt az apóssal való ebéd is el lett k*rva.Sőt,nem is ettem velük.Párom utána a fát elkezdte leszedni,hogy elpakolja.Volt itt sírás meg minden.

Inkább eret vágok,minthogy ezt a fos életet éljem.

2022. dec. 26. 05:59

Mondjuk, hogy egy átlag ember megér hetven karácsonyt.

Ha mindig jobb lenne az előzőnél a következő karácsony, akkor hol a vég?

Másképp mondom.

Ha egy rúdugró a versenyein mindig nagyobbat ugrana, élete végén a holdra pattanna fel.

Ebben a világban ez nem így működik, szükségképp kellenek rossz karácsonyok, levert lécek ahhoz, hogy megint jobban érezhessük magunkat.

Nyugi! A következő jobb lesz... vagy visszafogottabb...

11. tien
2022. dec. 25. 20:45

A család kidőlt.

A fele beteg lett ,a másik fele éppen lábadozik.

Online beszéltünk és biztosítottuk egymást,hogy tavasszal talizunk.

Mi is most kezdünk életben maradni ,már nem estünk vissza .

Ez egy ilyen karácsony volt.

De nem csinálok belőle problémát.

10. krisztikrisz (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 25. 20:38
Miért érzed így?
9. handymandy (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 25. 20:27
Sajnálom. Nekem először volt online karácsony, nagyon vicces volt, szuper családom van.🎄♥️
2022. dec. 25. 20:02

Melyik karácsonyról beszélünk?

A jelenlegi még tart. Holnap lesz karácsony másnapja.


Sajnálom, akiknek rossz karácsonya van.

Van az amin az ember nem tud változtatni (pl. betegség), de ha más, akkor az ellen meg kell próbálni tenni. Nem szabad hagyni, hogy valaki elrontsa bármelyik napunkat is.

2022. dec. 25. 19:43
Nekem meglepően jól sikerült pedig nagyon pesszimista voltam
2022. dec. 25. 19:41
nekem sem volt valami fényes
5. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 25. 19:26
Dettó 😕
2022. dec. 25. 19:17
sajnálom. megkérdezhetem mi volt a baj?
2022. dec. 25. 19:11
Én sem hittem,hogy így alakul..
2022. dec. 25. 19:00

Őszintén sajnállak. Nekem is volt sok vacak karácsonyban részem. Remélem, a következő jobb lesz.

Nem lehet előre tudni. Az enyém a várakozáson felül alakult.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook