Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Életem-életünk fórum

Életem-életünk (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Életem-életünk

1 2 3
2011. febr. 7. 12:46
Szétsírtam magam :( sajnálom, mennyire nehéz az életed! De kérlek hidd el, Istennek ehhez semmi köze, ha meghal egy gyermek nem angyalka lesz az égben,hiszen a teremtőnk a Szeretet Istene és nem venné el senkitől gyermekét,van angyala elég. Sok erőt és kitartást kívánok és ezekben a nehéz időkben tanulmányozd a Bibliát, meg találod majd a támaszod!
70. 9a57973fa3 (válaszként erre: 1. - Rozsa13)
2010. szept. 10. 20:33

Az előbb olvastam el a történetet!

Őszintén sajnálom,ami történt!

Látom az utolsó hozzászólás elég rég volt!

Hogy vannak a gyermekek?

Emőke

69. winny
2010. júl. 24. 19:45

Rózsa drága.

Megkönnyeztem a sorsod.Kívánom,hogy az úr adjon erőt ehhez a kitartó embert próbáló ápoláshoz.

68. rozsa13 (válaszként erre: 67. - Pviki)
2010. júl. 21. 16:05
Köszönöm!
67. pviki
2010. júl. 12. 12:37

Minden tiszteletem a Tiétek.

További kitartást és erőt kívánok.

66. rozsa13 (válaszként erre: 65. - Cicus183)
2010. júl. 1. 13:05
PRIVÁTBA MENT A VÁLASZ!
2010. jún. 28. 18:20

Uram,kérlek adj erőt,sokat a nehéz időkben, kedves társunknak. Nézz le rájuk és segíts a mielőbbi gyógyulás felé.Köszönöm.

Rózsa csak 1 utca nevet írj és meg kereslek.Üdv./Nem messze lakom./

2010. jún. 25. 10:26

Kedves Rózsa!

Csak csodálni tudlak BENNETEKET azért, amit nap-mint-nap végig csináltok! Nem tudom honnan az erő.a kitartás, de kívánom, hogy erővel, egészséggel végig tudjátok csinálni, mert a gyerekeknek szükségük van rátok. Ilyenkor szembesül az ember azzal, milyen nagy kincs, ha egészséges gyerekei vannak, és milen múlékony is lehet. Szeretettel és tisztelettel üdvözöllek BÖBE

63. rozsa13 (válaszként erre: 62. - 67.10.29)
2010. jún. 24. 07:09
Köszönöm szépen!
2010. jún. 23. 09:35

kis-csajszi/ka minden szavát idézném, szívemből szólt.

Minden tiszteletem a Tiéd,sok erőt és energiát kívánok a mindennapokhoz!

61. rozsa13 (válaszként erre: 60. - Edadf283be)
2010. jún. 21. 14:19

Köszönöm Anett !

Én bízom benne , hogy lessz erőnk kitartani !

Legalább is nagyon igyekszünk!

2010. jún. 21. 13:32

Drága Rozsa!!!

Megnémulva és könnyeim között és könnyimmel küszködve olvastam a cikkedet.Nem tudtam megállni hogy ne irjak neked.

Hihetetlen amit gyermekeid birnak,amit te és családod végig küzd és harcol.

Igen az ember addig nem tudja hogy mekkora kincs egy egészséges gyermek,családtag mig nincsen semmi gond.

Hatalmas erőt kivánok nektek és gyermeidnek.Csodálak érte.

Remélem kitartoak lesztek még nagyon sokáig.

Szeretettel ölel Anett

2010. jún. 19. 21:45
Hát a könnyeimmel küszködöm nagyon sok erőd van én az apukámat ápoltam nap mint nap mert csak engem engedet magához .Nagyon szörnyü látni ha a szeretünk szenved sok erőt kívánok.
2010. jún. 19. 15:32

Szia!


Nem is tudom mit mondjak, ez...én egy 8 éves kislány anyukája vagyok és rengetegszer imádkozom azért, hogy nehogy hasonló helyzetbe kerüljünk.


A kitartásod, akaraterőd emberfeletti, elismerésemet pedig szavakban kifejezni, elmondani nem tudom.


Kívánom, hogy gyermekeiddel még jó sok időn keresztül együtt lehess, neked és családodnak pedig isteni erőt kívánok!!!!


sok sok szeretettel: Orsi

57. hpkati
2010. jún. 19. 11:54

Nagyon megrendítettek soraid. Köszönöm, hogy megosztottad velünk az életed, küzdelmeiteket. Sajnos sokan tényleg nem tudják milyen nagy kincs az egészség!!!!

Kitartás Neked és az egész családodnak!

Kata

2010. jún. 19. 10:46

Kedves Rózsa, sok történetet olvastam ezen a honlapon, szomorúakat is, de egyik sem volt a Te történetedhez fogható. Köszönöm, hogy megosztottad velünk . Nekem is három gyermekem van, mindháromnak van krónikus betegsége, de odafigyeléssel jól kordában tarthatóak, nem halálosak. Az élet érthetetlenül igazságtalan tud lenni.

Isten áldja drága Családodat!

55. Gavrilo1 (válaszként erre: 54. - Rozsa13)
2010. jún. 19. 08:05
Hogy ennyi megpróbáltatást mily erővel viseltek!!
2010. jún. 19. 07:28

Köszönöm a hozzászólásokat és a sok -sok jelet amit küldtetek!

Kérdi TM neki menne -e?

Biztosan , mert higgyétek el nagyon sokan teszik ugyan azt amit én , sok család küzd gyermekeiért épp ugy mint én! De csak akkor szembesül az ember amikor bele kerül ebbe a környezetbe!

Mi a tűzoltó utcai korházba járunk és bizony nagyon sok haldokló gyermeket látunk akik keményen küzdenek az életükért a szüleikkel eggyütt!

Itt szembesül az ember olyan dolgokkal, amit egyébként meg se fordul a fejében az embernek míg egészséges a gyermeke!

Én még szerencsésnek mondhatom magam mert még velem vannak!!

Sokaknak ez sem adatik meg!!!

Nagyon boldog vagyok és hálás ezért a gyermekeimnek, hogy érdemesnek tartják küzdeni azért hogy velünk lehessenek!!

Minden kis mosoly amit felém küldenek elfelejtet minden gondot!

De hálás vagyok a férjemnek is aki teljes odaadással megteremti a feltételeket, hogy gyermekeimet ápolhassam, hiszen nagyon sok házasság megy tönkre ilyen esetekbe, mert nem bírják végig nézni a gyermekeik szenvedését!

2010. jún. 18. 23:44
Nagyon megrendített az írásod. Csodállak titeket! A Jó Isten adjon nektek erőt a továbbiakra!
52. egypt (válaszként erre: 51. - TM)
2010. jún. 18. 23:04
Menne. Mert nincs más választásod. Ha belekerülsz egy ilyen helyzetbe, egyszerűen csinálnod kell és kész, senki sem kérdezi, hogy akarod -e. Én is voltam hasonlóban (bár ehhez képest az jóval könnyebb volt), azért tudom. Viszont egyáltalán nem mindegy, ki hogyan csinálja végig, és azt hiszem, amit itt olvastunk, az igazán példaértékű és rendkívüli. Ilyen sok erővel, hittel és mosolyogva... Erre biztosan csak kevesen lennének képesek. Minden elismerésem.
51. TM
2010. jún. 18. 22:58

Fantasztikusan erősek vagytok!

Elgondolkodtam, hogy nekem menne-e. De erre nem lehet válaszolni. Átélni csak az tudja, aki benne van.

Kívánok sok kitartást az egész családnak!

Csodálatos nő lehetsz!

2010. jún. 18. 22:25

A mély együttérzésem teremtsen erőt és egészséget Nektek!!!

Én is megkönnyeztem.

49. hte23
2010. jún. 18. 22:08

Megkönnyeztem. Erőt egészséget, kitartást kivánok.

Nem tudok mást mondani.

Erősek vagytok mindannyian.

48. mano88
2010. jún. 18. 22:05
Mélyen elgondolkoztam a cikken és valahogy most szembesültem azzal hogy milyen nagy kincs ha az ember gyermeke egészséges.Sok kitartást,erőt és még több egészséget kívánok!
2010. jún. 18. 21:44

Szia Rózsa!

Itt könnyezek a gép előtt, nem is gondolnám, hogy történhet ilyen...

Csak minden jót tudok Nektek kivánni,további sok erőt,szeretet (ami nálatok nagyon megvan!), és szerintem ezáltal sokkal több megadatott Nektek, mint sok embernek.

Nekem is van egy Kisfiam, és el sem tudom képzelni,hogy mi lenne, ha hasonló történne velünk. Csak csodálni tudlak,és mégegyszer minden jót az egész Családodnak, és ezeknek a BÁTOR FIÚKNAK!

2010. jún. 18. 21:10
Nagyon-nagyon sok erőt kívánunk Nektek!
2010. jún. 18. 21:06

Könnyekkel a szememben olvastam a soraidat:(

Hogy hogyan tudod ezt feldolgozni ,hogy egyik napról a másikra megváltozott az életetek:(

Sok erőt és kitartást kívánok mindanyiótoknak!

2010. jún. 18. 20:52
Le a kalappal előtted, igazi túlélők vagytok!
43. MIldi_76 (válaszként erre: 41. - Rozsa13)
2010. jún. 18. 17:34

Kedves Rózsa,

Mit is írhatnék, amit előttem még nem...

Engem is megkönnyeztetett a történeted, ahogy mindenkit, aki anya vagy akár csak érző ember.

Csodállak az erődért és mindazért amit teszel, és ahogy teszed.

Az ember természetes "adottságnak" veszi az egészséget. főleg egy kisgyermek esetében. Legrosszabb rémálmában sem jut eszébe, hogy a gyermekével bármi betegség, baj történhet. Ilyenkor mki kicsit elgondolkodik, átértékel és talán még sokkal jobban figyel a szeretteire, ha ez egyáltalán lehetséges.

Nemrégiben egy kedves kolléganőm azt tanácsolta kérjek az angyaloktól... Mert igenis léteznek, és vannak "csodák", olyan dolgok melyekre nincs magyarázat.

Kívánom, hogy Te és családod is részesüljön a csodában. Kitartást és sok-sok erőt a továbbiakhoz.

42. egypt
2010. jún. 18. 17:09
Nagyon sok erőt és kitartást kívánok, és valami nagy csodát az életetekbe!
1 2 3

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook