Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Életem fénye fórum

Életem fénye (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Életem fénye

2008. ápr. 11. 13:54
A lehető legjobban döntöttél.Egészséget és boldogságot kívánok nektek-és a csöpp babának.
2008. ápr. 11. 13:38
Szerintem jól döntöttél. Nem mondom, hogy sétagalopp lesz az előttetek álló időszak, de hidd el, hogy az esetleges buktatók és nehéz napok mellett tele lesz szépséggel, várakozással, s aztán azzal a semmihez sem hasonlítható édes babaillattal...
8. diagonalt (válaszként erre: 6. - Mandula77)
2008. febr. 29. 10:50

Szia!


Azóta már rengeteg minden alakult az életemben.Halasztok a suliban két évet,addig elkezdem a másoddiplomát levelezőn így elég idő jut babóra is meg a sulit sem hanyagolom el,és azt is tanulhatom amit szeretek:)

Nagyon jól tdjuk,hogy ennek így kellett lennie,és örülök,hogy em vetettem el,mert a napnak azok a legszebb pillanatai,amikor a kis pocak elkezd rugdalni,és látom,hogy beleremeg.

A vizsgáimat letehetem már áprilisban,így az utolsó egy hónapunk egy testben csak egynásra kell figyelni.

2008. febr. 27. 21:16
Fel a fejel mindég van valahogy erre azt szokták mondani ennél nincs csodásabb érzés mint amikor egy nő vagy lány áldott állapotba kerül.És meg lásd nem fogod meg báni.Sok erőt és egészséget nektek és boldogságot.
2008. febr. 25. 22:26

Húúúúú....viharos volt amit olvastam. Írásod tele életerővel, energiával és pozitív gondolkodással.


Nehéz, de ugyanakkor szép időszak következik számodra! Az iskolát ha úgy érzed halasztod, a vizsgák is megvárhatnak...viszont nem biztos, hogy később meg tudnál bocsájtani magadnak egy abortuszt. Az életben mindennek oka van, lehet, hogy vmiért ennek most így kellett történnie. Majd később meglátod a miértjét...

Kívánok Neked sok erőt és kitartást az életben, valamint gyönyörű terhességet!

2008. febr. 25. 18:09

Nagyon bátor vagy,és meglásd,milliószor kapsz még örömöt,szeretetet,megismételhetetlen pillanatokat ezért!

Szépséges terhességet és sok boldogságot!

2008. febr. 24. 22:44

Szia!


Minden elismerésem ezért a nehéz döntésért, de én is úgy érzem, hogy jól döntöttél. Igaz mi terveztük és nagyon akartuk a kicsinket, de hidd el a világ legcsodálatosabb dolga amikor először megpillantod és magadhoz öleled kicsi babádat akit 9 hónapig a szíved alatt hordtál. Sok kitartást, szerencsét és sikeres vizsgát kívánok!

2008. febr. 24. 15:26
életed legjobb döntését hoztad meg.igaz most minden kicsit kusza és néha nehéznek tűnik de hidd el ahogy telik majd az idő és elkezd a pocid gömbölyödni és érzed ahogyan mozog benned a TE pici babád,na azt az érzést nem lehet leirni. a világ összes kincsééert nem cserélnél senkivel.nagyon sok erőt és kitartást boldog örömteli terhességet kívánok neked!!!!!!!!!!!!
2008. febr. 24. 15:24
És jól döntöttél, mert nem voltál egyedül és a párod is akarta, akkor már csak a boldogság ami neked megadatott, a te drága kisbabáddal!
2008. febr. 24. 11:03
Világ életemben nem rettegetem semmitől sem jobban, mint egy váratlan babától. Az élet mégis nehéz helyzeteket tud produkálni. Amikor az ember remegő kézzel megcsinálja a tesztet, és meglátja a két éles csíkot, akkor nincs apelláta, dönteni kell. Én döntöttem...

Ugrás a teljes írásra: Életem fénye

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook