Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Életem értelme... fórum

Életem értelme... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Életem értelme...

10. winny
2009. febr. 13. 10:24
A gyermekeim és a drága kis unokám:)
2008. okt. 8. 23:23
igen, akár megszületett már akár még nem.
2008. szept. 18. 07:06
A lányom,senki más!!!
2008. szept. 18. 06:52
A Hitem, Aki-Ami adta az erőmet, Angyali Leányomat és a Társaimat a Szeretetben.
2008. ápr. 17. 19:42
A mostani életem. Bár néhány dolgot szívesen kitörölnék az emlékezetemből, ami megtörtént, az megtörtént. Az a múlt, elmúlt. De most nagyjából minden jó úgy ahogy van. Nem emelnék ki senkit és semmit, ami fontosabb másnál, mert ez így együttesen van összhangban.
2008. ápr. 14. 15:10
azt hiszem a gyerekem:-))))
4. eee466847e (válaszként erre: 2. - Katus1)
2006. nov. 6. 20:18
Én szintén ezt kívánom neked is:)))). Békés, nyugodt, örömteli várakozást kívánok!
2006. nov. 6. 18:04

A kisfiam mikor 3 éves volt , majdnem elvesztettük egy tüdsőgyulladás miatt! Az orvos hibázott, mert nem vette észre nála hiába voltunk ott nap mint nap!Sajnos nálunk csak egy gyerekorvos van , úgyhogy nem volt mit tennem , mint hogy 100%ig megbízzak benne! Hiba volt !A kisfiam élete napokon múlt! 6 hét kórházi kezelés és egy három órás műtét után teljes idegroncs lettem! Nem értettem,hol hibáztam ,miért mérte rám ezt a sors !elvesztettem az állásom , merta kisfiam ápolása mellett döntöttem!

Most sem döntöttem volna másképp !!!

Mi ez ha nem "életünk értelme" utáni beteges vonzalom?!!!!

2006. nov. 6. 17:55

Nagyon szivhez szolo a cikked, lau. meg a konnyem is kicsordult, foleg hogy par napja tudtam meg, az en szivem alatt is egy uj elet novekszik.

Sok sikert es kitartast a babahoz, es persze jo egeszseget.

1. lau
2006. okt. 6. 10:19
Sokszor úgy gondoljuk, hogy a még meg nem született, vagy már megszületett gyermek ad, adhat értelmet életünknek. Valóban a gyermekem életem értelme? És vajon mi a célja az ő életének? Gonolataim a lét kérdésérőlről...

Ugrás a teljes írásra: Életem értelme...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook